Перейти до змісту

p2p-клієт для локальної мережі


Avatar

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 217
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Пробуємо підключатись хто в 10.33 підмережі. Новий хаб за адресою 10.33.0.90

Добавляється ще один хаб 10.33.0.240 - підключайтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження що усіх з 10.33 підмережі разом з Avatarom перевели на 10.42. Чому не підключаємся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим спричинена зміна на 42?

У зв'язку із розширенням мережі 2.07.2007 року з 9 по 10 годину була проведена зміна ІР-адресів для деяких абонентів Домашніх мереж з 10.33... на 10.42...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А що Р2Р уже не актуально, чи всі перейшли на 10.42...... Хто з 10.33... підмережі відгукніться!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

StrongDC 2.05

Популярный P2P-клиент StrongDC обновился до версии 2.05. Исправлены проблемы со сбоем в работе программы, оптимизировано потребление ресурсов процессора и памяти, исправлено отображение типа соединения, добавлена возможность поставить загрузки (от вас) в очередь, удалены устаревшие типы соединений, оптимизирован vtables, улучшен интерфейс в окне главного чата и т. д.

Клиент P2P-сообществ типа Direct Connect (широко развито в локальных сетях). От классического клиента DC++ данная программа отличается набором дополнительных функций. Основное различие — это мультисегментный подход к закачке файлов: если оригинальный клиент скачивает файл целиком, то StrongDC качает кусочками сразу у нескольких владельцев файла, что позволяет увеличить скорость закачки.

Эта P2P сеть работает по принципу расшаривания ресурсов для всеобщего доступа. Каждый пользователь выделяет ряд файлов которыми хочет поделиться с обществом.

Скачать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старі версії підтримуються чи треба обновлятися?

Підримуються всі версії без виключення! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
а в мережі 10.42.0... якісь хаби працюють?

10.42.0.158 - працює, коли я є вдома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 5 місяців потому...

Я в підмережі 10.33.*.* неможу приєдантися до хаба, каже шо хаб отверг запрос на подключеніє.

Шо за фігня? Вже мені допомагли настроїти, ставили однакові настройки (з другою машинкою, яка працює) і все рівно мене не пускає в чому може бути проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, це через обмеження по мінімальному розміру шари. Який розмір твого розшареного списку в СтронгДС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в підмережі 10.33.*.* неможу приєдантися до хаба, каже шо хаб отверг запрос на подключеніє.

Шо за фігня? Вже мені допомагли настроїти, ставили однакові настройки (з другою машинкою, яка працює) і все рівно мене не пускає в чому може бути проблема?

Звернись до Tyapchyc.В мене теж були проблеми з настройками коли поставив роутер.Правда і зараз не до кожного можу зайти :101010: .На 10.33 є обмеження 1 гіг треба викласти полюбому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розшарено близько 35 Гіг.

Що саме про хаби розказати ІР 10.33.0.89, і ще елемівський я його так не памятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Розшарено близько 35 Гіг.

Що саме про хаби розказати , і ще елемівський я його так не памятаю.

ток ІР не такой 10.33.0.89, а 10.33.0.98

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...