Перейти до змісту

мама


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Коли я родила першу дитину - мама прокинулась, хоч це було 2,30 ночі, бо їй собаки розгавкались, спати не давали. Коли мені робили операцію - мама просиділа 2 години під операційною.

Вони нас ростять, виховують, страждають.

Не всі. Буває "материнський інстинкт" не вмикається і слово "мама" дитинці нема кому сказати - навколо казенні люди.

Ми розумієм, значення цього слова коли підростаєм. Я то до сих пір реву, співаючи пісню про "...мама, мама, вічна і кохана..." , хоч Поплавський її і споганив. Та серце, то назавжди прикіпіло до жінки, котра мене народила.

Не хочу я дня матері, не хочу 8-го березня - згадаймо наших мам, вони не назавжди. Життя таке бистротечне.

2казенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

швидкоплинне

запостив Пісню про матір у виконанні Повалій, а потім видалив. Вважаю такі речі глибоко особистими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мамі не співаю і гарних слів не кажу- мурую почуття. Але я їй стараюсь не розказувати про свої проблеми і болячки - знаю, що спати не буде.

Душу рве пару слів - мама будь зі мною. Завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моїй мамі...

Як берегла, як квіточку плекала,

Душа наскрізь просякнута слізьми..

Мене у світ широкий не пускала,

У світ, споганений жорстокими людьми.

Не відпочити від тривог щоденних,

Не заспокоїть те, що так болить..

Бо це любов....Велика і натхненна

І серце мамине від подиху тремтить.

Моя...лише моя, єдина....

Я дякую за все, і за життя.

Все з часом забувається і гине,

На віки лише мати і дитя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я їй стараюсь не розказувати про свої проблеми і болячки - знаю, що спати не буде.

я зараз так шкодую про те, що колись вигадувала собі болячки, щоб не іти в школу, чи в університет..я уявляю, що відчувала моя мама, коли я ночами совалася десь її не попередивши..і справді, як хочеться, щоб мама була завжди поруч, завжди..чому ми завжди робимо так боляче людям, які нас дійсно люблять, бо вони беззахисні у своїй любові до нас..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але я їй стараюсь не розказувати про свої проблеми і болячки - знаю, що спати не буде.

я зараз так шкодую про те, що колись вигадувала собі болячки, щоб не іти в школу, чи в університет..я уявляю, що відчувала моя мама, коли я ночами совалася десь її не попередивши..і справді, як хочеться, щоб мама була завжди поруч, завжди..чому ми завжди робимо так боляче людям, які нас дійсно люблять, бо вони беззахисні у своїй любові до нас..

мда, тяжковато їм приходиться з нами :0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, тяжковато їм приходиться з нами :0023:

Зате нам добре з ними. :)

Поки мама є то й ми дітьми залишаємось, незважаючи на кількість років і сивих волосин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за тему!

Найрідніший і найдорожчий чєлавєчік.....і чомусь це прийшло саме з моїм переїздом з батьківської домівки

Я обожнюю свою маму і тата..дякую вам за те яка я є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вихідні зазвичай сплю до 10.00, заходжу на кухню, а там мама вже давно готує там щось смачненьке, тихенько підходжу до неї обіймаю та цілую в щічку (розцвітає на очах тай моя душа співає на весь голос)! ЗІ здається дрібничка, але все ж гріє материнську душу :0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чогось в наших матерів дуже часто розвивається така інтуїція щодо нас, що аж дивно робиться. Коли мені витягували кісту, мама в той же час відчула біль в тому самому місці, де в мене була кіста. Бабусі я не казала про той випадок, але на наступний день, коли вона просто приїхала в гості, то розказала, що їй приснився сон, в якому жінка в білому халаті попереджає мене про небезпеку. Виявляється, що ще тиждень перед цим їй снився той самий сон.

Я зараз дуже сильно жалію, що іноді вела себе погано з мамою, обманювала її, жаль, що час не можна повернути назад...

Ніяк не можу уявити своє життя без мами..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мамі не співаю і гарних слів не кажу- мурую почуття

так може, замість на форумі розпилятись ліпше мамі сказати добре слово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мамі не співаю і гарних слів не кажу- мурую почуття

так може, замість на форумі розпилятись ліпше мамі сказати добре слово?

Яка гарна порада. Можеш і сам нею скористатись :)

Чи ти на форумі не розпиляєшся, а все тільки концентруєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так може, замість на форумі розпилятись ліпше мамі сказати добре слово?

