Перейти до змісту

Спінінг. Секрети риболовлі


fr0nt0week

Рекомендовані повідомлення

Ловля на спінінг - для мене найбільш цікавий та захоплюючий вид риболовлі.

Сподіваюсь у цій темі дізнатися від досвідчених риболовів щось нове для себе, та і сам розповім декілька цікавинок...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож... Всі прекрасно розуміють, що без поводка "полювати" на серйозні екземплри, це великий ризик втратити не тільки здобич, але і снасті, які зараз не дешево коштують...

Поводки, які є у продажі - не завжди хорошої якості, та і ціна зростає в арифметичній прогресії, коли проводиш паралелі "ціна-якість"...

Особисто я для поводка використовую гітарну струну №2... Коштує у ЦУМі 3.60грн, а з однієї струни виходить з десяток хороших поводків... Не потрібно ніяких застібок, тільки вертлюжок... Дуже надійно та легко у використанні... У цьому переконався неодноразово...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож... Всі прекрасно розуміють, що без поводка "полювати" на серйозні екземплри, це великий ризик втратити не тільки здобич, але і снасті, які зараз не дешево коштують...

Поводки, які є у продажі - не завжди хорошої якості, та і ціна зростає в арифметичній прогресії, коли проводиш паралелі "ціна-якість"...

Особисто я для поводка використовую гітарну струну №2... Коштує у ЦУМі 3.60грн, а з однієї струни виходить з десяток хороших поводків... Не потрібно ніяких застібок, тільки вертлюжок... Дуже надійно та легко у використанні... У цьому переконався неодноразово...

от на рахунок поводка не дуже його поважаю, оскільки кльов при ньому знижується практично в 2 рази, як ні як, але рибу це відлякує. Краще завжди робити суцільну леску, без ніяких скріплень поводків. 1) запутується меньше;2)надійніше;3)кльов кращий
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, але частково... Маю гіркий досвід, коли при відсутності поводка, втрачав непогані щуки і воблери разом з ними... :(

Кльов зменшується, але не набагато... Головне натренувати руку для того, щоб робити хорошу грайливу проводку і ймовірність успіху зростає у декілька разів...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодны хочу пысля роботи сходити на щуку,що краще взяти на приманку, ловитему на стирю можливо на старицях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куди саме?, може разом, маю чого навчити

да самого повезуть)) а так я завжди за ))

можливо підскажеш яку наживку краще брати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це від багатьох факторів залежить, для початківця силікон

дякую а який колір краще, на озерах точьно знаю что біло чорні, а на річці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

літом стараюсь ловити на жовту резину ну і вертушка норм на окунця. ЗІ вдалої риболовлі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка саме краща?

Лучше почаще менять приманку и побольше передвигаться по водоёму. Если на какую-то из приманок будут поклёвки, на ту и продолжай ловить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

а в осени краще яка приманка підійде?

та і погоду яку порадите?

Погода чем гаже, тем лучше - пасмурно, облачность, временами моросящий дождь.

А приманку - смотря где ловить. Если ловить щуку на водоёмах типа Хринников или Шепель, то я ловлю на колебалки (Атом, Перч, Леди), проводка медленная над самим дном с остановками, берёт обычно на паузе. Или на силикон с бошками от 10 грамм, цвет подбираеться на месте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в сонячні дні дуже непогано бере окунь на мікроджиг. Головне стайку знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Зараз в сонячні дні дуже непогано бере окунь на мікроджиг. Головне стайку знайти.

Так- так, коли сонячно то окунь дійсно бере-не поганий ось вам докази- в кінці топіка, але не обовязково, щоб він був і стаї, на мілководді біля камишів- самий раз

ЗІ. на джигові приманки саме найкраще щось таке post-7881-0-43353000-1290938532_thumb.jppost-7881-0-91069600-1290938953_thumb.jp(як на мене то краще) або такого плану post-7881-0-23431800-1290938569_thumb.jppost-7881-0-83905700-1290938582_thumb.jp-не обовязково на щуку, окунь теж бере..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...