Перейти до змісту

Луцькрада назвала місця, де можна курити


Shraick

Рекомендовані повідомлення

Луцька міськрада 29 червня внесла поправки до рішення 2006 про порядок вживання тютюнових виробів на території Луцька.

Зокрема, з 1 серпня 2010 року для курців будуть обладнанні спеціальні місця для куріння, які не принижують гідність курців, обладнані вентиляцією, та містять попередження про шкоду куріння, - йдеться у рішенні.

Нормативний акт також вказує, які місця в Луцьку оголошенні вільними від куріння зонами. Відтепер «смалити» заборонено в місцях охорони здоров’я, органах міської та державної влади, десятиметровій зоні навколо входу до будь-якого приміщення, на зупинках громадського транспорту і у 50-ти метровій зоні навколо них.

Курити також заборонено у ліфтах, на будинкових сходах, під’їздах, балконах житлових будинків, підвальних приміщеннях, дитячих майданчиках, офісних приміщеннях, в зонах відпочинку та культових спорудах. Не можна тепер курити і у закладах торгівлі, включаючи ринки, під час постійного та тимчасового масового скупчення людей.

Затягнутись цигаркою відтепер заборонено в центральній частині міста, зокрема в 100-метровій зоні навколо Театрального, Грушевського, Київського майданів, проспекту Волі, вулиць Богдана Хмельницького, Лесі Українки та Винниченка.

Складати протоколи порушникам буде управління муніципальної поліції. Штраф накладатимуть відповідно до статті 175-1 Кодексу України про адмінправопорушення. Сума стягнення – від трьох

до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 51 до 170.

Депутат Луцької міськради Лариса Духневич коментує, що політика заборони тютюнопаління дійсно жорстка, і визнає, що виконати ухвалене рішення в повному об’ємі не вдасться.

«Закон не варто розуміти буквально, потрібно його зрозуміти мудро. Наприклад, щодо заборони куріння на балконах ймовірно мова йде про те, аби обмежити куріння там, де балкони спарені. Наприклад, якщо мій сусід палитиме, я не хочу бути пасивним курцем. А якщо обидва курять – то тоді вони між собою домовляться», - прокоментувала Духневич.

Облагороджувати місця для паління в закладах громадського харчування, торгівельних установах, офісних приміщеннях будуть підприємці, - каже депутат.

http://www.volynnews.com/news/city/16152/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

все класно, але ще б додали зону навколо дитячого майданчика - наприклад 20-30 м аналогічно біля торгівельних закладів зону зробили - це добре, а то йдеш у магазин через "сиреневый туман"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін тепер якщо я ітиму на роботу по вул Богдана Хмельницького і попривичці закурю то з мене щей бабло можуть здерти. Щось мені такий закон не дуже, не продуманий.Ладно в місцях масового скупчення на базарі біля ТЦ,дитячих майданчиках то так, ну а коли просто ідеш по вулиці і тут тобі скажуть давай 150грн бо ти пройшов з сігарєтою біля якогось там приміщення.Ні маразм трохі <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені з трудом віриться, що міська влада обладнає місця для куріння, поставили б хочаб якісь знаки, де можна курити, а де ні.

А то стоїш собі куриш, підгрібе до тебе мєнт - і прівєт-здрастє, нарушаєм, давай бабло.

І будуть ловити там де треба, і де не треба або на понт брати, щоб грошей стягнути. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені з трудом віриться, що міська влада обладнає місця для куріння, поставили б хочаб якісь знаки, де можна курити, а де ні.

А то стоїш собі куриш, підгрібе до тебе мєнт - і прівєт-здрастє, нарушаєм, давай бабло.

І будуть ловити там де треба, і де не треба або на понт брати, щоб грошей стягнути. :(

а тут як завжди місць то не зроблять, а вот бабло дертимуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті хоч щось корисне міськрада зробила

 

Ну і що корисного? Всі як плювали на той закон, так і плюватимуть. Мєнтам тільки додаткова радість - ще один привід "попарити мозги"  громадянам, єдина вина якиїх - за звичкою запалити сигаретку на вулиці.

P.S. Нагадайте, хто там автор цього "геніального" рішення, щоб здуру часом не голоснути за них на осінніх виборах.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Луцької міськради Лариса Духневич коментує, що політика заборони тютюнопаління дійсно жорстка, і визнає, що виконати ухвалене рішення в повному об’ємі не вдасться.

«Закон не варто розуміти буквально, потрібно його зрозуміти мудро.

http://www.volynnews.com/news/city/16152/

Оце класно сказано! От навіщо приймати закон який не можна реалізувати в повному обсягу і потрібно ще й "розуміти мудро"? Це відразу створюється правова "вилка". В одному випадку підходим по букві закону, а в іншому - можна домовитись і порозумітись. Ну не маразм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін тепер якщо я ітиму на роботу по вул Богдана Хмельницького і попривичці закурю то з мене щей бабло можуть здерти. Щось мені такий закон не дуже, не продуманий.Ладно в місцях масового скупчення на базарі біля ТЦ,дитячих майданчиках то так, ну а коли просто ідеш по вулиці і тут тобі скажуть давай 150грн бо ти пройшов з сігарєтою біля якогось там приміщення.Ні маразм трохі  dry.gif

Та може і не трохи...

Це що тепер я на балконі власної квартири не маю права навіть закурити. І хто, і яким чином це проконтролює...

Ні, ну з дитячими майданчиками, ліфтами, базаром і т.п. я згідний. А як бути з - 50 метрів від зупинки... Що, муніципальна міліція з рулеткою ходити буде...

