Перейти до змісту

Лукашенко велів перекрити транзит російського газу


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

1193759211.jpg

Президент Білорусі Олександр ЛУКАШЕНКО розпорядився перекрити транзит російського газу через Білорусь.

Про це глава Білоруської держави заявив сьогодні на зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм ЛАВРОВИМ у Мінську, передає агентство «БЕЛТА».

За словами О.ЛУКАШЕНКА, на сьогоднішній день «Газпром» винен Білорусі 260 млн. доларів за транзит газу.

«Я наказав зараз уряду перекрити транзит через Білорусь, поки не заплатить за транзит «Газпром». Вони нам за ці півроку жодної копійки не заплатили. До якого цинізму і абсурду можна дійти, коли ти винен мені 260 млн. доларів, я тобі - 190 млн. доларів, і ти починаєш мені за це закручувати вентиль», - заявив О.ЛУКАШЕНКО.

Президент наголосив, що проблема не в тому, що Білорусь не виконує контракт. «Це вони не виконують контракт. Ми мовчали, ми про це не говорили, вони там мимрили вустами прес-секретаря, що ми щось не підписуємо і таке інше", - сказав О.ЛУКАШЕНКО.оригінал

З.І.

поки москалі трубіли, бацька зробив діло :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ФФедорович вышел с предложением о готовности "прокачивать больше" чтобы москалыкам помочь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лукашенко каже, що Медведєв принизив Білорусь ковбасою, маслом і млинцями продовження тут

Цікаво чи піде Бацька до кінця?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газпром обурюється: це не просто наш газ, це наша труба

Білорусь поінформувала «Газпром» про відбір газу з транзитного газопроводу.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це сьогодні журналістів повідомив прес-секретар голови правління - заступник начальника департаменту по інформаційній політиці ВАТ «Газпром» Сергій КУПРІЯНОВ.

«Замість того, щоб шукати гроші для оплати боргу, у Мінську вирішили перекрити транзитний газопровід. Сьогодні про це заявив Президент Білорусі, а перший віце-прем`єр уряду Білорусі Володимир СЕМАШКО направив «Газпрому» офіційне повідомлення про те, що він дав вказівки розпочати відбір з транзитного газопроводу для внутрішніх потреби Білорусі – це офіційний лист, який ми вже одержали», - сказав С.КУПРІЯНОВ.

Він підкреслив, що таке рішення ухвалюється безпідставно. «Це не просто наш газ, це наша труба, яка нам належить на правах власності», - сказав С.КУПРІЯНОВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"ти винен мені 260 млн. доларів, я тобі - 190 млн. доларів" :_07: Ти мені, а я тобі...

Може підбадьорити мужика? Подзвонити і сказати йому: "Та не переймайся ти. Ось мені теж одна контора борг у сумі 170 грн. вже 3-ій рік не віддає... Так шо ти не один. Все буде ок." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ФФедорович вышел с предложением о готовности "прокачивать больше" чтобы москалыкам помочь?

Украина влезает в газовую войну Москвы с Минском

ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз Украины» технологически готова увеличить транзит российского газа в Европу через введение режима ограничения поставок газа через Беларусь.

big.jpg ДК «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз Украины» технологически готова увеличить транзит российского газа в Европу через введение режима ограничения поставок газа через Беларусь.

В сообщении отмечается, что Объединенное диспетчерское управление ДК «Укртрансгаз» 17 июня получило запрос для наработки альтернативных вариантов поставок газа от ООО «Газпром экспорт», пишет Завтра

По состоянию на 09:00 21 июня т.г., украинская газотранспортная система готова принять дополнительный объем российского газа, но пока через газоизмерительные станции ГИС Кобрин (магистральный газопровод Ивацевичи-Долина, вторая нить) и ГИС Мозырь (магистральный газопровод Торжок-Долина) дополнительный объем природного газа не подается.

Объединенное диспетчерское управление ДК «Укртрансгаз» каждые два часа проводит оперативные совещания по отслеживанию режимов поставок.

Также компания отмечает, что об изменениях режимов работы украинской газотранспортной системы будет сообщаться в оперативном режиме ©

________

Чёт я ни грамма не удивился...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Експерти кажуть, що Газпром сам може мати проблеми зі «світлим майбутнім»

Російський газовий монополіст ВАТ „Газпром” найближчими роками може сам мати проблеми зі „світлим майбутнім” у зв`язку з розвитком конкурентних російському паливу джерел енергії.

