Перейти до змісту

знайдено копію борда


sanches

Рекомендовані повідомлення

борд створений був коли їх ще на світі не було

і цей двіжок у нас з'явився самий перший

Шо ти мелеш??? Який в нас з"явився двіжок??? Людино - просписи. НА цьому двіжку в інеті купа форумів. так само з стандартними скінами. При чому тут плагіат чи ше шось. Є компанія, яка пише двіг, ми його купили, так само його купило ще 1000 людей і побудували на ньому свої форуми...

Чи ти хоч сказати, шо якшо я перший куплю собі мерса, апатом мій сусід купить такого жє мерса, то він, цука така, плагіатчик? :)))

я то канешно все це давно знаю

яле ось такого реально не очікував

не то щоб підтримати людей які підтримують авторитет борду

ви навпаки усілякою констатацією фактів намагаєтесь цьому завадити (якщо навіть поважні форумчани, не буду казати хто, кажуть що борд, це всього лиш

простий сайт) то скажіть мені будьласка як то про наш борд знають у Рівному, Львові тай ще багато де, і поганих відгуків про ньго ще не чув.

А ви відкрито кажете що ваше створіння під назвою Lutsk.board є простим сайтом , можливо так і є , але саме ми користувачі і форумчани зробили і будемо робити його все більш унікальнішим і тому буде вам невеличка порада прислухайтесь до простих користувачів адже без них ваш борд спорожнів би

і я не думаю що це було б в ваших інтересах. І ще одне: Якщо люди хочуть вважати борд унікальним то нехай воно так і буде, це ж навпаки користь буде: піднімиться авторитет, багато хто ще дізнається про борд, збільшиться кількісь відвідувачів, тай багато що ще зможе змінитись на краще.

Але от якщо будете так і надалі ставитись до усього надбання борда то не відать вам більш нічого кращого ніж теперішній стан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Впринципі я не думаю, шо ти їх цим присоромиш, хоча я можу і помилятися. Приємно працювати і відпочивати разом з бордом. Не думаю шо на інших форумах так цікаво (не знаю, не була) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

борд створений був коли їх ще на світі не було

і цей двіжок у нас з'явився самий перший

Шо ти мелеш??? Який в нас з"явився двіжок??? Людино - просписи. НА цьому двіжку в інеті купа форумів. так само з стандартними скінами. При чому тут плагіат чи ше шось. Є компанія, яка пише двіг, ми його купили, так само його купило ще 1000 людей і побудували на ньому свої форуми...

Чи ти хоч сказати, шо якшо я перший куплю собі мерса, апатом мій сусід купить такого жє мерса, то він, цука така, плагіатчик? :)))

ні він не плагіатчик, він просто тупо косить під тебе :D

а Борда :ok:, можливо по двіжку, багато подібних сайтів, але по атмосфері яка тут вирує я сумніваюсь що хтось може порівнятися з нашою бордою, і наврядче ті інші збираються на бордовку як ми :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда весело тут :ok2: Зараз прийде Торік і розкаже вам як він "зробив двіжок" і за пиво роздає його. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

розкаже вам як він "зробив двіжок" і за пиво роздає його. :D

щось мало цьому віриться !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Просто змініть скін.

Внизу, пімпочка така є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скін то само собою, а структура побудови у тих копіпастерів однакова що й на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чуть не повелся... читаю, и думаю - во чуваки стебутся. А оказалось, что не все здесь прикалывались :blink: Или я уже такой юмор не понимаю?

ага, в этом вашем интернете хрен поймешь кто прикалывается, а кто реально дебил (с) баш.орг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чуть не повелся... читаю, и думаю - во чуваки стебутся. А оказалось, что не все здесь прикалывались :blink: Или я уже такой юмор не понимаю?

ага, в этом вашем интернете хрен поймешь кто прикалывается, а кто реально дебил (с) баш.орг

правила читай а тоді вже кажи хто де__л !!! виражатись так тобі тут ніхто не дозволяв !!!

за таке тебе треба в баньку на пару днів оприділити !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маразм крепчает.

sanches, попробуй сюда ничего не писать, не выставляй себя идиотом блондинкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в деяких колах взагалі існує думка що через нашу борду можна хакнути інтернет, во!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маразм крепчает.

sanches, попробуй сюда ничего не писать, не выставляй себя идиотом блондинкой.

це ще хто кого ідіотом виставляє

моя тема і що хочу тей пишу

якщо тобі щось не подобається то просто вийди

і ще одне ти ж живеш в україні той пиши украінською мовою, а якщо не знаєш то вивчи будьласка

і тоді вже говори хто ідіот бо я бачу що тобі легше облити брудом когось ( сказати що він типу тупий, чи не шарить в чомусь)

а як діло дойде до тебе то я не думаю що ти просто будеш мовчати тай з усім погоджуватись, так що не закривай мені рота бо права такого немає ніхто

І ще одне якщо ти й досі не зрозумів сенсу теми і називаєш це все маразмом то ідіотом тут себе виставляєш то точно ти.

ти канешно вибачай за таку відкритісь, але як в народі: Що правда,то не гріх !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну от можна ж ТАКІ теми створювати ввечері, щоб можна було під пиво з рибкою посидіти, посміятись?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК НЄ?

Тут: Форум IP.Board © 2010 IPS, Inc. Зарегистрирован на: board.lutsk.ua

Там: Русская версия IP.Board © 2010 IPS, Inc.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЯК НЄ?

Тут: Форум IP.Board © 2010 IPS, Inc. Зарегистрирован на: board.lutsk.ua

Там: Русская версия IP.Board © 2010 IPS, Inc.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо не знаєш то вивчи будьласка

то ж вже говорили, для людей 30+ - "будь ласка", хто молодше через дефіс: "будь-ласка",

разом неможна,

єх, добре що ото на кожен день є якась весела темка :smile-zachot:

\\=======================\\

ще клони, американці теж крадуть:

http://ipbegypt.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо не знаєш то вивчи будьласка

то ж вже говорили, для людей 30+ - "будь ласка", хто молодше через дефіс: "будь-ласка",

разом неможна,

єх, добре що ото на кожен день є якась весела темка :smile-zachot:

\\=======================\\

ще клони, американці теж крадуть:

http://ipbegypt.com/

писалось це все на швидку руку

тому й помилки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут: Форум IP.Board © 2010 IPS, Inc. Зарегистрирован на: board.lutsk.ua

Там: Русская версия IP.Board © 2010 IPS, Inc.

"Стрижено! Нє - кошено! Нє - стрижено! Нє, я кажу, - кошено!" (С)фольклор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уххх ти по інету гуляють клони борди ааааааааа страшно :ohmy: ЗІ маразм, дякую за підняття настрою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...