Перейти до змісту

Підскажіть


Vitamin4ik

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть будь ласка як правмльно зробити самому вихлопну систему з вогнегасників. Зарання велике спасибі :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Підскажіть будь ласка як правмльно зробити самому вихлопну систему з вогнегасників. Зарання велике спасибі :rolleyes:

Вихлопну для чого?? Автомобіля ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, до автомобіля! :lol: В мене на Форд Ескорт такий вчепили. Так як двигун ТД,то посвистує, а загалом гуд :ok: .

На вихідних доберусь до машини, якщо не забуду - пофоткаю.

Підбираєш відпрацований вогнегасник так, щоб якраз вмістився на місце попереднього. Далі найлегше зробити систему як в Москвича - зверху і знизу вварюєш труби (заварені з торців і з отворами по довжині труб, що всередині у вогнегаснику). Ну ще можна перегородки дві поставити. Там вже на фантазію. Загалом, то тре малювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вихлопну для чого?? Автомобіля ???

Так до автомобіля

Так, до автомобіля! В мене на Форд Ескорт такий вчепили. Так як двигун ТД,то посвистує, а загалом гуд .

На вихідних доберусь до машини, якщо не забуду - пофоткаю.

Підбираєш відпрацований вогнегасник так, щоб якраз вмістився на місце попереднього. Далі найлегше зробити систему як в Москвича - зверху і знизу вварюєш труби (заварені з торців і з отворами по довжині труб, що всередині у вогнегаснику). Ну ще можна перегородки дві поставити. Там вже на фантазію. Загалом, то тре малювати.

Так в чому прикол шо в мене глушник стоїть поперек машини(((( І взагалі я хочу зробити два глушника)))) Якщо в вас буде можливість то давайте на вихідних зустрінемось і детальніше поговорим?????? :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глушники бувають різні. Одно, двох,трьохкамерні, з набивкою чи без, прямотоки. Варіантів масса і ще, для різних об"ємів двигуна різний об"єм глушника. Так що треба рахувати. При неправильному розрахунку можна задавити мотор або зробити вихлоп дуже гучним. Можливі двохфазні глушники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

omg.да не выдумывайте вы ничего.поставте родной и не парьтесь.от глушителя многие параметры зависят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

omg.да не выдумывайте вы ничего.поставте родной и не парьтесь.от глушителя многие параметры зависят.

Рідний грошей коштує... :(

А такий не набагато гірший буде. Як казав Vitamin4ik: "Звук на такий як в Бентлі буде, але глушитиме!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...