Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

AlexBeeline, будь-ласка, якщо можна дізнайтесь що за проблема на Гордіюк 29, 3-й підїзд! Робив пазпінг - відправляв, наче норм день побуло, зараз вже 2-й тиждень таж вігня! Затримки, втрати, глюги, вісняки - одним словом інет - гамно!.. Пів дня взагалі немає, пів дня ніякий!

Дякую за допомогу!

Мля, в мене вже 5-тий день теж такі вже ві-і-і-сняки з цим Білайн інтернетом...іноді хочеться ноутбук в стіну розвалити! Вулиця Кравчука! Перехвалив я його...все супер було! Берлога так само тормозить...в когось ще є подібні проблеми? Може десь-якось кабель відійшов на чердаку? Тарифний план 29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Ще один мат, і на борду зайти не зможеш.

kmd, ти точно правильно цитату вибрав? Я в ній мат не наблюдаю, арго - так, а мат - ні.

П.С. http://prohfesor.livejournal.com/30249.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, ти точно правильно цитату вибрав? Я в ній мат не наблюдаю, арго - так, а мат - ні.

П.С. http://prohfesor.liv....com/30249.html

Часто це мєждомєтіє використовуєш повсякденному житті, при діловому спілкуванні чи при спілкуванні з дітьми? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто це мєждомєтіє використовуєш повсякденному житті, при діловому спілкуванні чи при спілкуванні з дітьми? :)

олбанське і інші "нарєчія", я також не використовую в житті, але ж це не робить їх матом (лайкою). А олбанська взагалі в моді у місцевих модерів і не тільки.

В правилах немає заборони ні на нарєчія, ні на арго, сленги, жаргони і т.д., якщо це не мат, і як я говорю в реалі взагалі не має до цієї ситуації ніякого відношення. Чи якщо людина в реалі німа, то і тут їй писати - зась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нявність ТВ - покищо в тестовому режимі.

Це тільки на цих тарифах чи на всіх?

Тестовий режим ТВ , наскільки мені відомо ввімкнено на місто Київ, по закінченню тестового - буде запущено по всіх містах де є білайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підкаже що з сайтом berloga.net, щойно був на Чорновола - все ок, в мене на Кравчука теж ок, а в клієнта на відродження з місяць тому пропав і так і до цієї пори немає, сайт пінгуеться 6-7мс, а відкриватись не хоче, настройкі не трогали, вінду не переставляли, з "іншим" нетом все-гуд. Підкажіть хто знає що за прблема, там людина собі спеціаотно 100мб взяла шоб фільми какчати і такий облом....

Стикались з такою проблемою - дзвоніть на 0800 301013 або 0611 з білайна (меню 1/2/2/2/0 без прослуховування) і пояснюйте проблему адмінам. У вашого товариша просто заблокований доступ на даний сайт. Нам включили за пів години, причину блокування не пояснили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестовий режим ТВ , наскільки мені відомо ввімкнено на місто Київ, по закінченню тестового - буде запущено по всіх містах де є білайн.

Хотілося б, але люди пишуть що швидкість там де запущено в лок. мережі різко впала, так як перевага надається Тб, а не обміну інформацією між абонентами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 01,10,2010 запущені для включення будинки : Відродження 26, 26а, 26б, 28, 30, 30а, 39 Писаревського 4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б, але люди пишуть що швидкість там де запущено в лок. мережі різко впала, так як перевага надається Тб, а не обміну інформацією між абонентами.

Того мабуть і тестують, що не все ще "гладко".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, в мене вже 5-тий день теж такі вже ві-і-і-сняки з цим Білайн інтернетом...іноді хочеться ноутбук в стіну розвалити! Вулиця Кравчука! Перехвалив я його...все супер було! Берлога так само тормозить...в когось ще є подібні проблеми? Може десь-якось кабель відійшов на чердаку? Тарифний план 29

Шо ти розказуєш, якшо шось не працює подавай заявку описана раніше, а так на кравяука 12 все працює в повному обсязі. Я не пойму взагалі чого ви причипились до тої берлоги, є ж багато торрент трекерів з ретрекером.

И вопрос к Алексубилайну, пообщался я с Олександром он сказал, что пришлёт кого-то, что б посмотреть, так ни кого и небыло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо щось не працює - 0800301013. Культурно пояснити, що не так і все чемно вирішать. А якщо хамити і розказувати "за шо я бабкі плачу" - діла не буде.

Стався глюк з акцією "Приведи друга". 150 грн не туда куда треба було пішли (пояснювати як - не буду - дуже довго). Подав заявку, пару раз перезвонив туди - в результаті - 200 грн на рахунок як цінному клієнту :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2AlexBeeline,коли вже буде підключенно Привокзальну 3?) Казали десь з 1го числа вже 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пойму взагалі чого ви причипились до тої берлоги, є ж багато торрент трекерів з ретрекером.

Більшість абонентів і знають тільки берлогу по тій причині що монтажникам просто лінь розказати про ретрекери і хаби... звідси і робимо вивід.. в хабі сидить 25-30 людей з Луцька з вже підключених кілька тисяч.

Доречі, хто бажає підключитись до білайн якомога скоріше - звертайтеся до мене! І вас підключать на протязі 1-2 дні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не пойму взагалі чого ви причипились до тої берлоги, є ж багато торрент трекерів з ретрекером.

Більшість абонентів і знають тільки берлогу по тій причині що монтажникам просто лінь розказати про ретрекери і хаби... звідси і робимо вивід.. в хабі сидить 25-30 людей з Луцька з вже підключених кілька тисяч.

а почитати на форумі слабо???? там все описано (я сам про це так дізнався і ні в кого не питав)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я цікавився і знайшов одразу, в гуглі питання задав відповідь одразу перший запис... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BiMW,не всі такі прошарені,як ти, друже. Наприклад,ось я провожу своїм батькам інтернет. Вони не знають,що таке гугл і так далі. Їм просто,подвивитись погоду,новини і так далі... А є такі,навіть які сиділи на тому ж ДГ,або на УТ. Думаєш,всі знають що таке DC++ чи той самий бізон? Далеко не всі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо,комусь буде корисно - ось,мониторинг локальних ресурсів сітки "Beeline"

http://bee.lan/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

монтажникам просто лінь розказати про ретрекери і хаби

Ты что прикалываешься. Монтажники не обязаны учить тебя пользоваться интернетом. В обязанности монтажника входит протяжка кабеля от свича к абоненту и настройка интернета, а не рассказывать тебе что такое гугл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю,все що цікавило мене - я запитав в хлопців,відповіли на всі мої питання. На мою думку,це не вина монтажника,а вина самого абонента,який не зміг запитати про те,що купував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо,комусь буде корисно - ось,мониторинг локальних ресурсів сітки "Beeline"

http://bee.lan/

whois bee.lan

whois: lan.whois-servers.net: hostname nor servname provided, or not known

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

beezone вже більше доби лежить :(

Чому лежить? У мене працює, відкривається практично миттєво..ok.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

beezone вже більше доби лежить :(

Чому лежить? У мене працює, відкривається практично миттєво..ok.gif

Вже підняли. Не працював,навіть на мониторингу,показувало,що всі ресурси L!MP'a були в режимі "OFFline"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...