Перейти до змісту

Домашній інтернет від Київстар (Beeline)


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Проблеми,ніби то пропали,і це дуже тішить. Ще б на привокзальній 3 розрулити ту ситуацію,з обладнанням - вообще було б круто :) Бо мене батьки скоро з'їдять за той інтернет :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблеми,ніби то пропали,і це дуже тішить. Ще б на привокзальній 3 розрулити ту ситуацію,з обладнанням - вообще було б круто :) Бо мене батьки скоро з'їдять за той інтернет :rolleyes:

Якщо відстань до обладнання не перевищує 100м - переподай заявку з номером будинку 1 і неіснуючою квартирою (наприклад 199) як результат через кіька днів буде нет (при умові, що дахи 1 і 3 будинкув злиті, я к ти і казав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив білайн 2 дні назад, 1 день інтернет був, все нормально, на наступний день включаю комп захожу в L2TP ввожу проль натискаю підключитись, далі пише "Установка связи tp.beeline.ua" і далі не підключається. Підкажіть БУДЬ ЛАСКА в чому проблема?

Яку помлку вибиває при підключенні?

ЗОВСІМ НЕ ПІДКЛЮЧАЄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЩО ЦЕ ЗА ПРОБЛЕМА??????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив білайн 2 дні назад, 1 день інтернет був, все нормально, на наступний день включаю комп захожу в L2TP ввожу проль натискаю підключитись, далі пише "Установка связи tp.beeline.ua" і далі не підключається. Підкажіть БУДЬ ЛАСКА в чому проблема?

Яку помлку вибиває при підключенні?

ЗОВСІМ НЕ ПІДКЛЮЧАЄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЩО ЦЕ ЗА ПРОБЛЕМА??????????

Фаєрвол є? типу авасти чи авіри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Alex - сьогодні лазив на дах свого будинку,дивився обстановку. Так як просили хлопці на офісі. Якби ж я знав,в якому під"їзді стоїть обладнання... Дахі то склеєні,але 1 дах плоский,а в мому будинку з чердаком. Тому,як сказали хлопці - якщо буде можливість просверлити дирку в мій будинок - то і буде варіант,кінути кабель з 1го будинку... Тому,завтра буду телефонувати,виясняти далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богдан

Ще раз напишеш повідомлення в такому тоні - підеш вчити правила надовго.

Yurik85

За оверквотинг буде те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключив білайн 2 дні назад, 1 день інтернет був, все нормально, на наступний день включаю комп захожу в L2TP ввожу проль натискаю підключитись, далі пише "Установка связи tp.beeline.ua" і далі не підключається. Підкажіть БУДЬ ЛАСКА в чому проблема?

Яку помлку вибиває при підключенні?

ЗОВСІМ НЕ ПІДКЛЮЧАЄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЩО ЦЕ ЗА ПРОБЛЕМА??????????

Фаєрвол є? типу авасти чи авіри?

немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд. Не доходить - будем по іншому.

Богдан

отримуєш РО на тиждень. Надалі думай яку кількість повідомлень ти цитуєш і як це впливає на читабельність топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тестував на 2 клієнтах на різних тарифних планах SUBJ одним словом вигон, в UA-x швидкість нормальна (тестувалось на тарифних планах 5 і 10 ) зате при отриманні з зони не UA-x наприклад Німеччини чи Росії швидкість 512 то про який анлім в 5 чи 10 Мб може йти мова одним словом для лохів разводілова і + 30 грн доплати з 1 числа тобто 59 грн за 512кб\с,

народ ведіться халява для лохів закінчується 30/09/2010 :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажи мені звітки ти качав джек, шось мені мало віриться. І ще одне ти впевнений що там віддача тобі нормальна???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто jeck дуже на білайн ображений, що вони таки збудували "вулик" в його будинку, не дивлячись на те, що він на монтажників з кулаками кидався, от тепер свою злість і виливає.

слова - словами, а будь об'єктивним, скріншоти покажи.

П.С. зовсім не хочу довести, що інтернет від білайн найкращий, т.я. на 100 МБ тарифному плані очікував більше, ніж 40 мегабіт, проте в 512 не вірю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck а где эти тесты?

А во вторых, только лох может требовать 5Мбит за границу, по 29 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со вчерашнего дня вместо 10г сижу на пол метра,ну думаю -ладно я 93гига выбрал может ограничили.Дружбан со 100 взял только 40-таже самая лажа,что и у меня.

Видать замануха заканчивается,начинаються реальные будни?!

http://www.speedtest.net/result/969363253.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. странно, я у себя никаких изменений не замечал. Скорость через роутер на закачку 50+Мбит, на выгрузку до 20+Мбит...

З.Ы. только что померял скорость, на вечер конкретно упала. Хотя инет стабильный и мне этого хватает

969403335.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот только что измерял.

MTI4NTYxMzY0NS0xMDQ1Ljc0MS0xMjA4LjQ5NS0wLTA=.gif

У меня вообще редко отличается от тарифного плана :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Со вчерашнего дня вместо 10г сижу на пол метра,ну думаю -ладно я 93гига выбрал может ограничили.Дружбан со 100 взял только 40-таже самая лажа,что и у меня.

Видать замануха заканчивается,начинаються реальные будни?!

http://www.speedtest.net/result/969363253.png

0 800 301013 (с домашних бесплатно) набираеш и расказываеш о проблеме) меняют на протяжении суток) или с билайн а 0611 меню 1/2/2/2/0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

umkaka скачай щось через торрент і виклади скрін з швидкістю закачки.

попробуй наприклад ось це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене інша картина... швидкість впала тільки після того як набрав 240 гіг

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik89 ты видимо не так понял, у меня тариф Юніор 1 Мбіт/с. И я просто хотел отметить что скорость всегда ему соответствует.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yurik89 ты видимо не так понял, у меня тариф Юніор 1 Мбіт/с. И я просто хотел отметить что скорость всегда ему соответствует.

Понятно... но серавно если качать торентом (с любого трекера) скорость закачки будет до 100мбит при условии если файл будет отдавать абонент билайна тоесть локальный пир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...