Перейти до змісту

Хто що сьогодні готуватиме на вечерю?


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

tak, wugljadaje smachno, ale y mene zaputannja : chomy ysi, ne, bilshistj ljydej zawzdu takuj prodykt, jak girchucja, majonez, ketchyp i inshi soysu lozat zawzdu y odny tarilky z osnownojy jizejy ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 3,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

sanbOK

Цікаво яка в тебе вага. Бо оці майонез і кетчуп в кожній страві на вечерю плюс розмір самої порції навіює на конкретне ожиріння...

65 кг важився тиждень тому. майонези, кетчупи і т.п. їм постійно .... просто багато рухаюсь

Цікаво яка в тебе вага.

Як каже моя мама - "глист в обмороці" :)

ти не перший хто мені це говорить. :)

Можливо коли перестану велосипедом стільки проїжати як зараз тоді поправлюсь :_08:

tak, wugljadaje smachno, ale y mene zaputannja : chomy ysi, ne, bilshistj ljydej zawzdu takuj prodykt, jak girchucja, majonez, ketchyp i inshi soysu lozat zawzdu y odny tarilky z osnownojy jizejy ?

та мені пох№й я бидло, а всі аристократичні панти не для мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо коли перестану велосипедом стільки проїжати як зараз тоді поправлюсь :_08:

Глисти виведи! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо коли перестану велосипедом стільки проїжати як зараз тоді поправлюсь :_08:

Глисти виведи! :)

ok )) :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо коли перестану велосипедом стільки проїжати як зараз тоді поправлюсь :_08:

Глисти виведи! :)

Нащо? :_02: їсиш собі що хочеш,і не поправляєшся, красота... :_07:

tak, wugljadaje smachno, ale y mene zaputannja : chomy ysi, ne, bilshistj ljydej zawzdu takuj prodykt, jak girchucja, majonez, ketchyp i inshi soysu lozat zawzdu y odny tarilky z osnownojy jizejy ?

На це запитання відповіді не існує :-) я тоже так дуууже рідко роблю, але з макарошками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я сьогодні готувала вечерю "на замовлення".

Син замовив кекси post-15104-0-47535100-1414698551_thumb.j,

чоловік замовив запечені овочі post-15104-0-07926200-1414698648_thumb.j,

ну а собі, коханій, не важкий тушений домашній півник, який ще зранку кукурікав post-15104-0-62133400-1414698884_thumb.j

Ну, звичайно, все це ми разом, дружно з'їли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я їв не зовсім здорову, але смачну їжу, картопляне пюре з сосисками приготованні на сковорідці гриль.

post-23661-0-20910900-1414701264_thumb.j

post-23661-0-33106700-1414701275_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приготовила плов, первый раз в жизни! Не любила его,просто, а дети и муж страдали, вот и надумала)))

post-2519-0-97701400-1414779551_thumb.jppost-2519-0-56222200-1414779565_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приготовила плов, первый раз в жизни!

Перший раз :0159: , круто, ну принаймі на фото супер ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приготовила плов, первый раз в жизни!

Перший раз :0159: , круто, ну принаймі на фото супер ))

На вкус тоже ничего, вроде)))Все кто ели, довольны,по крайней мере)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приготовила плов, первый раз в жизни! Не любила его,просто, а дети и муж страдали, вот и надумала)))

post-2519-0-97701400-1414779551_thumb.jppost-2519-0-56222200-1414779565_thumb.jp

За геройській вчинок

H1wCL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось пицу захотілось з моцарелою, каперсами, ще якоюсь гидотою европейською ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Печені свинні ребра з картоплею та хрусткими консервованими огірочками :ok:

6292696.jpg

більшу тарілку треба було брати та попрацювати над презентацією, як сказав би Ектор. ;))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже вдруге за тиждень готую сирний суп з білими грибами. На днях зранку надихнуло покулінарити. Хоч в нас ніхто зранку не снідає, чоловіка на кухню притягнув аромат білих грибів. Уплів дві тарілки, аж упрів :)) Реально вдався на славу, бо й гості нагрянули і поласували.

Сьогодні повторила на прохання. Отаке вечірнє меню.

post-2742-0-53634800-1415220372_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буріто з курочкою та соусом на основі домашнього майонезу...

qspYA.jpg

Майонез надзвичайно смачний і робиться дуже просто і дуже швидко. В мірну посудину наливається 200 мл рафінованої олії, добавляється по пів чайної ложечки солі і цукру, одна чайна ложечка лимонного соку, одна чайна ложечка гострої гірчиці і одне домашнє яйце. Все це збивається погружним блендером на низькій швидкості (в мене їх дві, то я вибираю повільнішу). Все це разом збивається приблизно 15-20 секунд. Для себе іноді добавляю трішки соєвого соусу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е, е, кухарі, тема Ж про вечерю, а ви в обід уже таку смакоту накулінарили)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банальна курка в апельсиновому соусі та помеси (шо є фрі по нємєцкаму) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борщ червоний, плов, салат з червоного буряку, чай чорний + заварні тістечка :_02:

Така собі скромненька вечеря :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ось вона вечеря!!!

Домашня качка, тушена в сметанному соусі. Прошу вибачення, але в тарілках на столі зняти не встиг, змели вмить.........

eWoHb.jpg

:_26:пиво за іменини тата, і гарячий запашний чай зі смачнючими домашніми пирогами.

CvfUZ.jpg

А пирожки зі смородиною, вишнями, корицею... М-м-м-м-м-м

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...