Перейти до змісту

Як ви розмовляєте з російськомовною людиною.


yvazhaemuy

Перехід на російську мову  

138 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

ну хто б з тобою сперечався?;-)

"У спорі народжується істина"

------------------------------------------

2Difoto з власно досвіду я з блакитноокими не сперечаюся, бо можна розум втратити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся розвиненість, весь безмежний світогляд, вся велич для більшої половини тих "хто не сперечається" зводиться до спілкування російською.

Тут один штемп розпинався за 4-5 мов, воно то може і варто їх вчити, аби була з них користь, а просто "для розвитку" вивчати мови можуть тільки люди типу самотнього Онотолє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Difoto з власно досвіду я з блакитноокими не сперечаюся, бо можна розум втратити

ой да ладна! було б тобі шо втрачати!

а просто "для розвитку" вивчати мови можуть тільки люди типу самотнього Онотолє.

апладісмєнти! топік вважати закритим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ну то давай спілкуватись молдавською, це ж, скажімо, так рідна тобі. Чи то не мова для тебе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а просто "для розвитку" вивчати мови можуть тільки люди типу самотнього Онотолє.

ЖАХ

Хтось з великих казав: "Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Difoto з власно досвіду я з блакитноокими не сперечаюся, бо можна розум втратити

ой да ладна! було б тобі шо втрачати!

Щось складається враження, що ти, дуже сильно відїздив сідлом собі одне місце, від цього і підвищена агресія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а просто "для розвитку" вивчати мови можуть тільки люди типу самотнього Онотолє.

ЖАХ

Хтось з великих казав: "Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина".

тоді, напиши будь-яке речення п"ятьма різними мовами(не враховуючи інгліша і кацапської мови)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Difoto з власно досвіду я з блакитноокими не сперечаюся, бо можна розум втратити

ой да ладна! було б тобі шо втрачати!

Щось складається враження, що ти, дуже сильно відїздив сідлом собі одне місце, від цього і підвищена агресія.

а ти на чому їздиш??а то ти якось агресивніше за нього виглядаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Difoto з власно досвіду я з блакитноокими не сперечаюся, бо можна розум втратити

ой да ладна! було б тобі шо втрачати!

Щось складається враження, що ти, дуже сильно відїздив сідлом собі одне місце, від цього і підвищена агресія.

а ти на чому їздиш??а то ти якось агресивніше за нього виглядаєш

На ногах ;). По крайній мірі, я людей дуруками не обзиваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось з великих казав: "Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина".
а своїми мозгами і без штампів
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже багато мудрих відмазок, щоб не говорити українською.

Спочатку ти сам чи насильно вивчаєш, наприклад, російську. Ти вивчив російську - молодець, спілкуємось російською і нафіг там вивчати вже українську. Потім - ми ж говоримо одним язиком - ми брати, йолкі-палкі. Брат, ану разом робити колгосп на твоїй землі, будемо братішка комунізм, капіталізм з людським обличчям будувати. Блін брат, ти знаєш, про що я подумав: ти не українець, ти рускій, ми всі рускі і віра в нас одна, ще від московської русі, брат. Так-що, брат, поїхали пофігашемо узбеків, чеченців, афганців, японців і ще когось, коли ми щось придумаєм.

Короче - це все галімий інтернаціоналізм - ідеологія для рагулів, щоб своє м'ясо валилось за чужі житрожопі ідеї.

Доречі, ми колись з Максом замутили, що для українофоба найкраще спілкуватись українською - більше баламучення получається. І ось давече, як в вчора яскравий "класичний" українофоб Колєснічєнко, вже співає українською, причому гарненько так, всяку фігню хохлам доводить, як от луічі в нас наприклад і ще деякі штемпи - швидко вчитесь пацани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, Рома про себе розказав: говорить українською і пропагує всяку фігню: то грамотно писати на солов"їній необов"язково(дійсно, навіщо? якщо ти сам до своєї мови так ставишся, то чому хтось має ставитись до неї добре?), то зайві мови вчити нафік треба, це заняття для тих, кому робити немає що, то ідеал ставлення до зовнішнього світу- паранойя(нас же усі як не отруїти хочуть, то ще якось зі світу звести).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... а просто "для розвитку" вивчати мови можуть тільки люди типу самотнього Онотолє.

ЖАХ

Хтось з великих казав: "Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина".

тоді, напиши будь-яке речення п"ятьма різними мовами(не враховуючи інгліша і кацапської мови)

Інгліш і кацапська - такі ж мови, як будь-які інші. Ще знаю польську і українську, звичайно.

А доказувати комусь щось я не зобов"язана.

а своїми мозгами і без штампів

Цитувати (а не штампувати - я не сказала, що це мої слова!) когось також треба вміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, Рома про себе розказав: говорить українською і пропагує всяку фігню: то грамотно писати на солов"їній необов"язково(дійсно, навіщо? якщо ти сам до своєї мови так ставишся, то чому хтось має ставитись до неї добре?), то зайві мови вчити нафік треба, це заняття для тих, кому робити немає що, то ідеал ставлення до зовнішнього світу- паранойя(нас же усі як не отруїти хочуть, то ще якось зі світу звести).

