Перейти до змісту

ТРИЦЕПСираптори!


solnishko

Ваша думка (опитування жартівливе,для особливо "обідчівих")  

105 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Деякі жінки просто шаленіють від такого роду чоловіків, деякі відносяться не дуже добре. Чоловіки або з заздрістю, або з презирством (тю, купа м"язів без мозку), але вони не залишають байдужими..Вони є у кіно і політиці( вони це я закруто, я про Шварцика))), вони на пляжах і у залах. Як ви дивитеся на них? Подобається? Чи не дуже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 79
  • Створено
  • Остання відповідь

починаю, сама ставлюся не дуже))) що занадто. то не здраво

не надихає....це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти щось надто жорстока! По-перше ці люди заслуговують поваги лише по тій простий причині, що таке тіло вимагає дуже дуже багато зусиль, часу і невідь-якої сили волі! В здоровом теле - здоровый дух! Хтось присвячуээ себе футболу, хтось настільному тенісу, хтось марафону, а хтось бодібілдігу! І люди з таким тілом не те, що не розумні - все як раз навпаки, щоб досягти такого результату вони прочитали не одну книжку і склали для себе не одну програму!

Коректніше було б запитати якої величини мязи ви ще вважаєть допустимими! Чи які мязи ви б хотіли, щоб були в вашого/ї половинки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ладно з чоловіками

Отакого "спорту" я не розумію і не вітаю, де ж грація, жіночність, етц....

a97013_g009_10-yolanda-hughes.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще хотів би зазначити таку річ! Свого часу ще Шварц писав, що під час тренування мязів виникає відчутття схоже на оргазм - так що люди просто отримують задоволення! Захопились так би мовити! :rolleyes:

та ладно з чоловіками

Отакого "спорту" я не розумію і не вітаю, де ж грація, жіночність, етц....

a97013_g009_10-yolanda-hughes.jpg

та прелість - за такою жінкою як за камяною стіною і вислів "мій дім - моя фортеці" набуває "реального" значення!

Не комплексуєм шановні чоловіки - просто в неї від природи чудова структура мязів і гарненькі гени, тому вона "росте" майже не докладаючи зусиль!

А ще це висушені мязи перед виступом - в житті все набагато менше і чарівніше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В здоровом теле - здоровый дух

:blink: ти про того, що вище. він точно не здоровий причому в першу чергу на голову, а потім фізично.

особисто я не те, що негативно ставлюсь до бодібілдерів, просто не розумію їх і все.

мати струнке сильне тіло, бути здоровим завжди так, але коли вже починаєш жерти білки і різні добавки, банками, днями сидіти в тренажерці, це не для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

! В здоровом теле - здоровый дух

Так хто сперечається. Якщо вже говорити не лише про естетичність (якої нема, як на мене), а й про здоров"я, то давно відомо, що такого розміру м"язи не виростають природнім способом, а за рахунок додаткового прийому анаболічних стероїдів та надлишкового споживання білків та протеїнів. А це

- проблеми з нирками

- судинами (Шварцу свого часу робили шунтування серця)

- потенцією

і т.д

Отакого "спорту" я не розумію і не вітаю, де ж грація, жіночність, етц

згідна на всі 100%, це взагалі потворно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В здоровом теле - здоровый дух

:blink: ти про того, що вище. він точно не здоровий причому в першу чергу на голову, а потім фізично.

особисто я не те, що негативно ставлюсь до бодібілдерів, просто не розумію їх і все.

мати струнке сильне тіло, бути здоровим завжди так, але коли вже починаєш жерти білки і різні добавки, банками, днями сидіти в тренажерці, це не для мене.

Добре, а таке твердження! Ці люди тренуються за просто так????

Звичайно ні! Я ж казав - що дехто просто отримує від цього задоволення (він займається улюбленою справою) і отримує ще й за це величезні гроші! Чому б і ні в такому випадку???

