Перейти до змісту

де купити таку наклейку


sanbOK

Рекомендовані повідомлення

та я можу сам просто хочу фірмову тобто оригінальну)))

доречі сам робив такі (це моя іКружка для кави :rolleyes: )

x295b6a9fj_3514163_833184.jpg

також є ще з написом Apple Computer типу такої (це в мене на телефоні і на ноуті)

2452510459_8773150_833189.jpg

звиняйте за якість

Photo0053j_7728480_833207.jpg

Photo0054j_8700196_833208.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось на днях собі таких зроблю, забігай подарую.

міняю кольорову глянцеву з часом не стирається зовсім тільки води троха боїться на сіру наклейку (якщо вона звісно якісна)

замутиш пиши в приват)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як мова за наклейки то і я запитаю

Хто може виготовити наклейку на субноутбук з наступними якостями:

- кольоровий насичений малюнок

- не залишить клею на глянцевій поверхні кришки після зняття

- поверхні наклейки повинна бути глянцева, а фарба не повинна стиратись при попаданні незначних кількостей вологи, або дотиків пальцями

- розмір приблизно 285 x 204 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня на компе вот такой эппл наклеен :

applecomp.jpg

но эта штука пластиковая и объёмная, вот еще бы такую найти или заказать..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder якщо вдруг знайдеш то напишеш мені .... від такої об'ємної наклейки також не відмовлюсь )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n в мене така на ноуті (двитись пост зі спойлерами) я робив її приблизно так: для початку на струйному принтері (можна і на кольоровому в кого які можливості) надрукувати на клейкій бумазі малюнок (купляв в школярику 1.70 за А2 листок, порізав сам на А4) потім малюнок акуратно заклеїти скотчем щоб небуло повітря (бумага лянцева зразу кажу так що треба бути обережним але проблем при заклейці нема) потім добре все розгладити чимось полотняним типу салфетки або рушника ну і вирізати акуратно. ;)

наклейка виходить досить пристойної якості (стає контрастніша після заклейки) а головне за мінімум затрат :0123::smile-zachot: . при пацанні руками не треться (бо ніби заламінована) не здарається (якщо треба здерти саме ця бумага не залишає слідів і клейкої фігні після себе, перевіряв бо це вже не перші наклейки на ноуті), от тільки при попаданні води на краї може розпливтись (якщо струйником друкувалось) але в мене на кружчі не сильно розпливлось даже після декількох сот разів помивок в умивальнику :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...