Перейти до змісту

екологічна aкція "Пapковa вapтa"


Bartman

Рекомендовані повідомлення

365-1b.jpg

В paмкaх aкції ми будемо пpибиpaти Гущaнський пapк (поблизу Шовкового комбінaту). Запрошуємо Вас долучитися до участі в акції. Зробимо Луцьк чистішим разом! Організатори забезпечать волонтерів рукавичками та сміттєвими мішками. Збір – біля входу до університету “Україна” в суботу 21 серпня о 9.00.

“ПАРКОВА ВАРТА” – неформальне об’єднання всіх небайдужих громадян до долі зелених насаджень в Луцьку. Періодично будуть відбуватися прибирання та облагородження територій парків, скверів та берегів водойм на території міста. Організатор акції: Луцька міська організація партії «За Україну!».

Контактний телефон: 78-40-83

Оф. Сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо вибори скоро?

Гузь напевно в мери збирається...

Таке прибирання в парку потрібно організовувати на початку весни - коли тільки зійшов сніг та підсохла земля, а не під осінь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава позиція... тобто хай на зиму те все сміттячко поки консервується і втрамбовується?

нє щоб написати просто "в падло мені, в падло..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я особисто ЗА дані акції, але є все таки одне но - скільки це може бути, що одні паразити гадять, засирають місто, а інші мають за ними прибирати, я особисто з дитинства ще привчений не смітити в місті, де відпочиваю і взагалі, а тут виходить, що за якихось паразитів я як людина яка любить своє місто повинен ідти прибирати - образливо.., хоча як я і писав дану акцію підтримую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо вибори скоро?

Гузь напевно в мери збирається...

Таке прибирання в парку потрібно організовувати на початку весни - коли тільки зійшов сніг та підсохла земля, а не під осінь...

Дозволю продовжити фразу:

Гузь напевно в мери збирається підтримати Шибу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, мало вас було вчора? Бо по парку майже непомітно, що його прибирали, хоча мішки із сміттям бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно, мало вас було вчора? Бо по парку майже непомітно, що його прибирали, хоча мішки із сміттям бачив.

підтримую...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прошу вибачення, панове....

а хто вам завадив допомогти небайдужим "заукраїнцям"?..

b63b13bafa9ab783d8d4b60ef6a7cfdd.gif282de96e4d580c9958ca84ca75761e19.gif

хм.. як могли так і прибрали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто вам завадив допомогти небайдужим "заукраїнцям"?..

робочий день, наприклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...