Перейти до змісту

Проблеми з сідлом


Рекомендовані повідомлення

Вчора купив собі Б/в сідло concept sl на вигляд начебто не дуже затерте та дуже зручне для мене.

Проблема в тому що проїхався я трохи по буграм і грунтовці і сідло почало скрипіти чи можна це якось виправити скрип нестерпний а купувати нове сідло не дуже хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все треба дивится, але в мене теж така проблема була, я вже там поставив сильнішу шайбу, змазав все, але скрипить..

Купив новий глагол і о чудо, все супер, ще може пил, грязюка, всередині рами, куди заходить глагол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ні причина в самому сідлі скрипить металевий каркас сідла який заходить в пластмасу під ним і не знаю як прибрати цей назойливий скрип таке відчуття шо їду на велосипеді радянських до воєних часів:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно скриплять самі рамки сідла, можна його зняти і проклеїти суперклеєм в місцях з'єднання рамок з сідлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відкручуєш сідло з глагола і в місцях де з'єднуються металеві рамки з пластмасою (металом) сідла акуратно проливаєш клеєм. Він укріпить саме з'єднання і, можливо, проблему буде вичерпано.smile.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та як відкрутити Сідло від рами я знаю мене цікавить чи розбираеться саме сідло чи виймається металева рамка з пластикового каркасу сідла

А який клей порадиш звичайний супер клей чи краще епоксидним для пластику і металу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо проблема дійсно в цьому, то підійде і сучасний суперклей. Але для вірності можеж попробувати і епоксид. А розбирати сідло не обов'язково

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно дякую тобі за технічну консультацію піду шукати клей і буду чаклувати над сідухою :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...