Перейти до змісту

Шукаю фільм (згадую назву) по опису.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Суть, що десь якась діра в дворі, від дерева, чи що.

І там малий із братом і ще кимось, щось там придумали із левітацією, якимись закляттями і ніби то із нори щось вилізло чи що, там ще собака здохла, чи вбили її. Така велика біла собака. Пластинку із записом групи вони ще назад крутили, щоб ніби закляття получилося, чи навпаки.

уривки крутяться в голові. Фільм йшов чи то по "Тонісу" чи то по "Скатебу", ще в 90-х. там і назва типу "діра" чи "яма. " чи я не помню..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть, що десь якась діра в дворі, від дерева, чи що.

І там малий із братом і ще кимось, щось там придумали із левітацією, якимись закляттями і ніби то із нори щось вилізло чи що, там ще собака здохла, чи вбили її. Така велика біла собака. Пластинку із записом групи вони ще назад крутили, щоб ніби закляття получилося, чи навпаки.

уривки крутяться в голові. Фільм йшов чи то по "Тонісу" чи то по "Скатебу", ще в 90-х. там і назва типу "діра" чи "яма. " чи я не помню..

невобразу, але ми з дружиною плакали))))))))))))))) особливо шкода песика))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... По такому опису важко буде. Може "Х files" хоча як мені відомо це серіал і на тонісі його ніколи не показували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura2281, респект і уважуха!! +1

я сам ржав з того, що написав, але не знаю як правильно було описати, коли в голові, лише уривки сюжету.

Собака великий, і не зовсім білий вийшов. :)

Доречі, у фільмі ,як виявилося, знімався Стівен Дорф. Той, що грав у першій частині фільму "Блейд".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закриваємо, фільм вже скачано. Бажаючі кажуть, чи лити, чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...