Перейти до змісту

Продам ноутбук Acer 5920G


Рекомендовані повідомлення

панове, якщо створюю конкуренцію прошу ср@ти в пп, але не в темі.

не створюєш, просто попередив любителів мосчних ігруль, шоб потім тобі ж не було мучітєльно больно :)

надалі такі пости будуть відверто ігноруватись!

Ким? :) Тобою? Ок. А потенційний покупец таки візьме на замітку.

тож дай народу "покудахтать не по теме" п.здеть - не мешки ворочать

До-До... Канеха.. Если б таких нотиков не приходило мне на сервис по 3-4 штуки в месяц, то я б молчал... а так - правда, она есть, независимо от того, хотите вы ее принимать, али нет. Если товар продавать просто ради "впарю, абы впарить, а там - хоть потоп", то это ваше право. Я же, при продаже ноутов, показываю человеку таблицу типовух тех или инных нотиков и предлагаю наименее болезненный, при возможном ремонте, вариант. Сервис, он и есть сервисом, шобы ремонтировать и давать статистику по этих самых ремонтах ) А я ноуты ремонтирую уже не первый год.

Селяви, искатели лохов.

З.І.

по вашій лозіці: відео - перегріється, здохне. літак - поламається, всім буде недуже добре. висновок: люди нелітайте літаками, ато мруть як мухи в мороз!

Неа. По нашій логіці - краще знати статистику краша літаків певної фірми, шоб потім була можливість вибрати - летіти дешево, но з ризиком, чи летіти дорожче, но без ризиків :)

А відео перегріється - ноут не здохне. Здохне сама відяха, заміна якої потягне клієнтові від 980 до 1200грн.

to Davids, ти барига, а ми сервісники. Ти хочеш продати якнайкраще, а нам потім то ремонтувати :)

Без образ, просто не люблю, коли з"являються ніібацо знатоки і починають розказувати шо вони ацкі продавці, в яких ніц не ломається. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А відео перегріється - ноут не здохне. Здохне сама відяха, заміна якої потягне клієнтові від 980 до 1200грн.

to Davids, ти барига, а ми сервісники. Ти хочеш продати якнайкраще, а нам потім то ремонтувати :)

Без образ, просто не люблю, коли з"являються ніібацо знатоки і починають розказувати шо вони ацкі продавці, в яких ніц не ломається. :smile3:

Не читай між рядками, я і писав - відео.

Я не барига, а людина яка ціную свої гроші і час. На рахунок ціни, новий такий нотік варує 6000грн, я ж скинув 40%. Ціну виставив з торгом, і обговорюватись вона буде з реальним покупцем.

Щодо тебе і твоїх слів: дам тобі пораду, щоб щось писати, завжди (підкреслюю) наводь факти, а то голослів'я твоє сприймається якось несерьозно. Я необразився, нема за що і на кого:)

Подумай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які тобі факти треба? Зараз на ремонті є 5920G i 5520G, в яких вийшли з ладу відеокарти. Чим тобі не факт?

Конкуренції ти не створюєш, я взаглі продажами не займаюся. Інформація була подана для попередження потенційних покупців про можливі проблеми. Ноут хороший, досить потужний, але брати його для іграшок я б не рекомендував.

Щодо тебе і твоїх слів: дам тобі пораду, щоб щось писати, завжди (підкреслюю) наводь факти, а то голослів'я твоє сприймається якось несерьозно. Я необразився, нема за що і на кого

Голослівним тут виглядаєш ти. mix_forever за свої слова відповідає. Перевірено досвідом спілкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які тобі факти треба? Зараз на ремонті є 5920G i 5520G, в яких вийшли з ладу відеокарти. Чим тобі не факт?

Конкуренції ти не створюєш, я взаглі продажами не займаюся. Інформація була подана для попередження потенційних покупців про можливі проблеми. Ноут хороший, досить потужний, але брати його для іграшок я б не рекомендував.

Щодо тебе і твоїх слів: дам тобі пораду, щоб щось писати, завжди (підкреслюю) наводь факти, а то голослів'я твоє сприймається якось несерьозно. Я необразився, нема за що і на кого

Голослівним тут виглядаєш ти. mix_forever за свої слова відповідає. Перевірено досвідом спілкування.

Я Вам про калачі, Ви мені про полуницю...

В чому проявляється моє голослів'я? Це вже цікаво, я за попкорном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Davids, Сприйми як обґрунтовану спробу знизити ціну.

mix_forever, дарма, мав би потенційного клієнта :)

До ВСІХ майте на увазі - розборки в приваті. Тут торг та обговорення цін і товару, що продається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ навіщо йому знижувати ціну, якщо він неявляється клієнтом?

Нагадую з реальним покупцем і буде обговорюватись ціна !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви напевно будете сміятись....але у мене є щебінь, цегла, труби стальні, бетонні, плити -- НІМЕРЯНО, обмін цікавить. :-)

може трохи денєг і трохи матеріалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо тебе і твоїх слів: дам тобі пораду, щоб щось писати, завжди (підкреслюю) наводь факти, а то голослів'я твоє сприймається якось несерьозно. Я необразився, нема за що і на кого

Так, власне, було ж написано, що:

Если б таких нотиков не приходило мне на сервис по 3-4 штуки в месяц, то я б молчал...

Які ще факти тобі треба? :) Накладні про продаж нових відашок саме в ці нотіки? :) Легко )

Zheny@ навіщо йому знижувати ціну, якщо він неявляється клієнтом?

Ну, типу, така собі маленька допомога потенційному покупцю ) Чим не аргумент? :)

З.І. Еріку не пінать, впадло було розлогінюватись з-під її ака. mix_forever :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я прочитав про цей ноут уже усьо.... лякає тільки гарантія якої впринципі немає....виходить за такий товар тре ціну ділити на 2, ну я згоден мабуть на 3500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ноут у мене на манибецы 3 дня з 20:00 11.09.10р

э деякы НО

1. корпус трыснутий, заклеъв, треба мыняти мысце для резиновоъ ныжки щоб надалы не ламалось

2. ындикатор батареъ через 2 хв. показуе 70%, через 5 хв 50%, через 15 2% зарядки, а через 19 1% зарядки. :-((, хоча було заявлено проо 1 годину.

нотбук звичайно ломиться спати ызза таких розкладов, проте я йому не даю заснути, постыйно штурхаючи по клави

такшо думаю мабуть повернути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...