Перейти до змісту

Полімерпіщана черепиця


Anubius

Який матеріал для покриття даху ви обираєте  

67 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Напишіть мені в приват адресу - поїду на тижні подивлюсь)

Я не правильно висловився. Першу адресу привели ви. По ній і кажу, що туди можна підїхати та розпитатись.

Якщо будете їхати через міст Рівненської біля автозаводу то по лівій стороні побачите накритий будинок полімеркою теракотового кольору - вона вже там лежить біля 15 років...

Ну і плюс я постійно в зонах активних забудов... багато теж накрито полімеркою

Відповідно кажу, що потрібно ще адреси для об'єктивного аналізу. Не зі слів теоретиків (я до них відношусь) а з відгуків власників. Краще з фото та адресами щоб можна було самому приїхати переконатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я Вас не правильно зрозумів) ті будинки повсюду... варто просто звернути увагу...Я раніше думав що це все натуральна черепиця і щов нас одні "мажори" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 рік потому...

Що на сьогоднішній день. В кого які думки? А то мені тут теща кричитъ крий металопрофілем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zalepok44 сказал:

Що на сьогоднішній день. В кого які думки? А то мені тут теща кричитъ крий металопрофілем...

правильно теща кричить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Basil сказано:

Невже все так кепсько і вона ніц не варта?

Блін і мене це питання мучить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

logo_ondo.png

Пропонуємо якісну натуральну черепицю власного виробництва ТМ ONDO . Висока якість, екологічність, естетичність, довговічність, доступність, безкоштовна доставка на буд майданчик.

terracotta_f3.jpg

TERRACOTTA

теракотовий

Потреба: 10 шт/м2

Вага: 45 кг/м2

Розмір: 420х330 мм

grafito_f1.jpg

GRAFITO

графіт

Потреба: 10 шт/м2

Вага: 45 кг/м2

Розмір: 420х330 мм

 

marron_f2.jpg

MARRÓN

коричневий

Потреба: 10 шт/м2

Вага: 45 кг/м2

Розмір: 420х330 мм

 

 

 

ПЕРЕВАГИ натуральної черепиці ОНДО:

- ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, що досягається за рахунок виробництва черепиці лише з натуральних компонентів (вапняк, вода, окис заліза, кварцевий пісок);

- ЕСТЕТИЧНІСТЬ, оскільки природні кольори та витончена форма черепиці надає покрівлі ідеального зовнішнього вигляду;

- ДОСТУПНІСТЬ для будь-якого бюджету завдяки використанню вітчизняної сировини та матеріалів 

- МІЦНІСТЬ, термін служби гарантовано 30 років, однак в реалності він може досягати близько 100 років, адже бетон з часом лише міцнішає;

- СТІЙКІСТЬ до корозії та перепадів температур, пожежостійкість, висока вітростійкість;

- СТАБІЛЬНІСТЬ до УФ-випромінювання та дії атмосферних опадів;

- ШУМОІЗОЛЯЦІЯ;

- ПРОСТОТА МОНТАЖУ.

- ЦІНА  - 22,99 грн./шт. ( 10 шт. /м2 )

sostav_uk-UA.jpg
ДОСТАВКА НА ОБ'ЄКТ БЕЗКОШТОВНА!!!

service_bgnd_ua.jpg

 

 

war_logo_ua.png

Унікальна гарантія - «КАСКО» 15 років

Винятковий сервіс від ONDO, який не надає більше жоден виробник і імпортер бетонної черепиці в Україні. У гарантійному випадку буде не тільки замінена черепиця, але і компенсовані всі супутні витрати (доставка, демонтаж, монтаж і т.п.). Дана гарантія поширюється навіть на ті рідкісні випадки пошкоджень черепиці, що виникли під час транспортування.

 

Замовлення та консультації за тел. (068)799 32 52, (066)266 02 96

 

 

                                                                                                                           

P.S. Чим натуральна черепиця відрізняється від полімер-піщаної?

 

 

При виготовленні натуральної черепиці використовуються тільки природні компоненти - пісок, вода, портландцемент, окис заліза. Також, натуральна черепиця ONDO не змінює свою форму під впливом навколишнього середовища: ультрафіолету, дощу, снігу та ураганних вітрів.

