Перейти до змісту

NightHunterS


NightHunter

Рекомендовані повідомлення

можно на руоф если норм команда будет или на http://freeplay.su/ а так я шас и пару человек сидим на http://sunwars.ru/

заходим :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ап темку заходим регаемся и будем общатса)) мы очень хорошая компания)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо б збиралась серьозна команда, то було б все по-іншому.

Тема називалась би "набор в консту", а в змісті треба було написати де грав (сервер і клан), ким грав(профа, лвл), пвп муви в тему. А набирати "клан" це ви ізвіняйте, але менше ніж х30-100 сервера вам не світять, який там офф...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо б збиралась серьозна команда, то було б все по-іншому.

Тема називалась би "набор в консту", а в змісті треба було написати де грав (сервер і клан), ким грав(профа, лвл), пвп муви в тему. А набирати "клан" це ви ізвіняйте, але менше ніж х30-100 сервера вам не світять, який там офф...

Чьотко підмітив =) Вони будуть общатца :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема не для Типа Умнейших людей которые только и делают то что критикуют не нравитса не пиши или вам не понятно для чего темя создана? нефиг флуд разводить........

Тему АП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема не для Типа Умнейших людей которые только и делают то что критикуют не нравитса не пиши или вам не понятно для чего темя создана? нефиг флуд разводить........

Тему АП

Все вірно!

Хто тут перечить КМ-у? Ану Інннннна з теми! :0028:

З.І. Ще жоден клан з надійним хорошим колективом не писав оголошення на форумах для залучення нових людей ібо процент неадекватів досить високий і нема сенсу для к-ті набирати їх в склад.

ТопікСтартер ... отой во .... ну той, що Di каже. :otk:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NightHunter, а може ті люди пограли уже на оффах і розуміють суть гри? Знають її механіку? Знають як і шо робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пусть себе знаю хоть весь дроп лист мне паралельно, если я написал здесь значит нада мои проблемы кто не хочет вступать идите отсюда лесом нефиг учить учителя!!!

Ап тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А воть я сиджу і в голові все вертиться одна думка "НАФІГА апать темпу в розділі де всі теми влазять на одну сторінку ?)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А воть я сиджу і в голові все вертиться одна думка "НАФІГА апать темпу в розділі де всі теми влазять на одну сторінку ?)"

Я сподіваюсь автор теми декілька днів не зможе відповісти на твоє питання? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якби особого складу злочина то нема, покищо, просто дивна поведінка взята на замєтку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пажалусто не пишите херни в ету тему она не для флуда что не понятно? вот поетому и никто не заходит изза ваших сообщений левых :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот поетому и никто не заходит изза ваших сообщений левых :angry2:

дааа, это мы виноваты....... ммммаааааггггггггххххххх!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пажалусто не пишите херни в ету тему она не для флуда что не понятно? вот поетому и никто не заходит изза ваших сообщений левых :angry2:

Та ми тіко капелюню!

Саму велику хєрню пише нуп, який відкрив тему і чекав, що до опупєнного КМа побіжать тисячі Л2залежних. :0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...