Перейти до змісту

Ваша історія знайомства


Kusya

Рекомендовані повідомлення

" - Що за мода пішла в інтернеті знайомитись?

- Тату, а ти де з мамою познайомився?

- Я її виграв в карти.."

Ну а ви де познайомились з своєю половинкою?

Особисто я на борді в темі робота....

Подруга моя на сайті знайомств, але батькам розказують, що він її підвіз по дорозі..

мама з татом на це питання чіткої відповіді чомусь не дають...

ну а сестра з чоловіком на роботі. Він був мовчазний і замкнутий, його всі боялись, а вона почала з ним спілкуватись..

Р.S.: шукала, вроді такої теми немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В дворі, на ігровому майданчику, грали в "козаки-розбійники"   :D

Взяв у полон і з того часу не відпускає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На день народжені мого теперішнього кума. Така цікава ситуація сталася, ми дньом були на природі, ну там шашликі, ігри різні. А в вечері всі нікуди розходитися не збиралися, і вирішили поїхати в Техас (Стара підкова чи як). Я вдіта була в корсет і джинси з низькою посадкою. При танцях йому (мому чоловікові) чомусь захотілося сховати мого живота, ну і він, соотвецтвенно, молнієносно обтянув корсет на живіт, в результаті чого в мене оголилися трохи груди :blush: . Ну з реакцією в мене все гаразд, і я руками прикрилася, а він недовго думаючи поліз підтягувати назад, за що полочив по потилиці. 

Карочє це бачили тільки декілька людей, які танцювали разом з нами. Після цього я йому сказала, шо в нього нічого не залишається як на мені одружитися, а інакше йому капець зроблю за такий вибрик.

5 років вже разом :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА РОБОТІ.

Я змінила місце роботи.

Прийшла туди в середині жовтня.

Через тиждень співробітники прийшли до мене в гості.

Ще через тиждень знову. І ще раз так.

В середині листопада - четвертий візит -

і (тоді ще майбутній) чоловік переїхав до мене жити.

В новорічну ніч запропонував стати його дружиною.

В травні розписались. В червні було весілля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Відбила» у своєї начальниці… Можете думати що хочете, бо мені байдуже…

До речі, після того прийшлось звільнитись з роботи… КАПИТАН ОЧЕВИДНОСТЬ :rolleyes:

P.S. Вже два роки разом, я щаслива і ні про що не шкодую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почала зустрічатись з майбутнім чоловіком "на спор". Просто поспорили з подружкою, що не пройде і 10 днів як він запропонує мені зустрічатись(тоді це так називали). Так наспорила, що вже буде 14 років як разом. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі. До цього працювали майже 2 роки разом і не помічали одне одного, я навіть не міг запам'ятати, як її звати =) В неділю 15 березня, рік назад була ясна гарна погода і дуже не хотілось сидіти в дома. Коротше я покликав її в старе місто пофографуватись. Ті фотографії в медне до сих пір зберігаються. Скоро будуть фотографувати наше весілля =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жили майже один біля одного і були "сліпими", а одного разу на диско випадково запросив на танець і вуаля вже майже 2,5 роки разом :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Познайомились...в тролейбусі. Я їхала до подружки, щоб разом на наступний день відправитись в Карпати до "кавалєра" на день народження. А незнайомець в тролейбусі їхав з невдалого побачення. Вирішив мабуть часу не втрачати на пошуки нового кохання і запропонував мені піднести важкезну валізу...лишив свій номер телефону. Після поїздки я взяла і подзвонила...отак ми вже 7 років разом і маємо дві найдорожчі донечки! :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ночном клубе

Моё чудо подошло ко мне с вопросом а-ля: "Эй, ди-джей, а можешь сыграть такую-то песенку? Для подружки надо :)". Моё первое впечатление, вполне логично, было довольно негативным....но..потом пересекались уже при других обстоятельствах..уже 6 лет вместе :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У селі, в діда. Гарна дівчина, сусідка, рвала абрикоси. Уже майже 14 років разом. Дві донечки 13 і 6 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знайшов свою дружину в Карпатах на лижах. Поїхали з друзями і познайомились там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б ніколи не повірив що познайомлюсь з своєю жінкою в бібліотеці, але так сталось.

Ми з друзями в універі на першому курсі 9 вересня прийшли за книгами в бібліотеку, я і ще один друг сіли на підвіконнику і почали карти грати поки стояла черга, а третій наш товариш став у чергу і почав приставати до симпатичної дівчини, тоді я підійшов і сказав йому який же ти не ввічливий пристаєш до дівчини, його в сторону і сам почав залицятись, вона тоді подумала про мене ну і хам, навіть імені свого не сказала. Але я потім через її подругу дізнався як її звати.

9 вересня ми познайомились, 21 запросив на перше побачення а через 5 років по завершенню університета одружились, вже два роки разом є маленька доця.

З.І.

такщо похід в бібліотеку вдався.

З.І.

після того бібліотеку більше не провідував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ми в університеті )

Обоє вчились, но я ше й працював на кафедрі, а вона на паро курсів менша. Вічно ходила з подругами в комп. клас до мене, то проги писали, то набирали шось... І вічно норьвила всістись за мій тестовий комп :) За шо була ізганяєма звідти під страшні воплі на зразок "і чого ти вічно сюди впрешся і мішаєш работать" :) Цапались ніпадєцкі )

А потім на 6-те грудня ми з друзяками чуть пийнули і ввалились на кафедру, паіграть в Діабло ) Ну і тут канечно знову... комп занят ) Но шось вот замітсть того шоб прогнать - пригласив на каву :smile3:

Сказала шо подумає, но поки я де-то ходив - смилась, разом з подружками :angry: О! Я бил зол ) Ацкі зол ) Шоб отак вот продінамити... то ж нада )

Ну а за пару днів, після вихідних я повторив подвиг (трезвий і полний рєшимості) і запросив на каву знов - погодилась... В той же вечір я носив її на руках по факультету... чому - вже і не пам"ятаю... а потім була кава...

А тепер вже 8 років разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"і чого ти вічно сюди впрешся і мішаєш работать"

Ага, работали ;) Дьяблу і Контру ганяли :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми познайомились теж на роботі, я працювала оператором поштового відділення, а він був інженером МСЛ, термінали з лотереями якого стояли і в нас. Як зараз пам"ятаю як він прийшов з теперишнім нашим кумом до нас на відділення, невдало пожартував і зі старту отримав репутацію хамла :mdr: . Ну думаю, я ще відіграюсь за твій жарт....ось так вже й відіграюсь вісім років. :hug:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЇЇ до мене привела...тьосча :) Прийшла літня пані, попросила навчити доцю працювати з компом, бо доця йде на роботу, де потрібно знати ПК. Місяць проводили заняття, я чесно тримався і намагався вчити, без всяких там приставань. Закінчення курсів вирішили відмітити кавою...І ось вже 9 років каву разом п'ємо :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...