Перейти до змісту

Вопрос по цыфровику Canon PowerShot A720


GreyHairs

Рекомендовані повідомлення

Имеем Canon PowerShot A720 - 2 года. Отснято не много около 3000 снимков. Не падал, не тонул, в экстремальных условиях не использовался.

С недавнего времени появилась такая фигня: при установке только что заряженных аккумуляторов на дисплее сразу начинает мигать замена батарей (красный символ батарейки с одним делением). Причем мертвость аккумуляторов исключалась разными парами (и 1700 и 2500 практически не юзаными, можно сказать новыми).

Фотоаппарат работает, но иногда пишет "замените батарейки" и падает в даун. Потом при повторном включении может дальше снимать, а может еще раз-два повторить даун.

Снятые батареи еще долго могут работать, например, в фонарике 5-6 часов или в велофаре и т.п.

Что это - глюк? Можно ли его устранить каким-нибудь способом? Может можно перепрошить фотик?

Или это уже судьба? :)

Буду благодарен за совет - ремонтировать или смириться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви знаєте, у мене точно така-ж сама фігня. Я купив інові аккумулятори, і ноу зарядку, - симптоми тіж, а діагнозу не можу поставити. Так шо приєднуюсть до Вашого запитання. Тепер це колективне звернення до спеців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене а650 той же строк, але нічо такого. знаю точно що фотоапарати перешиваються. цю проблему можна було б вирішити по гарантії, якщо така була б.

а на звичайні батарейки так само реагує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене в сестри схожа проблема, але фотоапарат Olympus FE-310. З акумуляторами викидає фокуси, від батарейок працює добре. Прошивка на новішу версію не допомогла. В деяких фотоапаратах в меню є пунктик, де можна вибрати від чого працює апарат - віз звичайних батарейок чи від акумуляторів. Тут такого немає. Схоже на те, що вын просто не правильно визначає тип джерела живлення. Що для NiMh повний заряд, для звичайних батарейок та сама напруга означає майже повний розряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, від простих батарейок працює надійно, а від акумуляторів не знаю що чекати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега только что объяснил, что вроде бы есть контролер питания флешки. И если в случае такого не регламентированного отключения вынять флешку и она горячая (теплая), то значит полетел этот контролер. И это вроде бы как известная фичя для Кенонов. Доберусь до дома проверю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене такий самий фотоаппарат, проблеми досить схожі, буквально за 2-3 дні лежачого стану повідомив про вбиті акуми, зарядив поставив - година зьомки і даун, купив нові - сідають швидко, знімаю з фотіка акуми і працюють вони ще довго і довго (в дитячих іграшках).

думаю спробую перепрошити, бо брав як дуже свіжу модель і думаю там одна з стартових прошивок, мож вже доробило що путнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Е, братва!!! Фотік, це вам не мобілка з вірусами. НЕ РОБІТЬ ФІГНІ !!!

Не треба там нічого перешивати. Це проблеми з живленням.

2 Саня. Я ж просив тебе, як цивілізовану людину, покажи свій фотік мені. ;) Хоч би на один вечір. А потім будемо робити висновки.:)

2 GreiHairs. А при чому тут контролер живлення флешки???

Ви вже таке 3,14здите, що слів нормальних нема. Що значить "если в случае такого не регламентированного отключения вынять флешку" ??? Ти знаєш, що як тільки ти на включеному фотіку відкриєш кришку слота флешки, фотік виключить живлення? Там датчики є, для того, щоб всякі дУрні "нерегламентированно", як ви кажете, флешки не висмикували.

По друге, більшість фотіків в процесі роботи гріються (підсвітка дисплея, імпульсні перетворювачі напруги і т.д.) Тому судити пальцем по температурі флешки від чого вона нагрілась, м"яко кажучи, якось необ"єктивно. Раз вже такий спеціаліст той колега, то нехай поміряє приладом, яка напруга живлення подається на флешку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из информации по форумам и отзывам - таки это стандартная проблема двух-аккумуляторных Кенонов.

Скачал последнюю прошивку и bootable.

Попробую перепрошить согласно инструкции.

Проблему может и не уберет, но зато как утверждается возможно добавление новых функций.

Кому будет интересно по Кенонам прошивки ЗДЕСЬ , инструкция ЗДЕСЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 GreiHairs. А при чому тут контролер живлення флешки???

Ви вже таке 3,14здите, що слів нормальних нема. Що значить "если в случае такого не регламентированного отключения вынять флешку" ??? Ти знаєш, що як тільки ти на включеному фотіку відкриєш кришку слота флешки, фотік виключить живлення? Там датчики є, для того, щоб всякі дУрні "нерегламентированно", як ви кажете, флешки не висмикували.