У свою чергу, при виробництві полімер-піщаної черепиці використовується безцементний бетон на основі полімерного сполучника. Найслабше місце в ППЧ - сприйнятливість до ультрафіолету. Це тягне за собою ерозію поверхні, що негативно впливає на характеристики міцності черепиці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок полімерної, можу дати відповідь суб'єктивну, в мене будинок нею накритий. Сама по собі черепиця непогана, проте залежить від того хто її робив. Якщо тут пропонує та людина, що робила її мені (звати Толік), я б не радив!!! Був колись у них на виробництві, залучена була дитяча праця. Черепицю, що зробили мені, через півроку вигоріла чуть не набіло. Після довгих вмовлянь, все таки перефарбували за свій кошт (виробник). Фарбував пареньок років 14. Відмазкою по моїй черепиці було те, що їх в свою чергу надурили постачальники з фарбою, в що я особисто не вірю. Дах зробили люди, в яких руки з жопи, багато промахів. Що з того часу змінилося не знаю, але особисто я нікому не раджу зв'язуватися. По Луцьку дах також у багатьох людей вигорів вщент, їм також їздили і перефарбовували. Висновки і вибір за вами!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

дуже цікавить полімерпіщана черепиця! підкажіть хто кращу робить на Волині чи везти з Польщі? дякую друзі. і ще яка ціна на серпень 2016-го року ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 06.08.2016 at 00:17, CLS сказал:

дуже цікавить полімерпіщана черепиця! підкажіть хто кращу робить на Волині чи везти з Польщі? дякую друзі. і ще яка ціна на серпень 2016-го року ?

 

Вже возять люди керамичну черепицю http://www.vipklinker.com.ua/vip/keramicheskaya_cherepica/filter

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Колись також хотів перекрити хату полімерпіщаною черепицею. Був шифер. Виявив наступне - треба гарно було вирівняти площу + зробити додатково обрешітку і головний мінус який в мене виліз вага порівняно з шифером конкретно більша, а закидати на верх пару лишніх тон було сильно накладно - хата була давно збудована. Знайшов вихід - накрив хату безазбестовим фарбованим шифером (Івано-Франківського заводу). Довольний як слон - і дешевше, і не вигоряє, і не ламається (цікава така штука)  ну і типу без азбесту (якщо когось це сильно напрягає). Перекривати було просто  прикручували болтами. Лежить вже більше 7 років - такий як і був + є і вітрові і коньки виглядає прикольно.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.08.2016 at 00:17, CLS сказано:

дуже цікавить полімерпіщана черепиця! підкажіть хто кращу робить на Волині чи везти з Польщі? дякую друзі. і ще яка ціна на серпень 2016-го року ?

 

Кращою альтернативою полімерпіщаній черепиці є цементно-піщана. Має ряд переваг.

 

marron_f2.jpg

terracotta_f3.jpg

grafito_f1.jpg

Цементно-піщана черепиця ONDO - це нове рішення для тих хто вагається який дах обрати? Однотипність металочерепиці вже не вабить око,купівля  керамічної та цементно-піщаної черепиці іноземного виробництва суттєво вдарить по кишені. Що ж обрати?
Пропонуємо Вашій увазі якісну натуральну черепицю власного виробництва ТМ ONDO . 
ПЕРЕВАГИ натуральної черепиці ОНДО:

 

- ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, що досягається за рахунок виробництва черепиці лише з натуральних компонентів (вапняк, вода, окис заліза, кварцевий пісок);

 

- ЕСТЕТИЧНІСТЬ, оскільки природні кольори та витончена форма черепиці надає покрівлі ідеального зовнішнього вигляду;

 

- ДОСТУПНІСТЬ для будь-якого бюджету завдяки використанню вітчизняної сировини та матеріалів 

 

- МІЦНІСТЬ, термін служби гарантовано 30 років, однак в реалності він може досягати близько 100 років, адже бетон з часом лише міцнішає;

 

- СТІЙКІСТЬ до корозії та перепадів температур, пожежостійкість, висока вітростійкість;

 

- СТАБІЛЬНІСТЬ до УФ-випромінювання та дії атмосферних опадів;

 

- ШУМОІЗОЛЯЦІЯ;

 

- ПРОСТОТА МОНТАЖУ.

- ЦІНА –  АКЦІЯ від 177 грн./м2 

 

ДОСТАВКА НА ОБ'ЄКТ БЕЗКОШТОВНА!!!
Замовлення та консультації за тел. 0687993252, 0662660296.

 

Чим натуральна черепиця відрізняється від полімер-піщаної?

 

При виготовленні натуральної черепиці ( цементно-піщаної) використовуються тільки природні компоненти - пісок, вода, портландцемент, окис заліза. Також, натуральна черепиця ONDO не змінює свою форму під впливом навколишнього середовища: ультрафіолету, дощу, снігу та ураганних вітрів.

У свою чергу, при виробництві полімер-піщаної черепиці використовується безцементний бетон на основі полімерного сполучника. Найслабше місце в ППЧ - сприйнятливість до ультрафіолету. Це тягне за собою ерозію поверхні, що негативно впливає на характеристики міцності черепиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

що ж за день такий, то іванки піднімають тему квітневу,  то владосіки тулять так тіпа безпалівно свою рекламу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну короче, накрили мені полімеркою, літом 2016 року, паходу це черепиця того Толіка, склад в нього на ківерцівській. Ну прийнанні вибирав постачальника не я, а Олег (Платформа нік). 

 

Пройшов рік, політ нормальний, колір вроді не змінився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...