Толік, повір, не можу "ручатися" за інших, я намагаюся не тільки добре слово мамі сказати, а й максимально їй життя спростити, я знаю скільки вона простояла біля плити - навчилася готувати і готую на всю родину, ходжу на закупи сама, або з чоловіком, бо тягати торби з ринку теж задоволення не з приємних, стараюся не просити її сидіти з сином, бо знаю як вона переживає, щоб з ним нічого не сталося. І це, вважаю, нормальні речі, так дрібниці, побут, але як же він їй остогид..Моя мама дуже втомлена і добра людина, 8 років вона доглядала за лежачою бабусею, своєю мамою і НІ РАЗУ не пожалілася, бо це і правда, Толік, любов. Любов і вдячність. І вірші я мамі свої читаю, і кажу їй, що люблю, бо не можу і не хочу уявляти своє життя без неї

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мамі не співаю і гарних слів не кажу- мурую почуття

так може, замість на форумі розпилятись ліпше мамі сказати добре слово?

Яка гарна порада. Можеш і сам нею скористатись :)

Чи ти на форумі не розпиляєшся, а все тільки концентруєшся?

я кажу саме про цю тему, і саме про твої слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я кажу саме про цю тему, і саме про твої слова.

Тема не подобається? "Мінусиків" бракує?

Я ділами стараюсь мамі любов доказувати. Коли їй операцію робили, я 2 години під дверима сиділа. Коли вона в лікарнях лежала, я щодня їй тягала харчі і ліки, і купувала їх часто за свої гроші. Так, що не судіте по словах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти просто молодець. просто інші роблять те саме, і на людях не розказують. особливо про "тягала" і "за свої гроші"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти просто молодець. просто інші роблять те саме, і на людях не розказують. особливо про "тягала" і "за свої гроші"

А вірші писати можна? Чи тільки з особливого дозволу?

P.S. cумки з харчами тяжкі були, тому й тягала. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. просто інші роблять те саме, і на людях не розказують

а може, якщо дещо розказати - це змінить чиєсь життя і відношення до рідних? я згідна з тим, що благословенне добре діло, про яке ніхто не знає, але ж хіба дурні всі ті люди, які присвячують мамам пісні, вірші, іт.д? Спочатку,Толік, було слово)))

ЗІ А на місці Оксани, я би вже щось і сказала, а то прямо так підтримуєте, а свого голосочка не подасте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ А на місці Оксани, я би вже щось і сказала, а то прямо так підтримуєте, а свого голосочка не подасте. Тим більше, що саме вами була висловлена думка (вголос), що всі стали такі меркантильні, все продають, а я хороша і все віддаю даром..ну то б віддали б у дит.будинок (мовчки), чи продали, а гроші перерахували б якійсь хворій дитині

Робили і моїй мамі операцію - і сиділа біля неї, і тягала, і за свої. Щовечора розмовляю з мамою по телефону. І т.д. Не вважаю за потрібне про це звітувати.

Дитбудинки - аналогічно.

Зараз сиджу вдома з дітками - не маю можливості таким займатись.

Крім дитбудинків ще і кругом нас живуть люди, яким можна допомогти (всього-навсього щось віддавши).

Ніколи цим не хвалилась - писати в цій темі про мене, сподіваюсь, не будемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вважаю за потрібне про це звітувати.

і це правильно, тільки мова ж не про звіт, а про елементарне висловлення думки, чим ми всі на форумі і займаємося. Ще раз мої вибачення, якщо образила (можливо я переоцінюю свої скромні пости, скажімо не образила, а неприємно висловилась)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось так тихо було на борді, а тут розшевелились. :)

Та може прочитає хто цю тему і теж подзвонить мамі, і може добре слово скаже, не звітуючись тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і це правильно, тільки мова ж не про звіт, а про елементарне висловлення думки, чим ми всі на форумі і займаємося

Тема "МАМА". Навіть на уроках з мови при написанні твору тема більше конкретизувалась.

Яка думка? Можу розказати, яка моя мама ззовні, де працює, що для мене зробила і робить...

Це кожен буде хвалитись і в кого мама кручє і хто її більше любить?... Для чого? Для кого?

Було б конкретне питання (тема) - була б конкретна відповідь (думка).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

усім відома фраза "найбільше цінуєш те, що втратив..." нажаль і я в повній мірі зрозумів цей вислів, лише 3 роки тому...

наразі залишились спогади і її материнське тепло, яке ще досі тішить і зігріває у різні моменти мого життя.

з.і. не скупіться на теплі і щирі слова та вчинки, для вас це можливо просто звуки і прості рухи...для них це сенс життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...