Перейти до змісту

Відпочинок на озері Пісочне (с.Буцин)


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Я думаю можна уточняти що вище наведені номера це агенство нерухомості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю можна уточняти що вище наведені номера це агенство нерухомості.

так, я представник агентства, й ніколи цього не приховував .

Але, в даному випадку, ця тема створена на прохання орендодавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ще прислали: кухня, хол, номер (вибачайте за якість)

а що стосовно планування, скільки кімнат, койок-місць, і взагалі на яку кількість людей можна там розраховувати для поселення..Дякую.

Щодо планування точно не скажу, але чоловік 6-8 можуть розміститись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовлявся з людиною, 050-941-50-57,дзвоню вже тиждень не бере трубки.Плани в сраку,людей підвів,відповідальності 0!!!Невже не можна взяти трубку і сказати все як є???

Volyniaka Ти можеш якось пояснити?Чи це може твій номер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Домовлявся з людиною, 050-941-50-57,дзвоню вже тиждень не бере трубки.Плани в сраку,людей підвів,відповідальності 0!!!Невже не можна взяти трубку і сказати все як є???

Volyniaka Ти можеш якось пояснити?Чи це може твій номер?

Все без змін.Домовився з людиною про оренду будинку на вихідні 27-28.Заходили в агенство6 числа,нам показували фото.9 числа домовлялись з ним зустрітись,залишити завдаток і т.д.В понеділок людина перенесла на вівторок.В вівторок на середу.З середи перестав брати трубку.Причому дзвонили до нього з різних номерів.

Проблема в тому що люди вже були запрошені,плани були і т.д.

Це вас так вчили працювати в агенстві і відноситись до людей?Невже не можна сказати що нічого не буде і що не можете знайти хазяїна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Домовлявся з людиною, 050-941-50-57,дзвоню вже тиждень не бере трубки.Плани в сраку,людей підвів,відповідальності 0!!!Невже не можна взяти трубку і сказати все як є???

Volyniaka Ти можеш якось пояснити?Чи це може твій номер?

Все без змін.Домовився з людиною про оренду будинку на вихідні 27-28.Заходили в агенство6 числа,нам показували фото.9 числа домовлялись з ним зустрітись,залишити завдаток і т.д.В понеділок людина перенесла на вівторок.В вівторок на середу.З середи перестав брати трубку.Причому дзвонили до нього з різних номерів.

Проблема в тому що люди вже були запрошені,плани були і т.д.

Це вас так вчили працювати в агенстві і відноситись до людей?Невже не можна сказати що нічого не буде і що не можете знайти хазяїна?

Телефон не мій.

Мені дуже прикро, що так сталось. Вибачаюсь, що з моєї подачі Вас підвели.

З наступної моєї подачі стажування відповідальної особи в агентстві на цьому й закінчилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...