Перейти до змісту

Nokia N-97 White


restart2

Рекомендовані повідомлення

значить комплект на фото. в користуванні мною 3 місяці, наговорено 32 години. стан на 5-, є декілька ледь помітних царапин на дисплеї від рідного стилуса(є фото з ними)...ну і звичайна проблема для даного телефону - шторка обєктиву царапає екранчик камери. телефон не сертифікований.

на продаж хочу 2700, обмін на яблофон 3ж, у відповідному стані.

post-3008-1282121638,42_thumb.jpg

post-3008-1282121663,73_thumb.jpg

post-3008-1282121684,03_thumb.jpg

post-3008-1282121704,57_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 да, якщо цікаво - то стоїть 22 модифікована прошивка(з повним доступом і іншими нюансами), установлені різні читалки, плеєри і тд., гармін з трьома картами україни, тел може використовуватись як точка доступу вай-фай - роздає інтернет. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З телефоном продається все те що на другому фото?Глюків в роботі немає?

мені памятається в тебе була н97, тому особливості її роботи ти знаєш. телефон не зломаний, не топлений, не глючний в гарному стані. продаю, так нелюблю довго користуватись одним телефоном, вот такий у мене таракн в голові. стоїть мод, працює стабільно(на мою думку), як працює гола прошивка не знаю бо не сидів на ній і дня, так як більшість потрібних мені функій урізана. з багів я б відмітив, що часом потрібно перезавантажувати віджети робочого столу, ато вони ніби недоступні, але таке було і на інших модах, на форумі читав що це баг віджетів. на 22 прошивці акумулятор тримає 2 дні(для мене це роботі в неті і мп3 плеєр на роботі), на 21 тримав 3 дні. чому так незнаю, впадло розбиратись, можливо включений якийсь додатковий кодек або щось в тому дусі)

з комплекту все те що є на фото, хоча я про це писав вище. на цьому тижні виламав кнопку блокування клавіатури(зачепилась за сеточку в кармані шортів на тренувані) тому ціну знизив. хоча відремонтувати цю поломку вартує 50 гривень, а взагалі заміна середньої частини на нову (там де знаходиться кнопка) коштує 150 грн з установкою в офіційному центрі нокії. сам цього робити не хочу - розчарувався в нокії, хай вже цим займається новий власник!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, і хто пише в особисті повідомленя - заберу сьогодні за 2000, або вже за 1600 - поважайте власника і його річ! я рахую що продаю хороший апарат в гарному стані з хорошим комплектом за гарну ціну - подальший торг смішний!)

впринципі мені цей телефон продати не лімітує, я працюю стоматологм, гроші в мене є. якщо захочу взагалі його непродам, він мені полички в шафі не тягне. захочу поїду куплю таких собі нових хоч пять! продаю по ненадобності, та і тому що набрид! ходілось би продати людині яка дійсно хоче цей апарат, а не тому хо хоче купити подешевше щоб через тиждень заробити на ньому 500 грн(чи скільки там), а потім сміятись як класно розвів лоха)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, і хто пише в особисті повідомленя - заберу сьогодні за 2000, або вже за 1600 - поважайте власника і його річ! я рахую що продаю хороший апарат в гарному стані з хорошим комплектом за гарну ціну - подальший торг смішний!)

впринципі мені цей телефон продати не лімітує, я працюю стоматологм, гроші в мене є. якщо захочу взагалі його непродам, він мені полички в шафі не тягне. захочу поїду куплю таких собі нових хоч пять! продаю по ненадобності, та і тому що набрид! ходілось би продати людині яка дійсно хоче цей апарат, а не тому хо хоче купити подешевше щоб через тиждень заробити на ньому 500 грн(чи скільки там), а потім сміятись як класно розвів лоха)

люди алеж там кнопки блокіровкі нема і шо тоді робить заблокувався сам а потім акума витягуй абож кинути в карман а він там хай на власний розсуд звонить куди попало

бо екран тож не блокований і ніяких не 150грн стоїть заміна середньої частини а цілих 350 а заміна кнопки 100 це по цінам СЦ "РобимГуд" до того ж він не українець

так шо ціна у ного така собі середня можна сказати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сміши мої пятки) ніякий акумулятор витягувати не потрібно! бачу ти цим телефоном ніколи не користувався! він блокується і з кнопки виключення, а розблоковується з відкриванням слайдерного механізму))

я питався вчора в робим гуд - вони сказали мені що замінять за 150 грн, чому тобі за 350 незнаю, може ти особливий, а по інших сервісах кнопку за 50. та і я нікого купувати не заставляю, неподобається - проходь мимо, навіщо флуд розводити, а за таку ціну купи укряїнця 5230 і радій життю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тему створив мій друг від мого ніка, який не може розібратись як треба тут зареєструватись і шо робити з тими інвайтами.

Спілкування з ним напряму через ПРИВАТНІ повідомлення або через особисту його сторінку вконтакті - http://vkontakte.ru/siabruk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не те що не може, просто гемарного і довго, та і для чого якщо можна написати з сторінки друга)

...друг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема продажу ще відкрита! людина яка написала що резервує мій телефон, так і невийшла нормально на контакт зі мною і ні про що не домовилась. так що я резерв знімаю! пишить краще вконтакт. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевно твоє оголошення тільки чомусь в Рівному :blink::blush::blink:

http://torg.rv.ua/bb/viewtopic.php?f=3&t=76959

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це напевно твоє оголошення тільки чомусь в Рівному :blink::blush::blink:  

http://torg.rv.ua/bb...php?f=3&t=76959

опа як....непогано девкі пляшуть!!! дійсно текст оголошення і фотографії мої, але телефон не мій - принципово лайфом не користуюсь, та і я нелюблю такої фігні робити....

бариги рулять)! вот вона краща традиція українського підприємництва - заробити гроші з вітру)))

дякую друже що показав, будем якось розбиратись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...