Перейти до змісту

Цой жив: в воскресенье исполняется 20 лет гибели лидера «Кино»


sashulya

Рекомендовані повідомлення

Цой-ето не попса

А що це тоді таке? "Попса" - цей термін пішов від "популярна музика", музика для всіх. І з цієї точки зору Цой = Потап і Настя, незалежно від тих стилів, до яких відносять то чи іншого виконавця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 140
  • Створено
  • Остання відповідь

Цой-ето не попса

А що це тоді таке? "Попса" - цей термін пішов від "популярна музика", музика для всіх. І з цієї точки зору Цой = Потап і Настя, незалежно від тих стилів, до яких відносять то чи іншого виконавця

Ми, напевно, живемо на різних планетах. Я повторюсь, ніяких ознак шаленої популярності Цоя я не бачу. Чи ти судиш по двох-трьох відомих треках Кіно на радіо Мелодія і Ретро ФМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що це тоді таке? "Попса" - цей термін пішов від "популярна музика", музика для всіх. І з цієї точки зору Цой = Потап і Настя, незалежно від тих стилів, до яких відносять то чи іншого виконавця

по таким критериям можна отнести и шансон к попмузыке.но шансон есть шансон.учитесь различать стили в музыке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поп-музыка — направление современной музыки, вид современной массовой культуры.

В широком значении, это любая массовая музыка (включая рок, электронику, джаз, блюз).

В узком значении — отдельный жанр популярной музыки, непосредственно поп-музыка с определенными характеристиками.

Популярной музыкой называют произведения многих музыкальных жанров, которые доступны широкой публике и распространяются на коммерческой основе. Это отличает популярную музыку от классической, изначально создававшейся для элиты и верхних слоёв общества, и народной музыки, создатели которой не требуют денежного вознаграждения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так-с, началося

попса і поп-музика - це дві різні речі, попса - це хрєнова поп-музика, шо не ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попса - це не "хрєнова" музика, а музика, яка створюється для масового споживача. Під цю категорію повністю підпадає те що створював Цой. Тим більше, якщо його можна почути по наших FM каналах, то це однозначно попса

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что, известные песни потапонастей исчисляются сотнями? :D

До чого це? Я щось говорив про кількість? Я сказав, що цей дует і подібне крутять на літніх дискотеках, а групу Кіно я ні разу не чув

Попса - це не "хрєнова" музика, а музика, яка створюється для масового споживача. Під цю категорію повністю підпадає те що створював Цой. Тим більше, якщо його можна почути по наших FM каналах, то це однозначно попса

Будь-яка музика створюється для споживача. А масовість споживачів - діло відносне і не тобі про це судити. Так само, як і про факт прокрутки по радіо, станції бувають різні і орієнтуються на різні категорії слухачів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виходить Beatles і Queen для наших знатоків "попса", хай буде так

в принципі і Metallica, Scorpions теж

для мене ж попса і поп-музика два чітко розмежовані поняття

хочете щоб остання буква в топіку про Цоя була за вами? не вийде ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собственно Цой в этой теме уже никому не интересен ;)

Обрати внимание на такую штуку, как TOP OF THE POPS - откроешь для себя мно-о-ого интересного ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё пять раз напиши его имя, чтобы в общем количестве слов процент его употребления был выше ;)

Там есть другие, перечисленные тобой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я все-таки намагаюся повернути тему в русло, яке вказане в заголовку, адже тема про річницю пам’яті людини....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого це? Я щось говорив про кількість? Я сказав, що цей дует і подібне крутять на літніх дискотеках, а групу Кіно я ні разу не чув

Так, бо його крутять на зимових дискотеках :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...