Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

похвально, что человек решил исключить из своей речи мат)) я б не смогла

поверь, это п*№дец как просто!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yvazhaemuy підтримую тебе на всі 100%, але на цьому форумі поварами вариться трохи інша каша. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Liberty, є таке слово, тільки от вживається воно без прийменника: ганити Україну, бла-бла-бла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в моем понимании "ганити" это как "гнать" на кого-то либо

а "ганьбити" можно своими действиями, например "напився, зламав деревце - зганьбив неньку Україну своїми діями"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто в Америці не стане громадянином не вивчивши їх мови на елементарному побутовому рівні

Там існують цілі квартали вихідців з Пуерто- Ріко, які є громадянами, але й не збираються вчити англійську. Так що уже подумують про введення у деяких штатах другої офіційної-іспанської.

Але там і існують серйозні громадянські конфлікти, з причини названого тобою прикладу. Там вже, на повному серйозі в деяких штатах лунають заклики на сепаратизм, і не сьогодні так завтра ситуація погіршиться. Чи хочеш, ти такого майбутнього україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ніби моє визнання чи невизнання факту проблеми пуерторіканців у США якимось чином впливає на майбутнє України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от ніби моє визнання чи невизнання факту проблеми пуерторіканців у США якимось чином впливає на майбутнє України.

Це не визначення факту, це відношення (або ставлення) любої етнічної меншини, до культури країни, в якій вони проживають. Виражаючися більш простіше - якщо людина смітить на вулиці, це означає що у її житлі і голові теж сміття. Все просто Ватсон ;)

А майбутнє любої країни, "випливає" саме зі ставлення самих громадян до своєї країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Anubius, якщо ти прочитаєш хід переписки, то побачиш, що мій пост про пуерторіканців- заперечення факту однозначності твердження про знання мови громадянами США. він не містить ознак мого ставлення до цієї проблеми, лише натякає на те, що твердження топікстартера є не зовсім коректним і не зовсім відповідає реальності.

проблема іспаномовних громадян у США існує незалежно від мого до нєї ставлення.і не зміниться від того, як я буду ставитись до неї.

Тому "льогкій пєрєход" до майбутнього України у твоєму питанні я вважаю недолугим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не переходжу на російську коли розмовляю з людьми, котрі розуміють українську мову. Писала вже про це. Але от вважаю, що питання мови, таке ж як і питання повітря - живеш і розмовляєш як тобі комфортно, а коли задумуєшся як саме говорити, це така ж приблизно ситуація коли рахуєш вдох-видох. Коли кисню не вистачає. Говорю так як привикла, пишу так як вважаю за потрібно. Не відчуваю себе меньшовартісною в присутності російськомовних. Не вважаю себе обділеною, якщо хтось зі мною українською спілкуватись не хоче. Це моя справа як я говорю. Це їхня справа як вони відповідають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вічне питання..

Велика кількість українців не здатні вільно володіти українською мовою, нажаль ((

Чомусь поляки у Польщі спілкуються польською, португальці- португальською...і т.д.

і тільки ми губимо нашу мову...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я от чогось думаю, що коли людина переходить на російську коли з нею розмовляє російськомовний українець (про випадок, коли росіянин - іноземець зараз не говорю), то така людина повна комплексів... інакше як можна пояснити зміну мови крім бажання догодити іншій людині, яка розмовляє російською і почування меншовартісним поруч з такою людиною... тим більше що російськомовні українці чудово розуміють українську мову. просто деякі тупо не хочуть розмовляти українською, а інші можуть соромитись своєї вимови ))

..на таку думку наштовхнув один випадок - кум мого знайомого російськомовний.. так от знайомий постійно переходив при розмові з ним на російську, причому так коряво і позорно, що тоді вже дійсно соромно стає як то кажуть за країну :D аж поки кум якось не сказав - а чого ти російською зі мною постійно розмовляєш? я ж прекрасно розумію українську.. просто мені важкувато ще на ній розмовляти от і не хочу, поки не навчився добре, слова українські корьожити своєю російською вимовою. далі німа сцена. а потім знайомий почав щось белькотати що він хотів як куму краще.. чим краще??? для мене до цього часу загадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одного разу одномовні чуваки захотіли збудувати вежу до неба, так звану Вавилонську вежу і щоб того не сталось, бо дуже вже гордували з Бога будівельники, Бог наслав на них багатомовство. Кожен щось кричав, та інші його не розуміли, так і стройка заглохла, перейшла в довгобуд. Висновок такий: якщо будівельники хочуть щось грандіозне збудувати, їм потрібна одна мова для швидкого розуміння, але якщо одні будують а інші мають на меті тільки ламати, то мова відходить на другий план. Її "созідательність" прояляється тільки тоді коли один народ з одною мовою будує разом міцну державу.

Наскільки б просунулось людство, якби для спілкування вибралась якась одна мова, на древні рукописи не витрачалось б стільки часу і море інших позитивів, але Бог захотів так і ми його підтримуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОма, у хвілосохвію псевдотеологічну не вписуються: Іспанія, Швейцарія, Канада, Бельгія. На декількох говорять, а дофіга більше нашого набудували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки б просунулось людство, якби для спілкування вибралась якась одна мова, на древні рукописи не витрачалось б стільки часу і море інших позитивів, але Бог захотів так і ми його підтримуємо.

