Перейти до змісту

p2p-клієт для локальної мережі


Avatar

Рекомендовані повідомлення

Да теперь не поиграем мы не в Код и нее в нфс.... украина блин... нет стоп сорри не украина а рыночная экономика... нафига же было перекрывать траф... сделали бы как городской... а впринцыпе мне всёравно...я и так как за городской платил(адсл)... эххх доиграетесь что все на укртел перевалят...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да... Фотаком мене дивує з кожним днем, то CallBack відмінили... То виключили сервера для ігор (Underground і Unreal2004), ну якось вже приспособились, грали на "часному" сервері, а тут ше шось Адмінам прийшло в голову і закрили зовсім трафік між підмережами... ТО НАХ@Й НАМ ТАКІ ЛУЦЬКІ МЕРЕЖІ ЯКЩО ЧЕРЕЗ НИХ І ІГРИ НЕ МОЖНА ПОГАНЯТИ І ВІЛЬНО ФАЙЛАМИ ОБМІНЮВАТИСЬ!!!!!!!! ЯКШО ВИ ТАКІ ЖЛОБИ, ТО ВКЛЮЧИТЬ ХОТЯБИ ІГРОВОГО СЕРВЕРА (193.109.80.246) І РАХУЙТЕ ЯК МІСЬКІЙ ТРАФІК!!!

:):):)

ЦЕ, ДОРЕЧІ, МОНОПОЛІЯ НАЗИВАЄТЬСЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз так склалася ситуація, тоді прохання до адмінів. Запустіть будь ласка у себе сервери для Call of Duty і NFS Underground.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 Користувачів: Facktor, Dennis, georg, hitman14, XDE, SpiritMen, veteran-007, Jurassic, genady

По моєму ця проблема цікавить всіх крім адмінів :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 Користувачів: Facktor, Dennis, georg, hitman14, XDE, SpiritMen, veteran-007, Jurassic, genady

По моєму ця проблема цікавить всіх крім адмінів :):):)

Они только тарифы менять умеют а как поговорить с народом .. обсудить так что бы и вам и нам они не могут...

Зы Оператору конечно же нужно бабло... но и потребителю нужен нормальный товар.. надо искать компромис.. а не резать всё н*х..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не думаю что админы сидят всёвремя на форуме... чтобы вам сразу ответить..

и помоему было сказано что сделают возможность обмена между подсетями, но позже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ нагадую, що звязок між підмережами перекрили тимчасово!!!!

Зараз вони настроять, щоб рахувало трафік і все стане на свої місця!

Раз так склалася ситуація, тоді прохання до адмінів. Запустіть будь ласка у себе сервери для Call of Duty і NFS Underground.
Оце можна булоб зробити! Але зновуж це займе час!

Народ пропоную почекати!!! чого ви налетіли???!!!!

Да... Фотаком мене дивує з кожним днем, то CallBack відмінили... То виключили сервера для ігор (Underground і Unreal2004), ну якось вже приспособились, грали на "часному" сервері, а тут ше шось Адмінам прийшло в голову і закрили зовсім трафік між підмережами... ТО НАХ@Й НАМ ТАКІ ЛУЦЬКІ МЕРЕЖІ ЯКЩО ЧЕРЕЗ НИХ І ІГРИ НЕ МОЖНА ПОГАНЯТИ І ВІЛЬНО ФАЙЛАМИ ОБМІНЮВАТИСЬ!!!!!!!! ЯКШО ВИ ТАКІ ЖЛОБИ, ТО ВКЛЮЧИТЬ ХОТЯБИ ІГРОВОГО СЕРВЕРА (193.109.80.246) І РАХУЙТЕ ЯК МІСЬКІЙ ТРАФІК!!!

mdr.gif mdr.gif mdr.gif

ЦЕ, ДОРЕЧІ, МОНОПОЛІЯ НАЗИВАЄТЬСЯ!!!

Звертайся в Антимонопольний комітет! Тільки вони можуть визначити монополія це чи ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ нагадую, що звязок між підмережами перекрили тимчасово!!!!

Зараз вони настроять, щоб рахувало трафік і все стане на свої місця!

Раз так склалася ситуація, тоді прохання до адмінів. Запустіть будь ласка у себе сервери для Call of Duty і NFS Underground.

Оце можна булоб зробити! Але зновуж це займе час!

Народ пропоную почекати!!! чого ви налетіли???!!!!

А нас мёдом не корми... дай митинг устроить :):):):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент трафік між мережами закрито.

На невизначений термін.

Захочуть включать через місяць, захочуть зовсім не включать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захочуть включать через місяць, захочуть зовсім не включать

Я думаю, що тут малось на увазі, коли зробим так сразу!! ну не можуть вони зробити за 5 хвилин!

Я думаю це займе 2-3 дні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це понятно... але... велике АЛЕ

:) жалко :)

хочеться пограти , а тут адміни все роблять проти :)

ждем краще відповіді кмд !! на рахунок сроків !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вони знали як враховувати трафік між підмережами, то вже б давно його рахували як міський. Мораль: поки не придумають як трафік враховувати, то доступ до підмереж включати не будуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент трафік між мережами закрито.

На невизначений термін.

В межах своєї підмережі трафік відкритий і безкоштовний.

Якшо у вашій мережі нема хаба, запустіть свій :)

і хто тут буде говорити про 2-3 дні ???? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби вони знали як враховувати трафік між підмережами, то вже б давно його рахували як міський. Мораль: поки не придумають як трафік враховувати, то доступ до підмереж включати не будуть

:):):):) Упал пацтол))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а причём тут t0rik? он на фотакоме не работает.

а де ти бачив шось про торіка ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мисля прийшла поки читав - зробіть як вводиш в авторизаторі пароль і іде зєднання з сервером - хай знімає 27 копійок за зєднання

:):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мисля прийшла поки читав - зробіть як вводиш в авторизаторі пароль і іде зєднання з сервером - хай знімає 27 копійок за зєднання

:D:ura:

ти шо дурак ? :(

зара зроблять по 10 грн... і сам буш плакати... :otk:

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мисля прийшла поки читав - зробіть як вводиш в авторизаторі пароль і іде зєднання з сервером - хай знімає 27 копійок за зєднання

:lol::otk:

+1 :ura::(:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Мисля прийшла поки читав - зробіть як вводиш в авторизаторі пароль і іде зєднання з сервером - хай знімає 27 копійок за зєднання

:lol::otk:

Супер, я давно про це говорив, що якби за підключення діалап користувача брати цю плату, то вийшла би значна сума.

3822423 успішних підключень відбулось з початку 2002 року до цього часу :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мисля прийшла поки читав - зробіть як вводиш в авторизаторі пароль і іде зєднання з сервером - хай знімає 27 копійок за зєднання

:otk:

:lol::ura::(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мисля прийшла поки читав - зробіть як вводиш в авторизаторі пароль і іде зєднання з сервером - хай знімає 27 копійок за зєднання

:D:ura:

Супер, я давно про це говорив, що якби за підключення діалап користувача брати цю плату, то вийшла би значна сума.

3822423 успішних підключень відбулось з початку 2002 року до цього часу :)

:otk::lol::(:D:D LOOOOL

лучше что то по теме скажи..

Зы так вот кто такие коварные предложения делает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Serega Може хоч ти нам скажеш, коли можна чекати відновлення зв"язку між підмережами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кмд, можливо можна поставити обмеження на швидкість передачі даних між підмережами, а не просто обрубати? Хай народ собі хоча б спілкується через р2р і тяне по чуть-чуть файло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...