Перейти до змісту

Куплю клавіатуру до ноутбука


Romek71

Рекомендовані повідомлення

Куплю клавіатуру до ноутбука Samsung V30, чи аналог до цієї моделі, б\в або нову :0011:

Бюджет - 200-250 гривень. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в такі гроші - лише б/в

нова буде в районі 50у.о. :smile3:

....дзвонив в Ужгород в сервісний центр самсунга (0312673706) ціна нової клавіатури - 200грн., але потрібно робити замовлення і чекати. Чекати немає коли, якщо в тебе є б\в робоча клава - озвучуй ціну, домовився :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

у меня есть от SAMSUNG R58 не знаю визуально одинаковые надо пробовать

у меня такая же

http://prodam.slando.com.ua/kiev_city/klaviatura_dlya_noutbuka_samsung_p27_p28_p29_v30_P_19711421.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня есть от SAMSUNG R58 не знаю визуально одинаковые надо пробовать

у меня такая же

http://prodam.slando.com.ua/kiev_city/klaviatura_dlya_noutbuka_samsung_p27_p28_p29_v30_P_19711421.html

Визуально то они одинаковые, а вот по шлейфу может не подойти от R58, нада поискать в инете какой еще аналог может быть к клаве V30 :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

че искать бери свой ноут и ко мне, или я клаву и к тебе ;)

....наверное так и нужно будет сделать :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Оригінальні запчастини до ноутбуків Samsung можна замовити через СЦ "Робим гуд".

Наприклад, нова клавіатура на даний ноут обійшлася б в 250 грн. з роботою по її встановленню. Окремо запчастини не продаються, лише з роботою і відповідною гарантією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оригінальні запчастини до ноутбуків Samsung можна замовити через СЦ "Робим гуд".

Наприклад, нова клавіатура на даний ноут обійшлася б в 250 грн. з роботою по її встановленню. Окремо запчастини не продаються, лише з роботою і відповідною гарантією.

....де Ви були раніше? Уже з Києва прислали сьогодні за 350грн б\у, але в ідеальному стані :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автосообщение

Этот топик был перемещен из раздела: "Торгівля: Комп'ютери / комплектуючі / периферія" в раздел "Торгівля: Смітник (закриті теми)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...