Перейти до змісту

Допоможіть! [СРОЧНО]


Рекомендовані повідомлення

значить проблема наступна: переставив віндовс, при установці вибирав усі драйвера. Встановив зєднання/логін/пароль, показує що підключено до мережі, а сторінки негрузить. Що скажете?

Інтернет ОГО

модем callisto 821+r3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в браузері невідображаються сторінки

А з командної строки які-небудь сайти пінгуються?

а це як? ЗІ а то я взагалі чайник в цих справах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне ставив збірку XP (раніше її неставив і таких проблем з іншими збірками не було)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайди пуск => виконати введи cmd, потім в цьому вікні пропиши ping board.lutsk.ua і дай скрін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй пінганути сам модем чи він відповідатиме. Відключи брандмаузер і фаєрвол якщо такий є.Також можеш попробувати перенастроїти модем бріджом чи буде тоді з'єднання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скрін не можу викласти так як це не в мене в дома, але введено і пише наступне

"при проверки связи не удалось обнаружить узел board.lutsk.ua, проверте имя узла и повторите попытку" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повтори пінг на сам модем тобто ping 192.168.1.1 і побачиш чи є з ним з'єднання.Можливо проблема в модемі.Як саме настроєний роутером чи бріджом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевір, чи всі шнури вставлені надійно і у свої роз'єми.

Пуск - настройки - панель управления - сетевые подключения ---- тут вибираєш мережеву, до якої підключений модем, в контестному меню --- свойства - протокол TCP/IP --- спробуй виставити таке:

IP: 192.168.0.2

Маска: 255.255.255.0

Шлюз: 192.168.0.1

DNS: 192.168.0.1

або

IP: 192.168.1.2

Маска: 255.255.255.0

Шлюз: 192.168.1.1

DNS: 192.168.1.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повтори пінг на сам модем тобто ping 192.168.1.1 і побачиш чи є з ним з'єднання.Можливо проблема в модемі.Як саме настроєний роутером чи бріджом?

модем бачить пакети даних передає/приймає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergmaestro напиши сюда какие настройки сети у тебя: ИП, маска, основной шлюз, ДНС

в договорі має бути, або в документації разом з договором.

Ну і спробуй перезавантажити модем (виключ і включи, резет не чіпай :smile3: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модем бачить пакети даних передає/приймає

Візьми переустанови драйвера на сетівушку, буває глюк в драйверах які ідуть в зборках. Просто відключи кабель і установи драйвера з сайту виробники( маразм но може якраз і втому проблема)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

установи драйвера з сайту виробники

негрузяться сторінки і якщо береш обновить з під модема теж нічого негрузить

попробуй отключить фаервол

нема фаервола

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю якщо комп новий куплявся то там є діск на мамку і там є драйвера, якшо ні то знеси ту віннду і постав нормальну чисту версію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можливо завтра спробувати переставити windows ібо проблема в ньому ЗІ мені вже багатенько траплялось кривих збірок

та ні калян пк вже 4-й пішов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читай 1-й пост

Встановив зєднання/логін/пароль, показує що підключено до мережі, а сторінки негрузить.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читай 1-й пост

Встановив зєднання/логін/пароль, показує що підключено до мережі, а сторінки негрузить.

якраз сторінкі і не буде грузити коли ти помилився з паролем або логіном, а зєднання буде показувати що нормальне :rolleyes:

передивись логін з паролем. щою пробілів не було і т.д.

і модем ресетни)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читай 1-й пост

Встановив зєднання/логін/пароль, показує що підключено до мережі, а сторінки негрузить.

якраз сторінкі і не буде грузити коли ти помилився з паролем або логіном, а зєднання буде показувати що нормальне :rolleyes:

передивись логін з паролем. щою пробілів не було і т.д.

хм.. спробую завтра так як це не мій компутер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

"пакети даних передає/приймає ping 8.8.8.8

настройки сети все виставлено щоб приймало автоматично"

Якщо гугльовий днс 8,8,8,8 відповідає на пінг.То впиши його собі в настройках мережевої плати як основний.DNS: 8.8.8.8

І пробуй чи будуть відкриватись сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зря ти так, я чекав поки появиться пост на тему переустановки віндовс

а який інший вихід якщо нічого не допомагає, ну ще спробую як сказав kmd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а який інший вихід якщо нічого не допомагає

може сьогодні просто не твій день?

якось в мене була схожа ситуація, ХР в клієнта - все пінгалось, конектилось, але тілько по ІП адресам, домені імена не знаходило, вирішилось переустановкою служби DNS, в тебе напевне простіше - записати альтернативний ДНС сервер і в твому випадку - не зачепити ненароком якихось інших налаштувань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може сьогодні просто не твій день?

верніше вчора, а взагалі ти правий ЗІ перше що зі мною сьогодні трапилось падав із драбини схопився і в результаті обчухрав руку, друге порізав пальця канцелярськім ножем до наложення швів, третє їхав жужиком до перукаря пробив колесо і нарешті четверте ПК/інет :( . ЗІ ну нічого, прорвемся

О_о жах просто, хоча, я даже тобі троха заздрю

останнє погане що зі мною траплялось то місяць назад дисплей телефона К750і перестав показувати, просто після включення білий екран і все, але я все ж умудряюсь приймати з нього дзвінки :rolleyes:

ЗІ ну нічого, прорвемся

так що ти позитивно настроєний )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...