Та ні Толік, ромакса у нас не фігню пише, а ідеологічно правильні речі "Характер твердий. Істиний україно-арієць"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, Рома про себе розказав: говорить українською і пропагує всяку фігню: то грамотно писати на солов"їній необов"язково(дійсно, навіщо? якщо ти сам до своєї мови так ставишся, то чому хтось має ставитись до неї добре?), то зайві мови вчити нафік треба, це заняття для тих, кому робити немає що, то ідеал ставлення до зовнішнього світу- паранойя(нас же усі як не отруїти хочуть, то ще якось зі світу звести).

як гарно працює твій фільтр Толя, як непиши а після нього кулемет виходить. Змінюй трохи поляризацію, ускладнюй процес текстопропускання.

Цитувати (а не штампувати - я не сказала, що це мої слова!) когось також треба вміти.
тобі впарили, що то слова когось із великих, я скажу більше - Гете, а чим він тобі такий великий, що ти його думками прикриваєшся?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, Рома про себе розказав: говорить українською і пропагує всяку фігню: то грамотно писати на солов"їній необов"язково(дійсно, навіщо? якщо ти сам до своєї мови так ставишся, то чому хтось має ставитись до неї добре?), то зайві мови вчити нафік треба, це заняття для тих, кому робити немає що, то ідеал ставлення до зовнішнього світу- паранойя(нас же усі як не отруїти хочуть, то ще якось зі світу звести).

як гарно працює твій фільтр Толя, як непиши а після нього кулемет виходить. Змінюй трохи поляризацію, ускладнюй процес текстопропускання.

Цитувати (а не штампувати - я не сказала, що це мої слова!) когось також треба вміти.
тобі впарили, що то слова когось із великих, я скажу більше - Гете, а чим він тобі такий великий, що ти його думками прикриваєшся?

В мене немає слів...

Сперечатись з Вами та спускатись до Вашого рівня я не буду.

Всього доброго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, Рома про себе розказав: говорить українською і пропагує всяку фігню: то грамотно писати на солов"їній необов"язково(дійсно, навіщо? якщо ти сам до своєї мови так ставишся, то чому хтось має ставитись до неї добре?), то зайві мови вчити нафік треба, це заняття для тих, кому робити немає що, то ідеал ставлення до зовнішнього світу- паранойя(нас же усі як не отруїти хочуть, то ще якось зі світу звести).

Толік, а ти сам, добровільно не хочеш у колхоз, там ж стільки мов зможеш вивчити і свій улюблений інтернаціонал(казахі, румини, молдавани, киргизи, узбеки, таджики, армени,) підтримаєш??? Навіщо тобі, такий скучний Луцьк, тиж тут свій талант губиш, а в росії, там тобі такі світлі ворота відкриті...стільки мов...

---------------------------------------------------------

Ти хоч сам знаєш, що таке паранойя? Чи знову ЯкунЄвичЬ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене немає слів...

Сперечатись з Вами та спускатись до Вашого рівня я не буду.

згідний, до нього ще рости і рости
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна Oksana04 :) я вас попросив, написати одне речення п"ятьма різними мовами(Бог вже з тим інглішом і кацапом), а ви навіть і цього не змогли зробити, а прикриваєтеся чужими словами: "Скільки мов ти знаєш - стільки разів ти людина". Більше того, ця фраза, була вирізана з контексту великої філософської роботи, і майстерськи перкручена маленькою купкою дуже житрих людей, за для своїх ідеологічних інтересів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати (а не штампувати - я не сказала, що це мої слова!) когось також треба вміти.
тобі впарили, що то слова когось із великих, я скажу більше - Гете, а чим він тобі такий великий, що ти його думками прикриваєшся?

Ну да, Гете не є "великою людиною" він же просто німець (навіть не українець) родом з російського міста Калінінград.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

афігєть, скіко ідіотов вокруг :D

поп-корн руліт ;) а я думав, шо зачахло все

пішітє єшчО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

афігєть, скіко ідіотов вокруг :D

поп-корн руліт ;) а я думав, шо зачахло все

пішітє єшчО!

Да ну тебе Ді - всі ми ідоти, знаєш прекрасно, просто в кожного своє відсоткове відношення. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

афігєть, скіко ідіотов вокруг :D

поп-корн руліт ;) а я думав, шо зачахло все

пішітє єшчО!

Ти помаж собі там чимось, може пройде... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але є ідіоти, у яких кут направленості вельми вузький, це як придурки, які розказують тобі про "бога", а самі ледь три заповіді виконують - це цікаво! Так само, як "чувакі", що два слова не в'яжуть пнуться допомогти мені вивчити українську :)

це дуже цікаво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але є ідіоти, у яких кут направленості вельми вузький, це як придурки, які розказують тобі про "бога", а самі ледь три заповіді виконують - це цікаво! Так само, як "чувакі", що два слова не в'яжуть пнуться допомогти мені вивчити українську :)

це дуже цікаво!

..або, як писав енді - дуже сумно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...