Перейти до змісту

Ностальгія


yura2281

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 428
  • Створено
  • Остання відповідь

Пройдемся по дитячих фільмах?

ещё + фильм "Кортик" :lol:

а кинотеатрах,перед фильмом хронику показывали..."Фитиль".а один с самых любимых актеров был Гойко Митичь.а "Танцор диско"-забыли?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колекції наклейок від жуйок. Шкільні анкети, в яких друзі і не друзі малювали квіточки і задавали питання типу :"Кого ти любиш?" і "З ким ти дружиш?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сегодня наткнулся в нете на ето чудо советской лёгкой промышленности,и вспомнил что долго пришлось мамку в детстве упрашивать на покупку :D

post-6753-1282048177,41_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скучив за молоком в пляшках з кришкою з фольги! Спочатку так ЧПОК, а потім КОВТЬ, КОВТЬ таке смачнюче молоко - зараз такого не знайти :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мультики Каспер і Кіт з чарівною сумкою перші, які я пам'ятаю)

А так, сьогодні чомусь згадались телефонні будки під годинником в центрі, на яких спочатку синіми літерами було написано Телефон, а потім перемалювали зеленими на Таксофон :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  В ДК крутили, десь в 92-93-му.

Ойййй)))) Хіт "Вітальної програми" на Тонісі)

Єдиний кліп, який я тоді міг терпіти) Інші ненавидів, через те, що через них не показували моїх улюблених Том і Джері)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ойййй)))) Хіт "Вітальної програми" на Тонісі)

Та який там хіт, так собі, хіточок, справжнім хітом вітальної програми було ось це:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 О, нагадали! Плакало воно щовечора на голубих екранах. Ще й замовляли її безперестанку, як і "Кущ калини", яку я теж зненавиділа. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...