Перейти до змісту

Ваша історія знайомства


Kusya

Рекомендовані повідомлення

я іду в ногу з модою - через нет на сайті знайомств :) хоча взагалі дуууже скептично відносився до таких знайомств і категорично заперечував, шо з цих рандеву шось може вийти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з своєю дружиною знайомився два рази.Перший раз --мені було років 15.Я тоді на пару з братом лежав з запаленням легенів після купання в Стиру в дитячій лікарні на Шевченка. Моя майбутня дружина теж лежала в тій же лікарні, тільки в іншому відділенні.Після виписки я не бачив її 6 років. Другий раз - 1 березня 1981року.Я тоді вже армію відслужив.Зайшов в ЦУМ, розговорився з однокласницею, яка тоді працювала там. У її відділі працювала і дівчина, яка весь час усміхалась-просто випромінювала світло.Мені здалося, що я десь раніше її бачив. Однокласниця нас познайомила і каже:"Бери женись." Я дочекався кінця зміни, запропонував провести додому. Вона погодилась.Коли їхали в тролейбусі біля "розвилки", вона показала місце, де раніше жила їхня сім"я.І тоді я згадав, звідки я її знаю і назвав її прізвище.Треба було бачити її здивування. Ввечері ми пішли на танці в БК (тепер Просвіта), а через вісім місяців одружилися. Живемо разом уже майже 29 років. Маємо двох дорослих синів 27 і 25 років. Отака історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас все просто і банально, провчились разом п"ять років і один одного не помічали, в кінці навчання в універі сходили разок на каву (ну не зовсім на каву) і почалося :) А почали зустрічатися в той день, коли я не зовсім толерантно пропонував переїхати десь подалі від мене. В результаті 7 років разом і ось нещодавно попав по саме не хочу:

board.lutsk.ua-1278834064-U2366.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По интернету, почти 2 года назад.

Сидел работал ночью, уже начал было засыпать, вдруг по mail.ru агенту кто-то прислал будильник с приветом. Теперь до сих пор не могу уснуть, пока не услышу голос любимой. Ровно через 2 недели свадьба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...