Перейти до змісту

p2p-клієт для локальної мережі


Avatar

Рекомендовані повідомлення

Кмд, можливо можна поставити обмеження на швидкість передачі даних між підмережами, а не просто обрубати? Хай народ собі хоча б спілкується через р2р і тяне по чуть-чуть файло.

Приший собі гудзик на лоб і пристібни губу :otk::lol::ura: Халявного зв"язку між підмережами не буде остаточно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Давайте устроим "голодовку)))" будем, вернее не будем ничего качать. Так и с голоду умрём...)

А Укртелеком увидит что люди голодают, зделают низкие тарифы...))

И все будут жить счасливо, и есть ПранЫкЫ...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте устроим "голодовку)))" будем, вернее не будем ничего качать.

Тобі адміни ще дякую скажуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давайте на ФТП скидати багато інформації. Може замучаться чистити свій сервпер, і зрозуміють що зря закрилі обмін між підмережами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ніфіга я вам тепер відповідать не буду.

Нафлудили тут такої х№"ні.

Купу вілього неробочого часу втратив поки прочитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга я вам тепер відповідать не буду.

Нафлудили тут такої х№"ні.

Купу вілього неробочого часу втратив поки прочитав.

Іншої відповіді я і не чекав :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купу вілього неробочого часу втратив поки прочитав.

Ха-ха ... я за 5 минут все сегодняшние сообщения на этом топе прочитал ... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ Давайте дійсно трохи менше ФЛУДИТИ!!! Давайте діждемося відповіді кмд і все стане на свої місця!

доречі прошу взяти до уваги це:

Кмд, можливо можна поставити обмеження на швидкість передачі даних між підмережами, а не просто обрубати? Хай народ собі хоча б спілкується через р2р і тяне по чуть-чуть файло.
Розумна річ!

Прошу далі писати щось конструктивне а не повідомлення накшталт:

Він уже читати замучився я вже мовчу про чищення сервера.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ Давайте дійсно трохи менше ФЛУДИТИ!!! Давайте діждемося відповіді кмд і все стане на свої місця!

Ніхто не проти. Але всеодно такий підхід з боку КМД на мою думку не людський. Ми вам закриваємо все, поки не придумаємо як з вас брати гроші. Мені здається перш треба думати, а тоді щось робити. А тут виходить навпаки, ЗАКРИВАЄМО А ТОДІ ДУМАЄМО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, пункт 10.2 договору хтось читав?

10.2 Оператор залишає за собою право без повідомлення вводити ту чи іншу фільтрацію або блокування адресного простору та припиняти доступ споживача до тих чи інших фрагментів, об"єктів, інформаційних ресурсів та послуг мережі (адресам, мережам, серверам, телеконференціям, спискам розсилки і т. п.) як в Україні, так і за кордном. Обмеження доступу вводяться лише у випадку коли практика експлуатації відповідних ресурсів порушує загальноприйняті норми використання мережі.

Цікаво які загальноприйняті норми ми порушили... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Играли в НФС и КоД )))

Мы нарушители! на халяву же играли, а тут кое-кто увидал, зделал, подумал, и ещё думает...

Мистер Крабс херов! (кто смотрит спанч боба, поймет...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давайте на ФТП скидати багато інформації. Може замучаться чистити свій сервпер, і зрозуміють що зря закрилі обмін між підмережами.

:D ... Порнухою весь обмінник забити.... Адміни будуть в шоці:D))))))) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді давайте на ФТП скидати багато інформації. Може замучаться чистити свій сервпер, і зрозуміють що зря закрилі обмін між підмережами.

:D ... Порнухою весь обмінник забити.... Адміни будуть в шоці:)))))))) :D

:D:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я балдю...

ладно, пофлудить мастаки, поговорить , какой провайдер плохой...

но, пардон...

шо вы прицепились к kmd????

если сисадмин отвечает юзерам на форуме, это не значит, что он за что-то отвечает!!! пока что он просто констатирует то, что может... но это совсем не значит. что ОН принимает решения... люди, хватит гнать на админов! Если уж на то пошло, то ThinkMaster в табеле о рангах чуть выше находиццо , но благополучно пропускает мимо ушей "гнилые " заявки на борде(я бы тож так поступал)...

а тут командор решил ответить... и на тебе: получи админ гранату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я балдю...

ладно, пофлудить мастаки, поговорить , какой провайдер плохой...

но, пардон...

шо вы прицепились к kmd????

если сисадмин отвечает юзерам на форуме, это не значит, что он за что-то отвечает!!! пока что он просто констатирует то, что может... но это совсем не значит. что ОН принимает решения... люди, хватит гнать на админов! Если уж на то пошло, то ThinkMaster в табеле о рангах чуть выше находиццо , но благополучно пропускает мимо ушей "гнилые " заявки на борде(я бы тож так поступал)...

а тут командор решил ответить... и на тебе: получи админ гранату...

+1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итальянский Верховный Суд постановил, что шаринг файлов является вполне законным до тех пор, пока участники его организовавшие, не получают прибыль от скачивания.

Данное постановление отменило приговор против двух студентов из Туринского Политехнического Института, которые в 1994 году установили P2P-сеть. Они были обвинены в незаконном копировании контента, и получили по году заключения каждый. Спустя некоторое время, сроки были сокращены до трех месяцев. Однако, суд теперь решил, что так как они не получили прибыли, следовательно, и обвинять их не в чем. Президент Assodigitale, аналитик Карло Альбрето Карневале Маффе прокомментировал данное решение: «Я считаю, что данное решение является первым шагом в разъяснении того, что является законным, а что нет».

Першо-джерело невідоме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
хто знає як створити свій власний хаб ?

:D

Я. :P

Закинув ХАБ на ФТП: ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Soft/Network/PtokaX....RUS.by.NRJ.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше б ти розказав як ним користуватися то було б зовсім добре

і +1 був би не за горами :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ше б ти розказав як ним користуватися то було б зовсім добре

і +1 був би не за горами :D

1) Запускаєш.

2) Вводиш назву та в строці "Адрес хаба" пишеш свій ІР.

3) Відмічаєш галочкою "Автостарт хаба"

4) Жмеш на кнопку "Run hab"

Все, хаб працює.

Щоб підключитись до нього в клієнті добавляєш новий хаб і вказуєш свою Ір-адресу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую розібрався ! :D

а трафіка тіпа жерти не буде ? :)

ну по своїй підмережі з сусідами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...