Таку думку кореспонденту УНІАН висловили голова правління Альянсу „Нова енергія” Валерій БОРОВИК та експерт польського центру східних досліджень OSW Анна ГУРСЬКА.

Експерти відзначили різке падіння капіталізації „Газпрому” у зв`язку зі світовою економічною кризою, відсутність необхідних коштів на інвестиції для розвитку і значне кредиторське навантаження.

„Досить песимістичне («світле майбутнє» - УНІАН). Ця компанія у світлі розвитку альтернативних джерел енергії надалі втрачатиме свою капіталізацію», - сказав В.БОРОВИК.

На думку експерта, капіталізація «Газпрому» знизилася у зв`язку з кризою на 60%, і компанія не має в своєму розпорядженні вільних коштів на запуск видобутку на Штокманському родовищі.

А.ГУРСЬКА, у свою чергу, відзначила, що «Газпром» до кризи 2008 року за капіталізацією входив до трійки найбільших компаній світу, а зараз перебуває у четвертому десятку.

Аналітик звернула увагу на розвиток ринку скрапленого газу і можливий активний видобуток сланцевого газу на Європейському континенті, який є основним експортним ринком для „Газпрому”. «Це насправді може значною мірою змінити ситуацію експортерів та імпортерів і розклад сил на газовому ринку Європи», - сказала експерт.

Як повідомляв УНІАН, представники ВАТ "Газпром" заявляють, що розвиток українського „Нафтогазу” можливий лише за умови його приєднання до російського газового монополіста, проти чого виступають українська влада, пропонуючи створення спільного підприємства.

«Незважаючи на те, що з української сторони звучать різні міркування з цього приводу, на наш погляд, якщо очистити цю історію від політичної складової, з погляду економіки абсолютно очевидно, що майбутнє «Нафтогазу», я маю на увазі світле майбутнє, є тільки разом з «Газпромом», - заявив прес-секретар голови правління - заступник начальника департаменту з інформаційної політики ВАТ «Газпром» Сергій КУПРІЯНОВ.

Держави Європейського союзу закупляють у Росії близько 25% газу від своїх потреб. При цьому 80% цього імпортного газу поставляється через газотранспортну систему України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газпром сьогодні прикрутив вентиль Білорусі вже на 60%

ВАТ «Газпром» обмежив постачання газу до Білорусі на 60% від добової норми.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це сьогодні на засіданні оперативного штабу повідомив голова правління «Газпрому» Олексій МІЛЛЕР.

«Білоруська сторона не вживає жодних дій для погашення заборгованості за постачання російського газу. З 10-ї ранку 23 червня 2010 року вводиться режим обмежень постачання російського газу до Республіки Білорусь на 60%. Обмеження постачання газу до Білорусі буде продовжено пропорційно існуючій заборгованості», - сказав О.МІЛЛЕР.

Як повідомляв УНІАН, учора «Газпром» обмежив постачання газу до Білорусі на 30% від добової норми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Изменения власти пошатнули уверенность Беларуси в Украине как партнере, - говорит И. Лиховой. – В прошлом году Ющенко и Лукашенко наладили отношения, в этом году уверенности в том, что мы можем подставить друг другу дружеское плече, уже нет".

Также экс-посол отметил, что на сегодняшний день ресурсы Украины значительно превышают белорусские, но дружба с Беларусью нам нужна – в первую очередь, ради собственных интересов. "В треугольнике Москва-Киев-Минск мы дружим ради себя. Не стоит забывать, что противоречия и приоритеты могут изменить свои направления, когда наша политика станет не выгодна для России. Мы не сами выбираем себе роли, их за нас распределяют", - подчеркнул И. Лиховой.

в білорусів почались серйозні проблеми з Росією

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Газпром пустив газ Білорусі

«Газпром» відновив поставки газу до Білорусі в повному об`ємі.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Кремля, голова правління компанії «Газпром» Олексій МІЛЛЕР у телефонній розмові доповів Президенту Росії Дмитру МЕДВЕДЄВУ про оплату поставок газу білоруською стороною і відновлення подачі газу в повному об`ємі.

З.І.