Ну і які в муніципальної міліції важелі впливу на мене, приміром з сигаретою. А раптом немає в мене в кармані 51 грн. (а навіть якщо і є...)  І документи, які засвідчують особу носити не зобов'язаний. Не комендантська ж година в нас все-таки. І складуть вони протокол про адмінпорушення на "Васю Пупкіна", і що далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато схожиш слів:

порядок вживання тютюнових виробів

«смалити»

Курити

Затягнутись цигаркою.

А якщо я просто йтиму з запаленою чи незапаленою цигаркою в руці, але не затягуватимусь, чим мені це грозить???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може це прийняли для того, щоб збурити народ, замутити суспільну думку і відволікти від чогось іншого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не курець, але що тепер на Марсі курити чи що!?!

Скоро і дихати заборонять в не положених місцях :mdr:

Видумають що небуть аби ппсникам повод був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я просто йтиму з запаленою чи незапаленою цигаркою в руці, але не затягуватимусь, чим мені це грозить???

А я часом з недопалком йду - через те, що його немає куди викинути. А смітити не хочеться. І доходжу якраз до зупинки, де це - уже адмінпорушення... І зрештою, чому постійно зменшується кількість сміттєвих урн по місту??? 

Чи можливо це тільки мені так видається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось на рахунок урн - це слушне зауваження. Для прикладу, по Грушевського від стадіону до супермаркету "Салют" немає жодного смітника. Я гадаю, що і по інших районах міста така сама ситуація. Соррі, якщо оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

так, наближається 1 серпня, і де місця для паління, які не принижують гідність курця :lol:

Облагороджувати місця для паління в закладах громадського харчування, торгівельних установах, офісних приміщеннях будуть підприємці, - каже депутат.

ага, підприємці так і ломанулись ... :0002:

а урни то да, потрібно наставити побільше, я б сказав біля кожної лавочки в дворі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

добре хоть пукать ше не забороняють....уявляєте, вісить знак з дупою і напис "місце для пердіння"....гг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чергова схема відкатів на обладнання місць для куріння...

+1000 Представляете вы идёте курите подбегают челове 10 беркута хватают вас, у вас же нет паспорта при себе? ТАК? И нахер в ИЗОЛЯТОР до выяснения личности :lol: и так каждого второго. Вот уж веселуха. Сначала пусть выделят и откатят деньги для строительства огромного изолятора --- в пол Луцка :) Кстати , а кто выиграл тендер на строительство мест для курения, никак ШЫБЫН внучатый племянник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже вони і фонтан построіли )

і реконструкцію театрального майдану )

і перехід )

все зробили - залишилось тільки поставити ларьочки з "тут продається свіже повітря", а якщо будете дихати тим що літає навкруг - ШТРАФ)

дібілізм

хай тільки попробують тронути мене ), піду в міську раду, і буду сам діжурити, деж то вони там курять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:lol: пропоную створити "Карту покриття місць де не можна курити" типу карт покриття мобільних операторів. З чітким зазначенням "червоних" і "зелених" зон. Бо якщо задуматись, то 50-ти метрова зона біля зупинок + 10-ти метрова від будь-якого входу покриє весь центр міста... у "спеціально відведених місцях" буде збиратися арава з 50-ти чоловік, а ті хто не вмістяться перетворять 5-хвилинний перекур на 2-х годинний виїзд за межі міста... хехе... кидаємо курить!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені жалко тих курців, які живуть в будинках по пр.Волі - це ж доведеться кожен день по 20 разів відходити від будинку на 100 метрів, бо на балконі не можна, на коридорі не можна, і в 100-метровій зоні від пр.Волі не можна... А в декого ті 100 метрів вийдуть в парк Лесі Українки, де теж курити не можна...

І на рахунок спеціально відведених місць я теж дуже сумніваюсь...

Коротше, "брєд скаженого коня" і джек-пот для муніципальної міліції :lol: :lol: :lol:

З.І. Кидаю курити... :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вони як завжди продумують не все, а створюють купу спірних питань. Для прикладу - заборона палити у потягу. Я все розумію, людям неприємно вдихати сморід з тамбуру, але!

1. що робити тим, хто палить? хіба не порушуються в даному випадку їх права, адже цигарки ніхто продавати не забороняє

2. якщо це потяг міжнародний, то на території Росії палити можна, а на території України ні - що це як не маразм??? в нас він можна подумати вивітрюється...

Тому, перш ніж впроваджувати закон в дію, необхідно перш за все добре продумати механізм впровадження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, якого художника міськрада якимись нормативний (статевими) актами дублює Закони України і навіть їх перевершує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було б добре, корисно і навіть весело, якби однобоко і зблизька дивитись на "брєд" законодавців (вище). Насправді все набагато гірше - тіхтоприйшлиненадовгодокрастиостаннє у всіх напрямках нагло і цинічно нагнули всіх, хто не згідний з азимутом нового(?) уряду, йде підготовка репресивної машини, і "за тютюнопаління" - одна з самих простих і дешевих рішень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось вони як завжди продумують не все, а створюють купу спірних питань. Для прикладу - заборона палити у потягу. Я все розумію, людям неприємно вдихати сморід з тамбуру, але!

1. що робити тим, хто палить? хіба не порушуються в даному випадку їх права, адже цигарки ніхто продавати не забороняє

Ви не вірно розставляєте пріоритети.

Можна й не палити декілька годин - "від голоду ще ніхто не всрався".

Людям же, які самі не смалять, тютюновий дим сам по собі являється подразником, а якщо розглянути вплив на здоров'я, то взагалі здається не зрозумілим чому одні повинні страждати через пагубні звички інших.

Це та ж сама ситуація коли водій маршрутки палив під час руху. А перевести поїздом з дитину-астматика взагалі здається не можливим.

З.І. Сам палю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...