Перейти до змісту

Продам ноутбук Acer 5920G


Рекомендовані повідомлення

Сам аппарат 1,5 года использовался сугубо стационарно, никуда не перевозился. Каждых полгода делалась чистка системы вентиляции и обновление термопасты (последний раз делалось 2 мес назад). Клавиатурой и тачпадом не пользовался, у меня для этого отдельно клавиатура и мышка

Комплектация:

Сам аппарат, Аккумулятор, Сетевое зарядное, Коробка, Бумажки

Характеристики аппарата:

Процессор

Intel Core2 Duo T7300 2.0Ghz 4 Мб кэш памяти второго уровня

Оперативная память

DDRII 2 Gb

HDD

160 Gb,

Оптический привод

DVD-Super Multi Double Layer

Дисплей

15.4" WXGA, разрешение 1280 x 800 точек, 16.7 млн цветов

Видеопамять

NVIDIA® GeForce 8600M GT 512 MB (ЭТО СВОЯ ОТДЕЛЬНАЯ КАРТА, ПОЛНОЦЕННАЯ И НЕ УРЕЗАННАЯ, КАК GS) и до 1280 MB при использовании технологии Intel TurboCache™ (на самой машине выделенно как флеш-память 1Gb откуда добирается еще память для видео. Соответственно С ОПЕРАТИВНОЙ ПАМЯТИ НЕЧЕГО НЕ БЕРЕТСЯ)

Аудио

Система Dolby® Home Theater, 2 встроенных микрофона для лучшей записи и передачи голоса.

Акустика представлена 2-МЯ ДИНАМИКАМИ И САБВУФЕРОМ!!!!

Порты и разъемы

4 x USB 2.0, 1 x HDMI, VGA, ExpressCard, CardReader, S-video, инфракрасный порт, IEEE 1394, RJ-11, RJ-45,

Беспроводное соединение

WiFi и Bluetooth.

Питание

2 ч быстрой зарядки при выключенной системе

2.5 ч зарядка при работе

Реально сейчас аккумулятор держит около 1 час и 5 минут при средней нагрузке.

Внешний вид о4 харош!

ссилка на цену

у меня винт 160, а не 250.

моя цена - 4400грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пропонують новий с гарантіею

Lenovo IBM 3000 B550 15.6 "HD/Intel Dual Core T4400 2.2 GHz / RAM 2Gb/HDD 250Gb/DVD±RW SM / VGA Intel GMA 4500M/ WebCam/WiFi/USB 3/LAN 100/1000/ Windows7 за ціною 3995грн

Прошу поради: краще твій купити чи той Леново ІБієМ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пропонують новий с гарантіею

Lenovo IBM 3000 B550 15.6 "HD/Intel Dual Core T4400 2.2 GHz / RAM 2Gb/HDD 250Gb/DVD±RW SM / VGA Intel GMA 4500M/ WebCam/WiFi/USB 3/LAN 100/1000/ Windows7 за ціною 3995грн

Прошу поради: краще твій купити чи той Леново ІБієМ???

Пораду слід дивитися тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пропонують новий с гарантіею

Lenovo IBM 3000 B550 15.6 "HD/Intel Dual Core T4400 2.2 GHz / RAM 2Gb/HDD 250Gb/DVD±RW SM / VGA Intel GMA 4500M/ WebCam/WiFi/USB 3/LAN 100/1000/ Windows7 за ціною 3995грн

Прошу поради: краще твій купити чи той Леново ІБієМ???

у мене проц кращий, 4мб кешу. Повноцінна відеокарта, як для ноута до 5000 - потужна. Таксамо памяті, але менший вінт. Думай :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось фото. на передостанній фото це не царапина, а відблиск 4огось) верхня кришка - глянцева, абсолютноь непоцарапана.

post-3767-1281897396,69_thumb.jpg

post-3767-1281897413,24_thumb.jpg

post-3767-1281897432,97_thumb.jpg

post-3767-1281897448,75_thumb.jpg

post-3767-1281897467,08_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав в пм

Напиши тут бо чогось не відкривається ПМ. Якшо відкриється напишу. Чекаю відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скинув

Що нащот кредита???

мені краще отримати всю суму зразу, так як гроші зараз непомішають. Але якщо небуде варіантів - поговоримо :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скинув

Що нащот кредита???

мені краще отримати всю суму зразу, так як гроші зараз непомішають. Але якщо небуде варіантів - поговоримо :friday:

Добре буду чекати в мене 10 листопада день народження до цього часу яб всі гроші віддав. Напиши якшо шо ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі питаються і питаються, беруть номер телефону... а незвонить ніхто!

даю в подарунок класну мишу x7 755fs i великий шматяний коврик a4tech x7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для любителів погамати ігрулі - в цих нотіках відахи мруть як мухи :smile3: Майте на увазі. Якшо відео не нагружати, то все працює супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зауваження справедливе. Відеокарта досить пристойна, але боїться перегріву. Трошки погрався - і готуй кругленьку суму на ремонт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через мої руки пройшло 2 таких ноута. були в мене по 1-2 роки, відео доходило до 90 градусів. проблем незамі4ено.

панове, якщо створюю конкуренцію прошу ср@ти в пп, але не в темі.

по вашій лозіці: відео - перегріється, здохне. літак - поламається, всім буде недуже добре. висновок: люди нелітайте літаками, ато мруть як мухи в мороз!

надалі такі пости будуть відверто ігноруватись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...