Перейти до змісту

ATMEL AVR придбати у Луцьку?


bukashka

Рекомендовані повідомлення

Шановні колеги!

Зацікавився мікроконтроллерним управлінням.

Можливо хтось підкаже, де в Луцьку можна придбати мікроконтроллери AVR?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які саме, сімейство AVR дуже велике.

А взагалі з атмелом в луцьку туго, спитай на варшавці в братиків, в них здається мега8 була, і в Володі, в нього тоже час від часу проскакують, і якщо треба то він може привезти. Ше можна в дівчат шо біля будинку в центрі варшавки торгують, але в них ціни троха не адекватні, дешевше вийде в інеті заказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Lisovic за інформацію.

На мою думку, для звичайних розробок, достатньо "класичних" моделей: ATmega8, ATmega16, ATmega32 в DIP корпусах.

Замовлення через інтернет я досліджую...

Наприклад, є сайт kosmodrom.com.ua. Поки замовлені деталі попадуть до рук замовника, то відбудеться їх "здорощення" на відсотків 50!

Хоча асортимент там солідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дякую Lisovic за інформацію.

На мою думку, для звичайних розробок, достатньо "класичних" моделей: ATmega8, ATmega16, ATmega32 в DIP корпусах.

Замовлення через інтернет я досліджую...

Наприклад, є сайт kosmodrom.com.ua. Поки замовлені деталі попадуть до рук замовника, то відбудеться їх "здорощення" на відсотків 50!

Хоча асортимент там солідний.

скільки тобі штук треба, і яких точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

*Космодром* взагалі прикольний ресурс-замовляєш,пересилаєш гроші але замість 2ох тижнів проходить 3-4 і ти отримуєш посилку.Але рано радіти-бо посилка приходить зовсім не тим постачальником-перевізником якого вказуєш на сайті космодрому,а вони тебе повідомляють чим відправили.-)))Причому це все після нервових дзвінків в данну контору і довгих лайок в їхню адресу після слів в трубці* на жаль абонент не може прийняти ваш дзвінок...*-))).Місяць напруженого чекання і коробочка з деталями у вас в руках...та не тіштеся-бо хто вам сказав ,що там саме те що замовляли?-) Мені наприклад,замість замовлених 4ох стабілізаторів напруги прислали тільки 2 А інші 2 виявилися звичайними транзисторами.Добре що вчасно розгледів , а то б горів би в схемі мій АЦП за 160 грн синім димком...-(((.Ну хоч АЦП той що тра прислали.

http://www.rcscomponents.kiev.ua/index.php

http://e-voron.dp.ua/new.php

http://www.radiomarket.lg.ua Рекомендую тут брати.На *Імраді* дорогувато на *Вороні* -дивлячись що брати,тра порівнювати ціни.

Дуже не рекомендую купувати в бариг на Варшавці-безсовісно гнуть ціни на контроллери (да і не тільки) звикли ковбасу кожен день жерти,а вона теж дорожчає.-))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Дякую, ar-s, за інформацію.

Один мій знайомий десь місяць тому скуплявся на космодромі і у нього все "пройшло" успішно :)

Очевидно йому повезло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я смотрю, что тут паяльщики-контроллерщики собрались суровые. а подскажите, коллеги, где-то на Украине продают тестборды с атмелами, что-то вроде arduino, freeduino, carduino, orduino, craftduino? в общем, любые совместимые по контактам с оригинальным arduino

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в шопиуме в наличии их нет сейчас, а вот за аукро спасибо - я про него не подумал даже :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу, присоединяйся. если выгорит - пол-мира твои. и у нас есть печеньки, конечно жe :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...