Перейти до змісту

Шукаю пораду щодо цифровика


Рекомендовані повідомлення

Добрий день. Розділ наче вибрав правельний, якщо нетуди запостив - перенесіть будь ласка, дякую.

Отже, є потреба купити дешевий цифровик до 100 у.о. ато і за 50 у.о. :) Нічого надреально і суперякості не очікую звісно, але хочеться вижати максимум. Зараз зацікавився моделями від марки ERGO, а саме:

ERGO DC 52

та

ERGO DS 59

Відгуків гугл мені недав, тому пощу тут, можливо хтось хочаб скаже чи варто брати товар даної фірми?.. Можливо якісь інші пропозиції порадите? Щось підкажете?.. (потрібен тільки новий фото).

Наперед дуже дякую завідповідь. З мене + :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ERGO :sq_ye: ! Ни-ни! Пробей интернет магазины и акции разные. Ты что! такое брать - преступление! около 100 у.е. есть Кодак, Олимпус, чуть дороже Кенон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо якість, та за такі гроші: тут, матриця - 1.8 (відповідно трабли шумів немає)

уупс, недочитав. шукай таку модель тікі нову)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо якість, та за такі гроші: тут, матриця - 1.8 (відповідно трабли шумів немає)

Кстати, у меня был такой только 630. Матрица больше чем у большинства цифро-мыльниц. ЕРГО - зло!

А чому ни-ни??? Щось конкретне можете сказати?

Ты даже отзывов не нашел...Ну как тебе сказать, зачем кидать деньги на ветер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я то відчував що які гроші - такий товар, але всеж надіявся що воно хоч нащось схоже... Після фрази "Навіщо кидати гроші на вітер" різко змінив свою думку, але всерівно ще хочеться якихось відгуків конкретних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, я то відчував що які гроші - такий товар, але всеж надіявся що воно хоч нащось схоже... Після фрази "Навіщо кидати гроші на вітер" різко змінив свою думку, але всерівно ще хочеться якихось відгуків конкретних

Гугли что-то типа "Эрго отзывы" и читай. Если повезет, найдешь тесты (сомневаюсь...). Почитаешь, подумаешь. Раз уж с бюджетом совсем уж плохо - Кодак, Олимпус, Самсунг. Есть сайты, где можно подобрать технику по параметрам и цене. Удобно! Я юзаю сайт Хот_Лайн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, якщо ти не можеш фотік в неті знайти, то як збираєшся акцесуари і (якщо замається) комплектуючі до нього шукати?!

В Алло самсунг новий від 885грн приблизно, а пошукати можна і дешевше знайти.

Успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ціною та гарантією проблем ніяких небуде, буду звертатись як завжди в hotlink, ну а саме до Sp_Rondo, в нього найдешевше всетаки... Суть в тому стоїть в тому чи варто брати саме Ерго? Ціна звісно заманчива, але можна і прогадати... Знайшов відгуки про фотики даної фірми, то скажу що вони неодноголосні 50%\50%... Що ж робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До 100$ можна купити якогось Самсунга чи Кодака, або дешевого Нікона чи Олімпуса. ЕРГО краще не купуй (яка ціна така і якість)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні візьми краще

Nikon Coolpix L19 (8,0Mpx, 3.6x zoom, LCD-2.7", SD/SDHC, 130гр.) - 110 у.о. роздріб

Але він ж тобі скидочку зробить - ти ж в його команді :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єрго то зло! Коли я служив ми на підрозділ такого купили, так він гад через 3 чи 4 місяці загнувся

Якшо вже і брати таку штуку як фотік то краще шось із брендів, з ними якщо що і станеться то хоть сервісні центри є і з ремонтом проблем не повинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався колись UFO-DC-6320 (Ergo до перейменування). Недовго. Дали мені ним покористуватись, він після першого ж разу "помер". Другий раз в моїх руках він не включився. Власник здав по гарантії, через два місяці отримав у сервісі новий - той не підлягав ремонту.

Приєднуюсь до рекомендацій взяти бюджетний Нікон - якщо вдасться знайти, то L10, або щось інше тієї ж серії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уфо чи там Ерго це не зло, а кусок гівна. Не раджу купувати. Краще взяти щось з найпростіших компактів нікон чи краще кенон.

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/25116/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...