Перейти до змісту

Пива много не бывает


Masik

Рекомендовані повідомлення

Я щойно звідтіля вернулась, ех.. ТАКОГО пива і стільки в житті не пила. :smile-zachot:

Завидую тебе, но по доброму!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот мне всегда интересно было, как у них там дела с туалетами обстоят?

Та прекрасно. Я начиталась свого улюбленого фотоблогера і готувалась до 40хвилинних черг, але нічого подібного не спостерігала. Там 6 величезних палаток(по кількості пивоварень), то кожна має туалетіще просто, а не туалет. Ще ціла куча біргартенів, майже у всіх теж є туалети, та і просто на тому полі обладнані окремі, нічиї. Всі безкоштовні, хіба що на чай залишиш. А знаєте кому? :_02: Я їх туалетними менеджерами називала, такі тьоті, що бдять де яка кабінка вільна, проводять тебе, щоб ти п'яненька не шукала серед 40 кабінок, слідкують, щоб все було гарно, ще й пожартуть на виході по черзі німецькою/французькою/англійською. З чоловічими взагалі просто, стоять такі дооовгі металеві коритця, по яких циркулює вода, і ти туди тойво, без всяких перегородок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я від друзів начувана про той пивний шабаш  :friday:

Chatte, одяг теж до свята купувала? Дайош фотозвіт :0061:  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[quote name='laska' date='22 сентября 2010 - 15:54' timestamp='1285163661' post='570658'

Chatte, одяг теж до свята купувала? Дайош фотозвіт :0061:  

Одяг ні, я б їм в такому одязі шиї попсувала :_08: А якщо серйозно, то холоднувато там зараз, я з шарфом ходила, а не з декольте. І то захрипла від пива холодного. Фоти сама якраз дивлюсь, і жаба мене давить, що фест ще 12 днів йтиме, а я вже тут :_07: Знайду гарні, то викладу. Бо ж цицьок таких, як по ссилці я не фокусувала... :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0123: Как там глиптотека? Стоит? :)

Вона далеко від поля, то ще стоїть :)

Пару фоток закинула в подорожі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох, класно! Кльово, що з"їздила!

А як там ціни на пиво?

Який бюджет був і на скільки днів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі поїздка була на 11 днів по пивних столицях Європи(крім Праги, бо це взагалі окрема тема :) ), так що бюджету на сам Октоберфест не скажу. Пиво на фесті цьогоріч 8,80. В маркетах Мюнхена за 0,5 жестянку 2-2,5 євричка. 5літрові бочечки Paulaner по 11 купували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...