Перейти до змісту

Караоке Бл..ди :))


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Всё работает: и линк существует, и файл открывается. Обычным виндовским медиаплейером - матюкается, что не знает такого расширения, но открывает без проблем (версия 9.0)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, викладеш ще кодек?

Обычный К-лайт и Медиа Плеер Класик что идев комплекте читают без проблем

і ЛІНК не фунциклірує :blink:

:) прикольный аватарчик. 615 сообщений а до этих пор не знаешь ЛМ ЛМ = логин пароль :), а яй яй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 dimmon а ты до сих пор не знаешь как написать ссылку с логином и паролем чтобы люди не мучались) а яй яй :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 dimmon а ты до сих пор не знаешь как написать ссылку с логином и паролем чтобы люди не мучались) а яй яй :blink:

А я вот так специально:)

я ее копирую из тотала после того как заливаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодек-пак із-за якогось одного файлика ставити?

Це якесь флешвідео. І без кодека ні медіаплеєрклассік, ні ВМП його не грають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кодек-пак із-за якогось одного файлика ставити?

Чет не понял в чем проблема? Зачем долбать себе мозги и выискивать кодк для каждого "якогось" файлика, поставил кодек пак и забыл о проблеме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чет не понял в чем проблема? Зачем долбать себе мозги и выискивать кодк для каждого "якогось" файлика, поставил кодек пак и забыл о проблеме.

У кожного свій підхід.

Я віддаю перевагу тому, щоб ставити кожен кодек окремо - в залежності від того, чи я ним користуватимуся. І окремо його поновлювати. А кодек-паки мають крім 20% корисного, ще туєву хучу непотрібства, яке не так то й легко визначити під час установки.

Коротше кажучи - я проти засирання системи непотрібними кодеками і файлами.

Так само я ставлюся і до плеєрів, які треба інсталити тільки для того, щоб подивитися один файл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...