Перейти до змісту

В пошуках роботи. З чого краще почати?


zzzvalentinxxx

Рекомендовані повідомлення

В цьому році закінчив ЛНТУ, факультет комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Шукаю роботу за спеціальністю. Маю навики проектування систем автоматизації, програмування логічних контролерів, робота з комп'ютерним обладнанням, робота в середовищі MS-DOS, Windows, Linux, робота з програмними пакетами MS Office, AutoCAD, MathCAD, T-Flex, Corel, Photoshop та ін., обслуговування комп’ютерних систем та мереж. Дуже швидко навчаюсь і завжди берусь за щось нове.

Є думка зареєструватись в кадровому агенстві, але на сьогодні в Луцьку їх вибір широкий, та невідома їх продуктивність.

Поділіться досвідом чи будь-якою інформацією про пошуки роботи, буду вдячний ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок кадрових агенцій вже є тема

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/39152/

З такими навиками можеш як і дизайнером бути так і програмістом

Відразу на велику з/п навіть не надійся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начинать нужно было так с курса 3го....

p.s. давно не ел выпускников, но специалисты во всём меня пугают :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй пошукати по держструктурах, вони здавна рахувались кузнею кадрів в силу малої зп та великого обєму робіт. Я, наприклад, з казначейства починав :)

Для початківця саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начинать нужно было так с курса 3го....

Ну чому ж, робота була... але чи то криза, чи непрофесійність керівництва - фірма вже не існує. :unsure:

Спробуй пошукати по держструктурах, вони здавна рахувались кузнею кадрів в силу малої зп та великого обєму робіт. Я, наприклад, з казначейства починав :)

Для початківця саме то.

Як варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начинать нужно было так с курса 3го....

Ну чому ж, робота була... але чи то криза, чи непрофесійність керівництва - фірма вже не існує. :unsure:

если есть опыт работы - так и пиши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если есть опыт работы - так и пиши

Досвід роботи: встановлення, монтаж та обслуговування систем сигналізації, відеоспостереження, супутникового телебачення, комп’ютерних систем та мереж. В дипломному проекті розроблялась теплонасосна установка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tkolik, Ви мені керівну посаду пропонуєте? я тут щось не розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, ні в якому разі не починай з державної установи .... там тебе не буде ніхто копнем підганяти і заліпнеш в тому болоті що там зараз є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy, хз де ти в такій держ. організації працював шо сидів на попі. Там сидять тільки "доці" і "сини", а набирають туди людей які будуть робити за себе і за твою доцю. Не вигідно шоб сиділа людина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не працював в держ установі, але дуууже багато маю знайомих, в тому числі і мої батьки, що там працюють.

Ти знаєш дуже багато, тим більш в Луцьку державних установ, де людина чогось навчиться більше ніж налаштовувати принтери і який-неякий доступ в інтернет для бухгалтерів? ... В нас піздець як розвиненні технологій в держустановах :) тільки йди і вчись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, ні в якому разі не починай з державної установи .... там тебе не буде ніхто копнем підганяти і заліпнеш в тому болоті що там зараз є...

ти маєш гіркий досвід такого болота? я - маю, і техніка у нас нормальна була, і сервера, і мережа, і ініціатива віталася: вчися - не хочу. Так що не роби категоричних заяв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак, ні в якому разі не починай з державної установи .... там тебе не буде ніхто копнем підганяти і заліпнеш в тому болоті що там зараз є...

ти маєш гіркий досвід такого болота? я - маю, і техніка у нас нормальна була, і сервера, і мережа, і ініціатива віталася: вчися - не хочу. Так що не роби категоричних заяв...

і що ж ті сервери там робили такого? Я без до*обства, дійсно цікаво .. Можу помилятись, може й справді одне болото бачив ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zolexiy, зайди в Обл. енерго попроси хлопців провести екскурсію по їх серверах. Ти будеш приємно здивований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...