Перейти до змісту

повітряні змії


BaBylja

Рекомендовані повідомлення

поділіться хто чим може, можливо якісь корисні ссилки, а може хтось сам робив і знає як його так змайструвати щоб він літав , то й зміючок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

недавно на ВТ наглядно показували в якійсь передачі як то всьо робиться. можливо зжену то викладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-то делались попытки сделать змея, пара попыток была доведена до логического конца, но змей так и не поднялся в воздух. Не удавалось стабилизировать его положение. Поднимался метров на 10 и резко пикировал вниз. Чертежи брались из журнала Техника молодежи, вот только номер, к сожалению, не помню. :(

Вот интересная ссылка конструкции воздушных змеев

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись в дитинстві робив змія. А робили їх ми досить просто, брали очерет, підбирали рівні частинки. Потім склеювали їх навхрест і в верхній частині каркасу приклеювали ще один кусок до кінців Х подібного каркасу, місця склеювання додатково укріпляли обмотуванням ниткою і обмазували клеєм . Потім по периметру натягували капронову нитку, до неї потім буде приклеюватись папір. Потів в'язалась уздечка змія, прив'язувалась до верхніх кінців каркасу, так щоб середина нитки співпадала з центром Х каркаса, ще одна нитка привязувалась до середини попередньої нитки і до середини каркаса, довжина її була рівною відстані від середини каркаса до перекладини приклеєної до верхніх кінців каркаса. До місця зв'язки вуздечки і буде прив'язана основна нитка якою буде підійматись і утримуватись змій. Як полотнище змія використовували пропарафінену бумагу, яку приклеювали до каркаса і до нитки що натягнена по периметру. До нижніх кінців каркаса прив'язували хвіст змія, хвіст змія робили зі старого ганчір'я. Хвіст має бути довгим не менше 1,5 м, він і буде стабілізувати політ змія, чим довший хвіст, до певних меж, тим менше змій буде робити різких рухів.

Якщо буде час то потім постараюсь намалювати схемку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я колись повітряного змія робив, досить класно літав, тільки він не складався, і тому для транспортування був незручний.

Вот як я його робив:

Спочатку я зробив каркас з тонких і міцних дерев'яних палочок (особисто я робив з ліщини, а мої друзі з берези) у формі букви "А"

Потім обтягнув все міцною пльонкою (можна з тканини із зонтика)

Зробив дирочку в пльонці і перетягнув крізь неї рибальську жилку і прив'язав до поперечної палочки. Ось тут багато людей роблять помилку просто прив'язуючи до палочки нитку, потрібно запам'ятати що змій має літати відкритим боком каркасу до неба.

Ну вот впринципі і все. Бажаю удачі :)

Я колись в дитинстві робив змія. А робили їх ми досить просто, брали очерет, підбирали рівні частинки. Потім склеювали їх навхрест і в верхній частині каркасу приклеювали ще один кусок до кінців Х подібного каркасу, місця склеювання додатково укріпляли обмотуванням ниткою і обмазували клеєм . Потім по периметру натягували капронову нитку, до неї потім буде приклеюватись папір. Потів в'язалась уздечка змія, прив'язувалась до верхніх кінців каркасу, так щоб середина нитки співпадала з центром Х каркаса, ще одна нитка привязувалась до середини попередньої нитки і до середини каркаса, довжина її була рівною відстані від середини каркаса до перекладини приклеєної до верхніх кінців каркаса. До місця зв'язки вуздечки і буде прив'язана основна нитка якою буде підійматись і утримуватись змій. Як полотнище змія використовували пропарафінену бумагу, яку приклеювали до каркаса і до нитки що натягнена по периметру. До нижніх кінців каркаса прив'язували хвіст змія, хвіст змія робили зі старого ганчір'я. Хвіст має бути довгим не менше 1,5 м, він і буде стабілізувати політ змія, чим довший хвіст, до певних меж, тим менше змій буде робити різких рухів.

Якщо буде час то потім постараюсь намалювати схемку.

Треба буде самому попробувати зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

зараз лежить в мене дома Змій...купила на старому ринку за 17 гривень ...може і вам купити і розглянути як зрорблений...до нього ще й інструкція в малюнках роздрукована додається ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...