Перейти до змісту

Якою ОС ви користуєтесь?


FunTom

Якою ОС ви користуєтесь  

311 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

нині користуюсь Win7, перейшов з XP 3SP, але у роботі довгий час користувався Mac OS Leopard (пройшов усю лінійку обновлень) на супермашині iMac 20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь
нині користуюсь Win7, перейшов з XP 3SP, але у роботі довгий час користувався Mac OS Leopard (пройшов усю лінійку обновлень) на супермашині iMac 20

особисто для мене вінда зараз убого виглядає порівняно з Mac OS ............ на даний момент юзаю версію 10.6.5

і які враження від переходу з Mac OS на Windows?

хотів би також це почути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніяких якщо чесно: починав я працювати як усі на XP, довгий час нею бавився, але по роботі влаштувався в компанію авторизованого ресселера Apple в Україні - і о диво 20 iMac і Mac OS на борту - враження були як у людини що попала у космос, хто пробував той розуміє... ну а зворотній процес звичайно не радує, хоча Seven в принципі не така вже й погана, але бажання придбати MacBook залишилось:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аналогічно ХР на роботі прийшлось реєстр поправити щоб шустріше працював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ХР дома, Сімка на роботі. Якось особливої різниці не відчуваю, адже працюю з прикладним софтом, ну і ігри шпілю, а дірект 10-11 то поки все ще бутафорія. Ну хіба в Готіку 4 не пошпілю, і ше пара проектів. А поки жити можна і з ХРьою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починав я працювати як усі на XP

усі? дехто ще MS DOS 6.0 бачив, а то і страшнєє штукі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо може бути страшнєє ЕмЕсДосі? Спектрум, стара Аміга? Так уні не страшнєє, уні образци лаконічності і геніальної простоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я то уже таких не застав почав користуватись 95 віндою потім 98 -> 2000 -> ХР -> Vista -> ХР :rolleyes: -> 7-ка (користувався з першої бети 6801 якщо непомиляюсь), Mac OS X 10.5.5 -> Mac OS X 10.5.7 -> Mac OS X 10.5.8 -> Mac OS X 10.6 -> ... Update ... -> Mac OS X 10.6.5 (ну це ващє жир) хоча зараз щось проперло поставити на емулятор різні старі версії ОС такі як System 7, Mac OS 7.5.5, Mac OS 8.5, Mac OS 9, OpenSteep 4.2 ну і разом з тим збираю коленцію операційних систем різних сімейств

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sanbOK

На якому залізі стоїть Mac? І чи не підскажеш де взяти нормальну зборку з дровами під AMD?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починав я працювати як усі на XP

усі? дехто ще MS DOS 6.0 бачив, а то і страшнєє штукі.

ну я до тих динозаврів не спускався:) хоча сам колись ще юзав Спектрум та й Досю трохи порабостив :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мечта дєцтва - з МакОШ погратись. Кажуть, дуже зручна

навіть дуже зручна: мені користувачу XP відчуття на Mac OS були просто зареальні :smile-zachot:

доречі в магазинах iStore (Київ) є можливість поюзати на Mac в рамках вибору техніки... чи так званих уроках знайомства з Mac

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2sanbOK

На якому залізі стоїть Mac? І чи не підскажеш де взяти нормальну зборку з дровами під AMD?

На рахунок зборки під AMD це вже треба дивитись по залізу, конкретно по материнській платі, ще можуть бути проблеми з відеокартою, інтегрованою мережевою картою

зборки практично всі (крім декількох старіших) ставляться як на Intel так і на AMD, просто з деяким залізом доведеться трошки з бубном танцювати. Ну і порекомендувати щось одне не можна, оскільки все треба пробувати

З меншими проблемами ставиться на ноутбуки, але якщо на ноуті відашка Х4500, то про нормальну її роботу можна забути одразу

Багато інформації про це можна знайти на таких сайтах як AppleLife, InsanelyMac

Про підтримку заліза - тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радує що мою материнку і відео підтримує, проц також.Цікаво тільки як з перефирією і мережевою:) Треба буде всетаки спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якою ОС ви користуєтесь?- ЛІЦЕНЗІЙНОЮ! :lol:

А взагалі для роботи потрібна впевненість в сумісності із багатьма програмами. Найбільш сумісна як не крути покишо ХР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповім за Єндрю, думаю не образисся: 7ка не сумісна з софтом, який спирається на недокументовані функції WinApi ХР, і на ліби, які відповідали за сумісність з 9х в самому ХР. Це всякий дурнуватий кустарний софт (із-за якого в мене стоїть VMWare а на ньому ХР, стандартна вірт. машина 7ка - в дечому зло)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якою ОС ви користуєтесь?- ЛІЦЕНЗІЙНОЮ! :lol:

А взагалі для роботи потрібна впевненість в сумісності із багатьма програмами. Найбільш сумісна як не крути покишо ХР

"Я - ліцензийною )))) "

2 8a8asik напиши які моделі мережевих карт ..... може зможу чимось допомогти

Для встановлення на АМД потрібні просто зборки в яких є побільше патчених ядер ну і після встановлення все це діло пропатчити спецальною утилітою (марвел утиліта задається так вона називаєть)

також багато чого корисного є на torrentmac.org якщо треба можу поділитись інфайтом бо там тиждень тому зробили реєстрацію по інвайтах. на цьому спеціалізованому форумі є багато тем присвячених проблемі АМД (курити тут http://torrentmac.org/forum/viewforum.php?f=218)

залізо в мене таке (і все працює норм нарікань нема)

Acer Aspire 5315-201G12Mi (LX.ALC0C.043)

Celeron m550 2.0 Ggz/1.5 GB RAM/GPU GMA X3100(2a02)/HDD 120 GB Sata2/ALC268/Wi-Fi BCM 4390 + Mouse "A4Tech X-750F"

Mac OS X 10.6 + Сombo Update 10.6.5

багато драйверів є тут http://kexts.com/ або тут http://torrentmac.org/forum/viewtopic.php?t=4844

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якою ОС ви користуєтесь?- ЛІЦЕНЗІЙНОЮ! :lol:

А взагалі для роботи потрібна впевненість в сумісності із багатьма програмами. Найбільш сумісна як не крути покишо ХР

Ну на скільки мені відомо то кожна ОС сумісна з багатьма програмами (навіть з усіма) написаними під неї.

І, наприклад, Лінукс не менш сумісний з програмами ніж ХР...

А якщо Ви мали на увазі, що найбільше програм написано саме під ХР, то так, це правда. Але якою кількістю програм Ви користуєтесь постійно?

Під той же Мас існує дуже велика кількість програм, які якщо не є аналогами віндосовських програм, то є їх заміною

Ну і ніщо не мішає запустити емулятор (повірте, під Мас'ом ХР на емуляторі працює не гірше ніж просто встановлена на тій же машині) і відкрити ту "настільки потрібну" програму що є тільки під Вінду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...