Бацька капітулював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тепер би Ющенка, нехай на пару перекривав би трубу :D

ще на початку його през.каденції бацька пропонував співпрацю в цих питаннях, кукловоди добро не дали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тепер би Ющенка, нехай на пару перекривав би трубу :D

ще на початку його през.каденції бацька пропонував співпрацю в цих питаннях, кукловоди добро не дали.

МОСКАЛЯМ би туго прийшлось якби вони в свій час об'єднали зусилля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бацька капітулював?

Впевнений, що Бацька зважив за і проти до перекриття труби, а тому його капітуляція здається малоймовірною (а ще хочеться аби Пу+Мє наказали, во) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясна справа, хочеться щоб Росію копнули - святе діло! Навіть якщо нам від того ніякої користі не буде, але хай в сусіда корова здохне. А шоб знали!

Та навряд чи Лукашенко щось суттєвого доб'ється. Буде він платити по московським цінам - нікуди не дінеться, а росіяни ще покрутять з обсягами перекачуваного газу - недарма вони це влітку затіяли, поки не морози. А Європа як завжди "умила руки" - розбирайтесь самі. Ми тут не при чому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ясна справа, хочеться щоб Росію копнули - святе діло! Навіть якщо нам від того ніякої користі не буде, але хай в сусіда корова здохне. А шоб знали!

Та навряд чи Лукашенко щось суттєвого доб'ється. Буде він платити по московським цінам - нікуди не дінеться, а росіяни ще покрутять з обсягами перекачуваного газу - недарма вони це влітку затіяли, поки не морози. А Європа як завжди "умила руки" - розбирайтесь самі. Ми тут не при чому.

Шановна Luychi, не знаю як Ви але я розмежовую поняття Росія і Путін+Медведєв. Я ніразу не хочу аби хтось кинув Росію, а от якщо нагнуть загнаних диктаторів керовніків, які на мою скромному думку дещо загналися по відношенні до сусіднього братського народу (і це доречі не перший раз за останні 1,5 року), то я буду якщо і не щасливий, то як мінімум задоволений.

Позитивні емоції виникнуть в наслідок того, що Ваш улюблений, а наш просто, президент веде країну по тому курсу, що вона незабаром опиниться на місці Білорусії і якщо буде винайдено методику протидії ПуМє, то для пересічного українця загалом це буде плюс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Європа як завжди "умила руки" - розбирайтесь самі. Ми тут не при чому.

Звісно вони тут не причому, бо якщо будуть рипатись, хто грітиме їхні зади в зимку? поки їх безпосередньо це не торкнеться вони навіть не рипнуться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Mr. Ves, а Лукашенко, по-вашому, не є диктатором, чи то пак - керовніком? Чи він не "загнавшийся"?

А методика протидії, як Ви називаєте ПуМє - проста. Впровадження енергозберігаючих технологій і загальні реформи в економіці і податковому законодавстві.До речі, багато аналітиків визнає, що теперішня влада якраз і робить значні кроки в цьому боці. Так, що я теж за позитив від дій нашого президента. А про улюбленого- так це Ваші слова, а не мої. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний Mr. Ves, а Лукашенко, по-вашому, не є диктатором, чи то пак - керовніком? Чи він не "загнавшийся"?

А методика протидії, як Ви називаєте ПуМє - проста. Впровадження енергозберігаючих технологій і загальні реформи в економіці і податковому законодавстві.До речі, багато аналітиків визнає, що теперішня влада якраз і робить значні кроки в цьому боці. Так, що я теж за позитив від дій нашого президента. А про улюбленого- так це Ваші слова, а не мої. :)

Ви непомітно перейшли нібито з обурення через мій наїзд на ПуМе до нібито мого захоплення Лукашенком.

Навіть якщо Ви не бажаєте коментувати мій попередній пост, то відповідь на Вашу фразу щодо Лукашенка буде порівняльний аналіз статків середнього класу населення в Білорусії та РФ (а він в них є?).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви непомітно перейшли нібито з обурення через мій наїзд на ПуМе до нібито мого захоплення Лукашенком.

Навіть якщо Ви не бажаєте коментувати мій попередній пост, то відповідь на Вашу фразу щодо Лукашенка буде порівняльний аналіз статків середнього класу населення в Білорусії та РФ (а він в них є?).

Я не захоплююсь ні одним і не другими. Я взагалі-то за те, щоб при будь-яких розкладах, Україні треба виходити з позиції своєї вигоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...