Перейти до змісту

17 липня, м.Дубно, рок фест "Тарас Бульба 2010"


Atarax

Рекомендовані повідомлення

Дата: 17 липня, субота

Виїзд: 8:00 від "Колібріса" (біля Лучеська)

Повернення: на вечір додому, на годину так 20-21. (можливо і раніше)

Куди: м. Дубно

Темп: середня думаю десь 28км/год буде. тренування, коротше кажучи.

Мета: їду на фест "Тарас Бульба 2010" послухати і поспілкуватись з своїми давніми друзями, київською групою "Обійми Дощу" . Решта груп мене не цікавить. Можливо заїду з ними в Тараканівський Форт, якщо буде час. Хто має бажання прокататись, або може раптом послухати цю чи інші групи - приєднуємось. Наразі їду один.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп. "Обійми дощу" гарну музику грають...

якби не клеїти завтра обої, з радістю приєднався б...

"Тарас Бульба" гарний фест, і Дубно гарне, і Тараканівський форт...

блін, кусаю локті, облизуюсь, але залишаюсь наодинці з голими стінами, клеєм і шпалерами. :sq_ye:

Отйоханийбабай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фест зазвичай починається о 18.00 (щороку туди їздив, минулий рік пропустив)

2-3 години на дорогу назад.

щось недобре. тільки фест почнеться пора буде додому?

і далеко на факт що цю групу першою на сцену поставлять організатори. типу так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора зайшов на борду - і здивувався, що немає такої теми.

З задоволенням складу компанію. Не знаю, як буде зі швидкістю (давненько не їздив), але я старатимусь.

Якщо вертатись в суботу назад - то біля 20 потрібно буде виїжджати (скільки не їхав з Дубно - завжди вмордувінд дує). Можливо, залишусь там на ніч, якщо будуть відповідні умови.

І ще - можливо, краще буде здибатись на дубенському кільці і звідти уже вирушати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фест зазвичай починається о 18.00 (щороку туди їздив, минулий рік пропустив)

2-3 години на дорогу назад.

щось недобре. тільки фест почнеться пора буде додому?

і далеко на факт що цю групу першою на сцену поставлять організатори. типу так

група на яку я їду буде грати хвилин 30 максимум, як і всі інші в суботу. а коли її поставлять...це вже не від них і не від мене залежить. я можу повертатись назад хоть вночі :)

І ще - можливо, краще буде здибатись на дубенському кільці і звідти уже вирушати?

нема різниці. якщо зручніше туди - їдь туди. в 8:10 я там буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо мене завтра не буде зранку ні біля Колібріса, ні на Дубнівському кільці, значить я не поїхав. Трабли зі здоров"ям через спеку. Якщо попустить - то їду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки їздили.

Вже на Підгаєцькому кільці, коли я майже рушав, до мене приєднався BiO. Їхали не спіша, в горки кожен їхав своїм темпом, я час від часу чекав і підтягував ВіО. Вітру не було, повний штиль. Заїхавши в Дубно зустріли одного з учасників групи "Обійми Дощу" з котрим пішли до гуртожитка в якому вони жили, де я залишив байк та речі. Там же ми з ВіО і загубились. Я втратив контроль часу за спілкуванням з друзями, котрих вже давно не бачив, а ВіО не дочекався під гуртожитком і десь поїхав. Більше ми й не бачились. Прогулялись з групою по Дубнівській фортеці, поснідали в "Гранді" де вже традиційно впродовжи 3-х років включили на муз. автоматі Moonspel - Alma Mater :0123:, поїхали в Форт. На дворі стояла жахлива спека, вода в пляшках закінчувалась з шаленою швидкістю. Повернулись з форту о 20 годині, голодні і замучені. Стоптав банан, перевдягнувся і одразу поїхав назад, що встигнути засвітла приїхати оскільки фара сіла. Тут вже я їхав сам і "топив" як міг. Джерело "успішно" пролетів. Такий файний спуск, що не хотілось гальмувати і повертатись до джерела. В наступному селі побачивщи досі відчинений магазин, зупинився щоб купити водички. Швиденько купив, перелив в свою пляшку і погнав далі, додому. В Підгайцях Луцьк зустрічав мене феєрверком, досить навіть симпатичним. Чудове відчуття...у вусі валить Oomph!, шумлять колеса, вже не жарке повітря, феєрверк на підгаєцькому кільці і...Луцьк ^_^ ура. Час засікав по музиці в плеєрі бо обидва телефони сіли. Запам"ятав пісню на котрій проїхав знак Луцьк і далі вже закатувався. Вдома підбив тривалість музики, котра грала в дорозі і офігів. Вийшло 1 год 42 хв :blink: :blink: :blink:

Поїздка вдалась на славу, не зважаючи та не, що група заради котрої я їхав не пройшла відбір в п"ятницю і відповідно в суботу вже не грала. Причиною провалу став абсолютний по*уїзм звукорежисера, котрий ігнорив прохання музикантів щодо відстройки саунду, жахливий апарат і організація фесту. "Тарас Бульба" з кожним роком стає "все гавніше і гавніше" (с)

ВіО, ти де? Коли їхав і як доїхав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну судячи з того, що вчора BiO був в асьці і возмущався, що я йому фільм мішаю дивитися...

Походу живий :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшло 1 год 42 хв :blink: :blink: :blink:

Неплохо :) Помнится, группой в Дубно мы заезжали часа за полтора, но ехать одному - совсем другое дело :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...