Перейти до змісту

На свій 46-й день народження Кіну Рівз влаштував мегавечірку!


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Виглядає, як на свої 46, так просто чудово. Хоч зараз "На гребне волны - 2" знімай. А одягнений, як бомж. Хоча яка різниця, талант то не проп'єш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От подобається він мені, на рахунок гонорарів ніколи не париться, може купити колегам по зйомкам після закінчення процесу по Харлею))) чи по будинку...

Мій улюблений типаж чоловіків :blush: (особливо у "Швидкості" - обнять и плакать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та невже? І де тільки наші того набрались?

:D тут справа в тому, що "галівуд" живе гламурним життям, в основному, на червоних доріжках, де вдягаються дизайнерські сукні і прикраси (за які, як правило, не платять, їм дають їх поюзати як ходячим рекламкам), а наші роблять з себе невіда що, показуха вєчна, буде в норковій шубі ходити, а жити на квартирі зйомній (це утріровано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, як цікаво! А поділіться по якому то "базару" такі зірки ходять? Вони ж вроді не по тих самих, що й ми вулицях мають ходити. Чи це все теж в глянцях написано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поділіться по якому то "базару" такі зірки ходять?

Луцьких в "Там-Тамі" можна побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тащусь від його черевиків :0123:

Дуже схоже на La Sportiva Thunder GTX - файні гівнодави для трекінгу (походів по горам).

Ну, підошва то точно Vibram. Хто вкурсі - той знає, що це таке :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... сьодня закіну на абмєннік кіно, прорив года, лучшиеє кєно года імхо, зуб даю! Ріжисьор - Бенксі.

"... єсть точкі в Лос-Анжелєсє, там продают секонд по 50 баксов за мєшок. Я вибірал вєщі нєстандартного кроя всякіє і виставлял у сєбя в лавкє по 400 баксов за вєщь і продавал всякім гламурним тіпам "

отако :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А поділіться по якому то "базару" такі зірки ходять?

вот эти 2-е(справа) были замечены в там-таме год назад

1252143316_659221.jpg

хотя наверное не тот уровень гламурства )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 21:48' post='565672']

а то фігня, от я сьогоня в цумі звьозд з wetfoto.com бачив!

ото в чоловіка пам'ять на ліца!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читав, що він так до нової ролі готується - вживається в образ

Киану Ривз исполнит главную роль в фильме "Поколение гм" (Generation Um), сообщается на сайте JoBlo.

Лента будет рассказывать о нескольких не имеющих жизненных целей жителях Нью-Йорка, "поглощенных сексом, наркотиками и собственной неуверенностью". Режиссером фильма стал Марк Манн, ранее работавший над короткометражками и документальными фильмами. Он же написал сценарий к "Поколению гм".

Уже известно, что в картине также будут заняты актрисы Бояна Новакович ("Дьявол", "Затащи меня в Ад") и Аделаида Клеменс ("Люди Икс: Начало. Росомаха").

Напомним, что в 2010 году Ривз планировал сняться еще в как минимум двух фильмах. В фантастической картине "Пассажиры" он должен сыграть астронавта, вышедшего из криогенного сна за 90 лет до конца путешествия к далекой планете. Кроме того, Киану намеревался исполнить одну из ролей в исторической ленте "47 Ronin", события которой будут развиваться в средневековой Японии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='13 сентября 2010 - 20:48' timestamp='1284403737' post='565672']

 та то фігня, от я сьогоня в цумі звьозд з wetfoto.com бачив!

одна із них на варшавці "в клітці" чоловічим взуттям торгує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі про його вечірку, от прикиньте зібралося купа гостей і тд, як і у всіх інших зірок,було б все по "стандарту" а такий спосіб святкування тільки лишній раз привирнув увагу до його особи :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

да, я понімаю, шо йому пофіг, але його гавнодави зовсім не пасують до решти костюму, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тада ващє патірялася... а шо пасує під джинси, футболку і дішовий піждак? Лижі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...