Перейти до змісту

Продаж скутера


Brute

Рекомендовані повідомлення

а ну звичайно, якшо я не даю тобі дурити людей то я непорнядний, логіка як на 5й клас

Ну і в кого логіка як на 5й клас? Ти не додумався до того,що кожен,при бажанні,може перевірити скільки п'є скутер.

Звісно скутер може пити і 10л. якщо в нього проблеми з поршньовою,карбюратором чи варіаторами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шось не видно бажаючих перевірити :_07:

краще візьми до уваги реальні пропозиції

Не хвилюйся, якраз таки бажаючих вистачає! :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене скутер 85 куб.см. FADA 12 (двомісний) по селі по поганих дорогах з агресивним стилем водіння споживає 4 - 4,5 л/100км.

В даному випадку 50-ти кубовий одномісний скутер по асфальті з помірними темпами водіння повинен споживати на порядок менше.

П.С.Скутер прикольний,але дорого ціниш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене скутер 85 куб.см. FADA 12 (двомісний) по селі по поганих дорогах з агресивним стилем водіння споживає 4 - 4,5 л/100км.

В даному випадку 50-ти кубовий одномісний скутер по асфальті з помірними темпами водіння повинен споживати на порядок менше.

П.С.Скутер прикольний,але дорого ціниш.

Просто Японець,та ще й стан відмінний,тому ціна відповідна, 2900 це ще дешево, японці як коштували 500$ так і зара коштують на авторинку!

В тебе ще 4 такта...А тут зі мною людина спорить що скутер(2 такта) менше 4-5л. не п'є....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене скутер 85 куб.см. FADA 12 (двомісний) по селі по поганих дорогах з агресивним стилем водіння споживає 4 - 4,5 л/100км.

В даному випадку 50-ти кубовий одномісний скутер по асфальті з помірними темпами водіння повинен споживати на порядок менше.

П.С.Скутер прикольний,але дорого ціниш.

Просто Японець,та ще й стан відмінний,тому ціна відповідна, 2900 це ще дешево, японці як коштували 500$ так і зара коштують на авторинку!

В тебе ще 4 такта...А тут зі мною людина спорить що скутер(2 такта) менше 4-5л. не п'є....

то ще й виявляється 4-тактний повинен більше бунзину споживати, ніж 2-тактний...все, я впав під стіл :0016:

як кажуть брати росіяни "учи матчасть"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене скутер 85 куб.см. FADA 12 (двомісний) по селі по поганих дорогах з агресивним стилем водіння споживає 4 - 4,5 л/100км.

В даному випадку 50-ти кубовий одномісний скутер по асфальті з помірними темпами водіння повинен споживати на порядок менше.

П.С.Скутер прикольний,але дорого ціниш.

Просто Японець,та ще й стан відмінний,тому ціна відповідна, 2900 це ще дешево, японці як коштували 500$ так і зара коштують на авторинку!

В тебе ще 4 такта...А тут зі мною людина спорить що скутер(2 такта) менше 4-5л. не п'є....

то ще й виявляється 4-тактний повинен більше бунзину споживати, ніж 2-тактний...все, я впав під стіл :0016:

як кажуть брати росіяни "учи матчасть"

Умний, подивись на кубатуру....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі на замітку, експерт, зазвичай 4тактна 125ка бере бензину менше, ніж 2тактна 50ка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі на замітку, експерт, зазвичай 4тактна 125ка бере бензину менше, ніж 2тактна 50ка

Полностью согласен ! У меня была Honda DJ1 50 куб. так она поедала на 100 км 3л. 92 бензина ! Сейчас 150 куб. китаец на 100 км , при агрессивной езде , ест 4л 95 бензина на 100 км. !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі на замітку, експерт, зазвичай 4тактна 125ка бере бензину менше, ніж 2тактна 50ка

Це ще залежить від стану 50ки...Про те що 4такні менше споживають я не спорю,мова іде про мій скутер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[offtop]

Продавал мужик коня... Здоровый конь, а не берут... И цена не высока, но не берут... И место вроде то, но не берут... И в четвёртый день продавал, и в седьмой, но не берут... Может, мужик не там продавал? Ну а когда и где же ещё коня продать?

[/offtop]

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

"кожна жаба хвалить своє болото" - народна мудрість

/оффтоп

Є що хвалити....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як на мене, то за офтоп, усіх хто тут відписався. "Окрім тих хто пропонували свої цінові пропозиції."

Прибанив би на тиждень.

тому закривайте флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Продам Suzuki lets2,у відмінному стані.Ціна 380$.

Технические характеристики

Тип переднего тормоза::

диск

Зависока ціна для скутера який поїздив по наших дорогах.

І передній тормоз не дісковий,а барабанний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продам Suzuki lets2,у відмінному стані.Ціна 380$.

Технические характеристики

Тип переднего тормоза::

диск

Зависока ціна для скутера який поїздив по наших дорогах.

І передній тормоз не дісковий,а барабанний.

Передній тормоз дійсно барабанний,помилочка вийшла!Пропонуй свою ціну(звісно в межах розумного)скутер у відмінному стані,хоч поїздив по наших дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дам 2000 грн

Не сміши!Я ж писав,в межах розумного!Тут один вже таку ціну пропонував.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...