Перейти до змісту

Батьки, що працюють, приділяють дітям 36 хв. на день


talja

Рекомендовані повідомлення

женщіна, у вас дєті єсть?

я не женщіна, а дівчина.

нема, а при чому тут я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

охопило 3 тисячі родин у Великобританії

женщіна, у вас дєті єсть?

я не женщіна, а дівчина.

нема, а при чому тут я?

а при чем тут дети?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а збоку написано, шо женщина. ну то таке, цілісність гімену мене менше всього турбує.

ну, таку тему підіймаєте, цікаво,, чи компетентні:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а збоку написано, шо женщина. ну то таке, цілісність гімену мене менше всього турбує.

ну, таку тему підіймаєте, цікаво,, чи компетентні:)

зовсім некомпетентна :), тому і піднімаю, бо цікаво скільки часу в нас батьки приділяють дітям.

охопило 3 тисячі родин у Великобританії

женщіна, у вас дєті єсть?

я не женщіна, а дівчина.

нема, а при чому тут я?

а при чем тут дети?

Батьки, що працюють, приділяють дітям ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьки, що працюють у Великобританії, приділяють ....

ну скільки вже можна на тій Великобританії наголошувати?:) якби знайшла, то написала б по Україні статистику. А так тема відкрита - пишіть скільки ви своїм дітям приділяєте часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразі зараз за даними соціологів середньостатистичний український батько лише 4 хвилини в день

http://zakarpattya.net.ua/ua_news_47418.html

  1. «Ранній розвиток дитини та участь батька»
    Актуальність: В Україні у середньому батько приділяє вихованню дитини лише 4 хвилин на день. 80% батьків вважають, що діти до одного року занадто малі для того, аби грати з ними у розвиваючі ігри. Кожного дня грають з дітьми та читають їм книжки лише 50% батьків. Стільки ж знає про основні показники розвитку дитини. За даними міжнародних досліджень від обсягу уваги, що батьки приділяють дитині, залежить розвиток дитини, її психологічний та емоційний стан, а також майбутня успішність.
  2. «Компетентне батьківство – побачити проблему дитини її очима»
    Актуальність: 23% хлопців та 12% дівчат - щоденні курці. Алкогольні напої вживають 84% підлітків. Лише 22% підлітків мають правильні знання про шляхи інфікування ВІЛ. 14% учнівської молоді вживали марихуану хоча б один раз, 4% - транквілізатори або заспокійливі, 3% мали досвід вживання інгалянтів. Найбільш вживаними наркотиками залишаються марихуана або гашиш. Понад 21% хлопців та 11% дівчат мають статеві контакти протягом останніх 12 місяців. Вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді в Україні збільшується щороку. Ці діти потребують збільшення уваги та піклування батьків аби повернутися до здорового життя. Правильне спілкування з підлітками, активна участь сім’ї та батьків зокрема може попередити ризикову поведінку та врятувати життя власних дітей.

http://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_14325.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодшову більше приділяю, старшій менше. вона уже частіше відбивається від моєї частої уваги, дорослішає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, я починаю відчувати, що мої діти з Марсу!

Зараз молодша на танцях, а старша штудіруєт органичну хімію... може піти посидіти поруч з нею...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, молодшому щойно рік виповнилось-ясно, що йому більше уваги:)

Діма, вона так любить хімію, що на канікулах її штудіруєт???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які канікули? Вона сьогодні шість пар відбула!

зараз сидить, і в перервах між читанням-писанням у люстерко заглядає... видно піде десь "до падружок"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене були шалені сексуальні фантазії :)

А в медучилищі вчаться з 16 років :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я аж в профіль заглянув ))), хоча 18 це не так і рано ;)

По сабжу - приділяю кожен день 1-2 години точно, на вихідних можу цілий день присвятити іграм з дітьми(самому цікаво), і да - старша вже відсторонюється, як піде в школу то напевно ще більше. Отож поки маленькі - треба насолоджуватись :rolleyes: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малому 5 років. І я просто не уявляю як йому можна приділяти 4 хвилини в день! Ми з ним вранці разом годину-півтори. І ввечері 3-4 години. Гуляємо, гарємось, балакаємо і ще мільйон справ робимо...Чоловік працює довше, але і він буває з сином по кілька годин щодня. Не кажу вже про вихідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...