ой ви так швидко друкуєте, що я не встигає "відбиватись", але поки ще не здаюсь :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

! В здоровом теле - здоровый дух

Так хто сперечається. Якщо вже говорити не лише про естетичність (якої нема, як на мене), а й про здоров"я, то давно відомо, що такого розміру м"язи не виростають природнім способом, а за рахунок додаткового прийому анаболічних стероїдів та надлишкового споживання білків та протеїнів. А це

- проблеми з нирками

- судинами (Шварцу свого часу робили шунтування серця)

- потенцією

і т.д

Отакого "спорту" я не розумію і не вітаю, де ж грація, жіночність, етц

згідна на всі 100%, це взагалі потворно

раз постало питання хімії, то зі 100% впевненістю можу сказати, що набагато краще їсти ту хімію, ніж нашу їжу чи пити нашу воду з крану!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу ще Шварц писав

оце посміхнуло smile.gif

spanasyuk, "вона" росте не тільки тому, що має гарні гени, а тому, що має гарних спонсорів, які дають їй бабло на всяку хімію і мегожратву. Ця жінка - бека. Я її не хочу!!! biggrin.gif В жінок допускаю накачаним тільки попу і стегна (можливо ще трохи литки), а руки, плечі, спина... blink.gif нє-нє-нє - господи помилуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

spanasyuk, і на дачу добре їздити: машина "сіла" в болоті - і не треба задумуватись, хто штовхатиме....

І город скопає - це ж тренування плюс "заоргазмує" разів 20-30 на 10 сотках.

Пересунути шафу? Знести піаніно з 6-го поверху? Авжеж!

Два мінуси - треба спати при світлі і написами обвішати хату: "Не шугайся пришельців, це - твоя жінка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всьому потрібно мати міру. Візуально "качки" , я маю на увазі тих, у кого м'язи аж випирають, мені не подобаються. Десь чула фразу, що вони схожі на презерватив напханий лісовими горіхами. :0002: Та й зацикленість на власному тілі не викликає симпатії: це ж ростити м'язи лише для того, щоб потім їх демонструвати. Але з іншого боку, це краще ніж коли в чоловіка "дзеркальна" хвороба. :D А загалом, чоловікам, як і жінкам, порібно дбати про своє фізичне здоров'я, займатись спортом, але з розумом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу ще Шварц писав

оце посміхнуло smile.gif

spanasyuk, "вона" росте не тільки тому, що має гарні гени, а тому, що має гарних спонсорів, які дають їй бабло на всяку хімію і мегожратву. Ця жінка - бека. Я її не хочу!!! biggrin.gif В жінок допускаю накачаним тільки попу і стегна (можливо ще трохи литки), а руки, плечі, спина... blink.gif нє-нє-нє - господи помилуй

Ну ось - а як же груди??? Груди від тренувань також ростуть - на розмір точно :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну почнем з того що вони не весь час так виглядають, лише коли напружують м"язи, розслаблені вони не такі "кучеряві", але в об"ємі м"язи більші однозначно, дивитись на таке не приємно, жінка це чи чоловік, якось не природньо... тай не говорить це про наявність великої сили, чоловік з меншим об"ємом м"язів який більш жилистий може бути більш сильніший, все залежить від роду тренувань. для багатьох бодібілдінг це релігія, засуджувати таке не варто, вони ж не ходять так по вулицях, тому дивитись на них чи не дивитись залежить від вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявити б таку панянку років через 10-15....

колись доводилось бачити старого чоловіка - ніби такий старий, дряхлий, а як напружив мязи - мені аж завідно стало!

запитання у відповідь - а уяви свою дівчину чи дружину через 15 років?

Щодо цієї панянки, то якщо вона не кине тренування, а триматиме себе в тонусі - то все буде супер - навіть більше як супер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну почнем з того що вони не весь час так виглядають, лише коли напружують м"язи, розслаблені вони не такі "кучеряві", але в об"ємі м"язи більші однозначно, дивитись на таке не приємно, жінка це чи чоловік, якось не природньо... тай не говорить це про наявність великої сили, чоловік з меншим об"ємом м"язів який більш жилистий може бути більш сильніший, все залежить від роду тренувань. для багатьох бодібілдінг це релігія, засуджувати таке не варто, вони ж не ходять так по вулицях, тому дивитись на них чи не дивитись залежить від вас.

цілком підтримую і доводжу людям, що це лише перед виступом вони себе морять безводневими всякими дієтами і так долі, а так не таке вже все й велике! Інколи ви навіть і не уявляєте, наскільки накачаний чоловік під одягом - особливо це стосується важкоатлетів, у яких опушені плечі в звязку з особливостями спорту!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то все буде супер - навіть більше як супер

канєха супер, з такою жінкою бульбу мішками носити, вона ще й чоловіка зверху посадить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось - а як же груди??? Груди від тренувань також ростуть - на розмір точно :rolleyes:

маячня повна, :blink:

spanasyuk чувак не в обіду, але шо ти несеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але це не означає що вона забуває що вона жінка, не думаю що в неї чоловік який цього не розуміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...