Перейти до змісту

Банк не дає копійок на здачу


Ostap87

Рекомендовані повідомлення

Мені в ”Приваті” дали папірець замість здачі 95 копійок. Я розумію, що банк придумав якийсь новаційний метод повернення коштів, але що мені тепер з ним робити - не пояснили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

економлять мідь, мельхіор і дерево :)

Теоретично, може й так. А на практиці черговий маркетинговий хід по збільшенню надприбутків.

Взагалі то, код ваучера здачі можна ввести в системі Приват24 або через СМС-сервіс (знову ж таки ви платите) і цю суму зарахує на ваш рахунок.

Особисто я розраховуюсь через звичайну касу що і надалі працює з монетами, а якщо закрита - прихожу пізніше. Код кодом, а бабло є бабло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені в ”Приваті” дали папірець замість здачі 95 копійок. Я розумію, що банк придумав якийсь новаційний метод повернення коштів, але що мені тепер з ним робити - не пояснили...

Оператор мав би запитати номер Вашого мобільного - вони падають туди, як поповнення рахунка.

Я вже це неодноразово проходила.

Правда от цікаво куди вони падають у пенсіонерів, які не мають мобільних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай не обманюють, неоднократно трусила свою копілку і міняла на бумажні гривні в Приватбанку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай не обманюють, неоднократно трусила свою копілку і міняла на бумажні гривні в Приватбанку

Так суть же не в тому що в банку немає копійок. В них така нова система роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дня був в Приваті. Копійок як здачу не дають, а пропонують відправити їх на поповнення :rolleyes: мобільного телефону чи на благодійність...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехай не обманюють, неоднократно трусила свою копілку і міняла на бумажні гривні в Приватбанку

Так суть же не в тому що в банку немає копійок. В них така нова система роботи.

та я ж шучу:). я поняла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарно кажете що підете в НБУ у Луцьку й напишете жалобу) й все на вас наживаються тому що тільки 40% людей використовують ті ваучери кляті, банк немає права не видати на вимогу клієнта здачу всю до єдиної копійки, він ще просто зобовязаний.

П.с. не майте діла з Привет Банком це сама кончена установа в місті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банк не має права не видати на вимогу клієнта здачу всю до єдиної копійки, він ще просто зобов"язаний.

Де це сказано? Документ, яким можна керуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банк не має права не видати на вимогу клієнта здачу всю до єдиної копійки, він ще просто зобов"язаний.

Де це сказано? Документ, яким можна керуватись?

ЗУ Про банки і банківську діяльність

читав на 2 курсі там має бути) й хоча все зроблено хитро так як є 1 каса з монетами вас лагідно пошлють туди))

а вобще хочеш знати на 100% звернись в відділення НБУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да й сама краща служба

Захисту прав споживачів))

хоча вам знов скажуть що в нас є 1 каса стійте в черзі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банк не має права не видати на вимогу клієнта здачу всю до єдиної копійки, він ще просто зобов"язаний.

Де це сказано? Документ, яким можна керуватись?

ЗУ Про банки і банківську діяльність

читав на 2 курсі там має бути) й хоча все зроблено хитро так як є 1 каса з монетами вас лагідно пошлють туди))

а вобще хочеш знати на 100% звернись в відділення НБУ

знайди

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=2121-14

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

По суті, це несправедливо по відношенню до клієнта. Чого це Банк має розпоряджатися, кому підуть ті копійки?? От в мене з відсотків постійно майже гривня копійками виходить. І ніхто при видачі не запропонував навіть якийсь альтернативний варіант - просто повідомили, що на тел. рахунок падають. В будь-якому депозитному договорі чітко зазначено, що банк зобов"язаний в кінці терміну видати всю суму депозиту разом з відсотками. При чому тут телефони????

Приват з одної сторони надає дуже зручні послуги, має розгалужену мережу відділень по країні, але от їхні методи заробити додатковий прибуток його керівництву честі не роблять. То копілки без дозволу впарюють, то копійки не видають. Ніби такий солідний банк, а методи роботи якісь дріб"язкові.

Невже це аж настільки важко касі працювати з копійками? Люди ж іноді вносять платежі з копійками. От і можна тими копійками видачу робити. Можливо, є тут хтось з працівників Привата, поясніть детально, що означає, що каса працює без копійок? Те, що, коли людина заплатить за щось, то їй здачі копійками не видадуть? Чи просто обов"язково одразу вносити потрібну суму, щоб в касира не було необхідності видавати здачу??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть ми щось таки не доганяємо. :ohmy:

09 червня 2010 року

Прес-реліз

dpr_dnh0_766zr.gif

В рамках міжнародного рейтингу Innovation in Banking Technology Awards 2010, що проводиться вже 12-й рік поспіль журналом The Banker, кращою інновацією в області технологій роботи з готівкою та казначейськими технологіями (Innovation in Cash and Treasury Technology) визнана розробка українського ПриватБанку - система електронної здачі Liqpay. Дана технологія запроваджена у всіх філіях і відділеннях банку під брендом "Без монет". Про це повідомляється у червневому номері журналу.

На думку експертів самого престижного у світі рейтингу банківських інновацій, за останній рік в області технологій банки зробили величезний крок вперед: від озеленення банкомата до кардинального скорочення часу та витрат на операції з монетами. "Протягом багатьох років вчені та експерти ринку пророкують швидку смерть готівки і перевагу електронних платежів, уточнюючи, що на перехід до безготівкового суспільства буде потрібно чимало часу. І тільки український ПриватБанк зміг втілити мрії в реальність, направивши свої зусилля на скорочення величезних витрат на оборот монет, причому в найбільш витратній частині видачі здачі при наявних угодах," - відзначає редакція The Banker. Експерти видання відзначають, що створена ПриватБанком система електронної здачі Liqpay забезпечила довгоочікуваний міст між електронною і заснованою на готівці оплатою. "Простота рішення, що забезпечує не тільки зручність клієнтам, але і значне скорочення витрат торговців на роботу з монетами, визначила проект "Електронна Здача" Liqpay як однозначного переможця в номінації," - пише The Banker. Крім того, це відкрита технологія - її API може бути використано будь-якими банками або мерчантами.

Прес-служба ПриватБанку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

банк не має права не видати на вимогу клієнта здачу всю до єдиної копійки, він ще просто зобов"язаний.

Де це сказано? Документ, яким можна керуватись?

Дожились.. здоровий глузд вже без документального підтвердження не працює. "Как страшно жыть" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, якщо ви про центральний офіс на Відродження, то на 2-му поверсі є каса, що працює з копійками. Велкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

talja, якщо ви про центральний офіс на Відродження, то на 2-му поверсі є каса, що працює з копійками. Велкам.

Ні, я про відділення, що знаходиться біля "Слона", але дякую за інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а взагалі, в привіті, напевне, в кожному відділенні є обидва види кас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли вже в банку "Прівєт" будуть конкуренти таких самих маштабів, це Ощадбанк, але там такі "директори" креативні що про клієнт банк і таку систему як "Приват24" навіть не мріють.

А ця інновація ошукування людей, цікаво а як бабулька якась буде поповняти собі мобілу, якщо в неї її нема, а за 95 коп можна докласти до буханки хлібу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...