Перейти до змісту

Допомогти Віллі.. тобто Террі


druid

Рекомендовані повідомлення

Зараз в міськраді працює волонтером американець на імя Террі. Дядькові десь біля 60, але виглядає дуже енергійним. Він любить кататись на велосипеді. Шукає компанію для прогулянок на вихідні або довгими вечорами.

Казав, що Альпініст, Ярик і Лєкс йому не підходять. "25 - це моя швидкість" - ось такий він, Террі. Хто що може запропонувати гостю? Він планує собі з часом купити велосипед. Поки що дам йому свого, після того як помию.

Українську мову ще поки майже не знає, але активно вчить. В Луцьку буде 2 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за чужой счет пью и трезвиники и американци....В нас на кафедрі працює американець такого ж віку-пан Шерік..також любить кататись на велосипеді-хай катаються разом☺☻

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"П'є/не п'є - ось в чому запитання" (Шекспір)

Ладно Шекспір, но велосипедисти!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ми - не люди?

Чи всі велосипедисти спорцмени?

І ваще - шо, спарцмєни не пьють голірку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, дай ему мои контакты. прогулки ночером - моя специализация :smile3: а я как раз не против подтянуть разговорный американский с носителем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, дай ему мои контакты. прогулки ночером - моя специализация :smile3: а я как раз не против подтянуть разговорный американский с носителем

я б також був би не проти. Shkoder, мене береш в компанію? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, дай ему мои контакты. прогулки ночером - моя специализация :smile3: а я как раз не против подтянуть разговорный американский с носителем

я б також був би не проти. Shkoder, мене береш в компанію? ;)

как бы компании и нет еще, но я только за ее расширение :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, дай ему мои контакты. прогулки ночером - моя специализация :smile3: а я как раз не против подтянуть разговорный американский с носителем

А ти зможеш підійти завтра на 12.00 до Будинку Побуту (Лесі Українки,35)? Я буду з ним бачитись, вєл передавати - то відразу б познайомились і про щось домовились. Він не проти вже десь на ці вихідні катнути.

ЗІ. Думаю, не обовязково ставити його в центр уваги кожної покатушки. Він може просто впасти на хвіст якійсь групі, яка їздить не дуже швидко.

Але ідея попрактикуватись з інгліш - файна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож на Дерно його разок протягнути..

Питання про розуміння інгліша не актуальне. Говорити думаю не зможе.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як би мені теж хтось позичів або орендував велосипед - я би теж з вами покатався... і заодне, якщо будуть труднощі - допоміг би з дєдом спілкуватись, мовою володію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-был тут у нас намедни один переводчик, мы ему переводить а он лыка не вяжет! там мы его в кипятке и сварили.

-нельзя, федор, так с переводчиками!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти зможеш підійти завтра на 12.00 до Будинку Побуту (Лесі Українки,35)? Я буду з ним бачитись, вєл передавати - то відразу б познайомились і про щось домовились. Він не проти вже десь на ці вихідні катнути.

в теории - да, но не в 12, а чуть позже (скажем, 12.30) и исключительно для знакомства. у меня завтра в планах поход в гестапок дантисту, будет не до байка. на всякий случай скинул тебе контакты в личку - звони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і як пройшла "Встреча на Эльбе"?...:)

Він сказав, що в мене класний байк :lol:

А взагалі дуже просто - він має телефон Shkodera. Думаю не пізніше ніж завтра він таки зателефонує. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я собі більше уявляю реакцію по іншу сторону трубки. Коли він почує відповідь Shkodera класною англійською ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...