Перейти до змісту

Olimpus SP510UZ потрібна порада


irqadmin

Рекомендовані повідомлення

Якось він у мене трошки підвіс я його вирубив "гяряче" (вийняв акум.) і після того він не приймає карт памяті...може підкажете до кого звернутись можна щоб глянув його чи мені вже нового купувати чи з цим можна щось придумати....жалко трохи він вмикається бещ проблем фоткає але на свою память лише....завчасно дякую!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку спробуй форматнути рідну карту пам"яті. Якщо не допоможе, спробуй з іншою справною флешкою, і свою перевір в іншому олімпусі, щоб визначити, в чому таки причина. А там подивимось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку спробуй форматнути рідну карту пам"яті. Якщо не допоможе, спробуй з іншою справною флешкою, і свою перевір в іншому олімпусі, щоб визначити, в чому таки причина. А там подивимось...

вже пробував карту памяті сприймають інші фотікі....брав спеціально шукав Фуджі на форумах писали люди що після форматування на фуджі така проблема пропадає...спробував не помогло ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось він у мене трошки підвіс я його вирубив "гяряче" (вийняв акум.) і після того він не приймає карт памяті...може підкажете до кого звернутись можна щоб глянув його чи мені вже нового купувати чи з цим можна щось придумати....жалко трохи він вмикається бещ проблем фоткає але на свою память лише....завчасно дякую!!!!

Привет я ремонтую фотоапарати

принось подивлюся.

вул.Рівненська 54.Ремпобуттехніка

третій поверх.

789869,0973482917.Игорь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...