Перейти до змісту

Почему ???


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Ну дійсно давайте ше докінем в каунтер пару карт а то ваще вже все одне і те саме достало хочеться щось нового........навіть той сраний асаут я б краще погоцав......!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пароль LM

:) низачёт))

в паролях важен регистр. :ok:

Віноват, ісправлюсь :)

Дякую сердечно за пароль. Скачав і радуюсь. а я, доречі, підозрював шо воно шось там таке але чомусь методом научного тику не знайшов :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую сердечно за пароль. Скачав і радуюсь. а я, доречі, підозрював шо воно шось там таке але чомусь методом научного тику не знайшов :)
В мене Візор, 1 мбит, полний анлім

это что получаетса... у визора доступ на Фотакомовский обменник?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в МЕНЕ ДВІ РОБОТИ, ДВА ОФІСА... Один на Грушевського - Візор, другий на Лесі Українки - Фотаком. Ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную погоцать в кантеруху такі маленькі карти як флу_ейсворд, флу_дист і ще там багато такіх карт дуже круто гоцать в такі карти вийшов зловив хета або дав комусь і круто а то бігати шукати надоїдає !

навіть можна просто попробувати так погоцать, якщо сподобається то гоцать я навіть можу скачати ці карти мені на це траф не жалко ! то як вам ідея ? дайте відповідь............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю цю тему можна закрити подібних тем було багато!!!

Остання Тут!!!

Думаю потрібно стару підіймати тему а не створювати нові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Интересно а почему мы играем токо в 5 карт и то все идут по кругу!!!!! (что нельзя брать других карт?)

aim_headshot ? Fy_stroyka ,нормальные карты!!!!!!!!!(тотяб ети можно добавить в список прокрутки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аГА ТЫ ВГАДАВ ! не ну можете хотяб поставити fy_stroyka нормальна карта шо вы з нее хочете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аГА ТЫ ВГАДАВ ! не ну можете хотяб поставити fy_stroyka нормальна карта шо вы з нее хочете!

Та ніколи їх не поставлять.......їм впадло і в них ніколи не вистачіть розуму, щоб вивчити карту fy_stroyka це ж мега карта, так само як АЙСВОРД.......так що якщо хочете погоцать в ці маленькі карти я(я часто гоцаю), то вот чєрвак "cs3.vbios.com"-без лапок і це вже зовнішній траф !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...не вистачіть розуму, щоб вивчити карту fy_stroyka це ж мега карта, так само як АЙСВОРД.......

...да ...сказанул ... за такое тебе тут некотырые по ушам могу понадовать ... ты тока подумай, сколько они и так сделали (если я не ошибаюсь, то им за ето не платят :hug: ) ... а даже если и платя, то значит они это заслужили ... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 self Не парся, це просто спроба взяти на "слабо" :hug:

Нормальні люди перестають на це вестись десь після школи, хоча дехто продовжує ^_^

2 @6PU}{@H ти путаєш різні поняття. Є сервакі де грають заради мяса на картах вроді ам_* і fy_* а є сервакі де грають в стандартний контр на де_* шках

Хоч мяса йди грати на ВКмод там є порядка 30мап

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...