Наскільки б збідніло б людство якби для спілкування вибралась якась одна мова. Щоб ми вчили? Чим би насолоджувались?

Може тому ми, українці ще не вимерли, бо живемо на перехресті стількох доріг. Бо маємо від чого живитись. На кожен мінус від історії розвитку, ми маємо плюс від історії розвитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

РОма, у хвілосохвію псевдотеологічну не вписуються: Іспанія, Швейцарія, Канада, Бельгія. На декількох говорять, а дофіга більше нашого набудували.

[/quot

а ти трохи попсуєш, проти теології не попреш: в кожної з них проблема з інакшофонами

Наскільки б збідніло б людство якби для спілкування вибралась якась одна мова. Щоб ми вчили? Чим би насолоджувались?

Може тому ми, українці ще не вимерли, бо живемо на перехресті стількох доріг. Бо маємо від чого живитись. На кожен мінус від історії розвитку, ми маємо плюс від історії розвитку.

на якій мові ти це пишеш, переклади будь-ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 правий. Питання мови мусується доки це вигідно певним колам. Прості люди завжди між собою порозуміються. "Кєровнікам" ж якось треба маніпулювати масами, замість вирішення проблем відволікати від них увагу, а тим часом вирішувати свої питання. Їм легше в мутній воді косити бабло. Не зацікавлені нінішні керівники в міцній Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, а можна я попрошу тебе таки скласти питання з того абсурду, що ти навів?

Ну .... можна англійською, бо твоєї українскої я шось не врозумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну, у ромакси якась особлива мова, яка тільки для внутрішнього використовування годиться.

А я все думаю, от совітські керовніки були зацікавлені в сильній державі тому і насаджували єдину для всіх націй мову - російську. А товаріщ Йосип Броз Тіто, хоч сам був хорват, але жорстко переслідував хорватський націоналізм і вводив в Югославії панівну мову - сербо-хорватську. Таке було, але закінчилось однаково. СРСР розпалось, Югославії нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

похвально, что человек решил исключить из своей речи мат)) я б не смогла

поверь, это п*№дец как просто!

Правила розділу

1. не матюкатись

4. старатись не відходити від теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

крім Швейцарії. але будують краще нас, нє?

Правила розділу

4. старатись не відходити від теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки б просунулось людство, якби для спілкування вибралась якась одна мова, на древні рукописи не витрачалось б стільки часу і море інших позитивів, але Бог захотів так і ми його підтримуємо.

Наскільки б збідніло б людство якби для спілкування вибралась якась одна мова. Щоб ми вчили? Чим би насолоджувались?

Може тому ми, українці ще не вимерли, бо живемо на перехресті стількох доріг. Бо маємо від чого живитись. На кожен мінус від історії розвитку, ми маємо плюс від історії розвитку.

Наскільки б збагатіло людство певна частина людства, якщо б знищили українську мову. Та, по великому рахунку, чистої української мови (як такої) вже неіснує, а ви стараєтеся і ті остатки стерти "російською резинкою". Хіба вам мало того, що зробив Джугашвіллі, чого вам ще треба, може нам, ще і навчитися їсти за столом в шапці з грязними чоботтями? Чому ви прицепилися до України, їдьте в Сибір чи на Кавказ, там ще пагано російську мову знають. Найшли приклад Швейцарію - країну гомосексуалістів і наркоманів, так човпітся собі в зад на здоров"я (десь на в Чечні), але без нас Українців!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я як була в Миколаєві, так там взагалі якісь безлад відбувається. Зайшла в магазин, кажу до продавщиці-дайте, будь ласка цибулі. Так вона 3 рази перепитала "Что мне нужно". Прийшлося переходити на російську. Це напевно в людей бажання не розуміти в Україні-українську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки б збагатіла людство певна частина людства, якщо б знищили українську мову. Та, по великому рахунку, чистої української мови (як такої) вже не існує, а ви стараєтеся і ті залишки стерти "російською гумкою". Хіба вам мало того, що зробив Джугашвілі, чого вам ще треба, може нам, ще і навчитися їсти за столом в шапці з брудними чоботями? Чому ви причепилися до України, їдьте в Сибір чи на Кавказ, там ще погано російську мову знають. Знайшли приклад -Швейцарію - країну гомосексуалістів і наркоманів, так човпіться собі в зад на здоров"я (десь на в Чечні), але без нас, Українців!!

чуєш, пафосний..неньці сорому не завдавай таким знанням рідної мови. якщо ти не знаєш мови, то це не значить, що її існує. За парту, неук.

А ще цікаве запитання- в чому зиск від знищення української мови?

І відколи це Швейцарія славиться гомосексуалістами і наркоманами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще цікаве запитання- в чому зиск від знищення української мови?

Знищення мови веде до втрати самоідентичності. А сірою, однорідною масою, як відомо, набагато легше керувати. Особливо, якщо єдине. що цікавить цю масу - "хліб та видовища". І всі такі однорідні, з однаковими думками і бажаннями...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...