Перейти до змісту

Starcraft


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

На прошедшей неделе завершился турнир HDH Invitational. В финале украинский игрок за протоссов Олексей Крупнюк (White-Ra) встретился с одним из известнейших геймеров мира — американцем, играющим за расу зергов, Greg Fields (IdrA). Этот этап оказался самым зрелищным из семи: в захватывающих битвах оба игрока наглядно подтвердили свое право присутствовать в финале. Узнать, кто из соперников выиграл заветный приз в 2000 долларов США, и посмотреть видео сражений можно на официальном форуме турнира.

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=118879

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно грали, але я люблю довгі і затяжні битви...

рашити не люблю і не вмію.я б засів в глубоку оборону, а потім би рашанув всім шо є і ОПЛЯ!

Не дочекаюсь коли вже вийде гра...в бету принципово не граю, хоча тааак хочется!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одразу видно шо ти далі А.І. та якихось ламерів не пробирався =)

ніхто не грає в ск на оборону .... ніхто і ніколи ...

це перший признак слабкості і одразу показує рівень гри ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто казав шо я профі?))

дійсно з людьми грав паро раз, але мого скілла було достатньо шоб виграти.Лави професіоналів Стар Крафта мені не світять)

але і те шо я ЛЮБЛЮ довгі битви це теж правда.просто я не люблю ігри на 10-20 хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто в обороні сидіти це саме останнє діло ... шо навіть підтверджується на отому мувіку з першого поста ...

зерг тупо захватив всі мінерали .. і ГГ ...

З.І.

старкрафт не для "затяжних боїв"... (хоча варіант шо якшо грати 1на1 на карті для 6-8 чол, то на годинку затянеться точно)

досить невеликий ліміт народу, не дозволяє влаштовувати супер мега бої ...

але в тому і прикол ск... шо нада швидко все робить, і банду строїть, і воювать, і бабло збирать ...

+ дуже багато значить розвідка ...

Зерг на мувіку просто перфектно відрізав оверами мінерали від протоса ...

(я от не пойму чо він канал (німбус, чи як там його) не открив на базі протосів? хочаб попробував, ото б був фан =)))

+ ше мона було перших 2 колосума "переманить" за себе на врємя ... бистрєй би кінчилось все =)

З.З.І.

я б рашив роучами/псами +дроп/канал на базу... імхо проти протоса, самий айс ...

але зновуж, на такому рівні я не грав ніразу .. тому судити об*єктивно німагу =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ютуб канал з іграми цього чемпа =)

http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft#g/c/82C1E56EF80780DF

жалко нема ідра проти теранів =) ехх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...