Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

Проконсультуйте пліз, щоб качати з т.зв. внутрішніх ресурсів (наприклад berloga.net), щось треба прописати десь додатково в налаштуваннях, щоб ці закачки не впливали на використаний трафік по мому тарифу? В мене ТП "5 Мегабіт", качаю програмою ReGet Deluxe 5.2.

Дякую!

Подключаешься к инету, скачиваешь торрент-файлы, выключаешь инет и добавляешь их в торрент клиент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

SmartS вот.

В детской поликлинике на Чорновола.

а где именно? в холле ничего не видел, это через терминал тоже я так понял?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій вечір підряд - 651 помилка. Трохі "повискакує" а потім підключає. При з'єднанні з оператором вже автовідповідач поставили, про проблеми в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Третій вечір підряд - 651 помилка. Трохі "повискакує" а потім підключає. При з'єднанні з оператором вже автовідповідач поставили, про проблеми в Луцьку.

аналогічна ситуація(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки вмене бізоне непаше, чи сайт знову лежить? :glare:

Safari не может открыть страницу «http://forum.beezone.info/», т.к. Safari не удается подключиться к серверу «forum.beezone.info»
.unsure.gif
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові тарифи Білайн

Вступають в дію з 06,10,2010

Лайт------ 8 мбіт\с ----- 40 грн*

Старт----- 15 мбіт\с ----- 70 грн

Стандарт-- 25 мбіт\с ----- 80 грн

Профі----- 50 мбіт\с ----- 90 грн

Експерт--- 75 мбіт\с ----- 100 грн

Обсяг трафіку необмежений.

Перехід з меншого тарифного плану на більший - безкоштовнй.

Перехід з інших тарифних планів - 50 грн.

Конракту нема. Это незаконно, смотри ст. 10 "Правил надання та отримання телеком. послуг"

Швидкість семетрична.

ІР - динамічний.

Нявність ТВ - покищо в тестовому режимі.

Будуть зміни в особистому кабінеті.

Перехід з вищого тарифного плану на менший - 20 грн.

* пропозиція діє до 28,02,2011 для абонентів , що підключаються з 4,10,2010 по 01,11,2010. Починаючи з 01,03,2011 абонплата становитиме 60грн. При переході з інших тарифних планів на лайт абонплата становитиме 60 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подключаешься к инету, скачиваешь торрент-файлы, выключаешь инет и добавляешь их в торрент клиент.

Шош вам усім так важко то. Скачайте ір фільтр тільки для локальних мереж Білайна.

Ссилка на ipfilter для Білайна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подключаешься к инету, скачиваешь торрент-файлы, выключаешь инет и добавляешь их в торрент клиент.

Шош вам усім так важко то. Скачайте ір фільтр тільки для локальних мереж Білайна.

Ссилка на ipfilter для Білайна

З 1 листопада, хто перейде на нові тарифи необхідність в цьому відпаде :smile-zachot:

P.S. Вчора ввечері також виникала помилка 651.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подключаешься к инету, скачиваешь торрент-файлы, выключаешь инет и добавляешь их в торрент клиент.

Шош вам усім так важко то. Скачайте ір фільтр тільки для локальних мереж Білайна.

Ссилка на ipfilter для Білайна

Хм...Вчора спілкувався з агентом їхнього колл-центру, сказали, що достатньо просто виключити інет, зайти на внутріші ресурси (берлога, бізон і т.д.) і качати скільки влізе без ущерба для твого трафа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет періодично пропадає вже третій день. На сапорті ввімкнуто автовідповідач - "для абонентів міста Луцьк можливі труднощі з підключенням по VPN". Крім того свіч на даху будинку не має резервного живлення - нет пропадає разом зі світлом  :(

Думаю ціна в 29 грн. за 5 мегабіт є якраз виправдана з такою якістю зв'язку, постійно користуюсь резервною 3G-флешкою.

 Якщо з нового року зроблять 59 грн., як обіцяли - буду мігрувати ще кудись, пропозицій думаю на той період вистачатиме ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інет періодично пропадає вже третій день.

Крім того свіч на даху будинку не має резервного живлення - нет пропадає разом зі світлом  :(

дивно, в мене все ок.

якщо нема світла в будинку - зазвичай і компутер не працює. а ноути не у кожного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересно на сколько упадёт скорость интернета после ввода этих тарифов <_<

А чого має швидкість падати? Канали будуть розширяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 5 годин ранку інтернет просто виключився і всьо думав прийду потім розберусь но досіхпір пише в роутері що підключено но в інетернет вийти не можна і локалка тож не грузить :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть чи можна блокувати інтернет з тарифом 100мбіт?

Я блокував,без проблем,гроші не знімає.Тариф 100Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

981788192.png

Знову ж , зіткнувся з цією ж проблемою,яка була до розширення каналу.

Пінг підскочив в двічі,і швидкість впала,також в 2 рази. Скажіть будь-ласка,що сталось на цей раз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 5 годин ранку інтернет просто виключився і всьо думав прийду потім розберусь но досіхпір пише в роутері що підключено но в інетернет вийти не можна і локалка тож не грузить :blink:

одразу перевіряй в таких випадках чи працює напряму, без роутера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом інтернет від Білайн - є нестабільним!!! Плюс в тому що він дешевий, але інколи такі вісняки що просто витерпіти неможна, а тобі горить важлива справа по роботі! Розчарувався в інеті... Сьогодні нарешті щось схоже на інтернет, але чи на довго :unsure::lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Крім того свіч на даху будинку не має резервного живлення - нет пропадає разом зі світлом  :(

Може слід у жек звернутись чому світло пропадаэ а не на інет грішити?

981788192.png

Знову ж , зіткнувся з цією ж проблемою,яка була до розширення каналу.

Пінг підскочив в двічі,і швидкість впала,також в 2 рази. Скажіть будь-ласка,що сталось на цей раз?

Перехід на нові тарифні плани, обіцяють на протязі доби стабілізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Крім того свіч на даху будинку не має резервного живлення - нет пропадає разом зі світлом  :(

Купи упс, попроси монтажников чтобы поставили в ткд и будет тебе счастье.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задумався над 100Мбіт ним (чи то 75 Мбіт)

А ну ка мені про технічну можливість і ціну розкажіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задумався над 100Мбіт ним (чи то 75 Мбіт)

А ну ка мені про технічну можливість і ціну розкажіть!

На даний момент, наскільки мені відомо,можна тільки на Експерт--- 75 мбіт\с ----- 100 грн (з тих про які задумався). подаэш заявку на підключення (можеш кинути в приват), на протязі 1-3 робочих днів формується заявка на підключення - з тобою зізвонюються і за 40-90 хвилин підключають.)

Обсяг трафіку необмежений, ліміт на скидання швидкості не встановлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...