По друге, більшість фотіків в процесі роботи гріються (підсвітка дисплея, імпульсні перетворювачі напруги і т.д.) Тому судити пальцем по температурі флешки від чого вона нагрілась, м"яко кажучи, якось необ"єктивно. Раз вже такий спеціаліст той колега, то нехай поміряє приладом, яка напруга живлення подається на флешку.

Дорогой мой "товарищь" Andruha_gpz28 - я не утверждал данную информацию, это было мнение человека, который профессионально занимается фото и имеет довольно не хилую фото и видео-технику и наслышан о такой проблеме именно с Кенонами, что и подтвердилось в процессе поиска решения в инете.

Я ничего не утверждал, продал за то что купил.

И нех... здесь клеить умника.

Флешка будет выниматься на выключеном фоте - это и так понятно и датчиков не надо - разомкнулся мост между батареями на крышке .

По проблеме есть что сказать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Далеко не в всіх кенонах флешка вставляється під кришкою АКБ.

2. CHDK це не прошивка фотоапарата, а програма яка встановлюється в корінь загрузочної флешки, втикається в фотоапарат, запускається з флешки і дещо розширює функціональні можливості фотоапарата. На живлення не впливає жодним чином. Але індикація зарядки акб з"явиться краща за рідну, котра висвічується тільки при розряді і необхідності заміни батарей.

Пробуйте, розкажете про результати.

3. "Человек, который профессионально занимается фото и имеет довольно не хилую фото и видео-технику" зовсім не обов"язково повинен бути глибоко обізнаний з конструкцією і роботою електроніки тої самої техніки. Він своєю технікою, швидше за все, гроші заробляє.

Умніка я не клею, але значення фрази "если в случае такого не регламентированного отключения вынять флешку" дійсно не зрозумів. Якщо якимсь чином образив Вас, чи вашого знайомого професіонала, то прошу вибачення. Але професіонали "нерегламентированным отключением" флешки не виймають, і А720 -ми, як правило, не користуються.

А по проблемі, я не Кашпіровський, на відстані діагностику проводити не вмію. А подібні проблеми ремонтував не раз, тільки не в цій моделі. З проблемами живлення в цьому році вже поремонтовано біьше десятка фотоапаратів. В A720 тільки дисплей міняв, і пару об"єктивів робив, після невдалого приземлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки коллега был прав.

Почему проблема именно у дву-батареечных фотоаппаратов работающих на аккумуляторах:

Рабочее напряжение практически всех флеш-карт 2,7-3,6 Вольта

при использовании стандартных батареек имеем 1,5*2 = 3 Вольта, что вполне допустимо даже при некотором падении напряжения.

при использовании аккумуляторов 1,2 *2 = 2,4 Вольта максимум, что не есть стандартными рабочими параметрами для флеш карт.

Необходимые параметры некоторое время удерживает контролер напряжения.

Со временем контролер теряет функционал, что приводит к быстрому разряду аккумуляторов и нагреву флеш-карты работающей в не регламентированном режиме.

В четырех-батареечных фотоаппаратах такая проблема не встречается.

Рекомендовано в таких случаях использовать либо батарейки, либо карты MMCmobile с переходником, так как они поддерживает два диапазона рабочих напряжений: 2,7-3,6 В и 1,65-1,95 В

Нужно будет попробовать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andruha_gpz28, прасті засранца. Фотопарат не мій, то сестрички. Як мені треба було взяти два дні пофоткати, то й згадав за ту проблему. Купив на перед два пари Duracell і завдяки ним відзняв все, що планувалося. Приїхав, фотик відложився в довгий ящик :blush: Він переважно лежить без діла, лише інколи за нього згадують і, як правило, акумулятори виявляються розряджені. Треба буде все-таки якось його до тебе привезти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую хворобу. В самого Canon PowerShot A570IS батарейки акумулятори UFO через 1,5 року при включенні фотіка в окремих випадках(батарейки свіжозаправлені!!!) може видати повідомлення Change the battery. Відкриття та повторне закриття кришки батарейного відсіку виправляє проблему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Саня. То привези хоча б на роботу, а я до тебе туди заїду. Дуже мені цікаво на нього подивитись.

2 GreiHairs. Ну спробуйте ММС. Щось таке, наприклад. http://market.mabila.ua/catalog/memorycards/apacer/apacermmcmobile1gb/

Але ж при чому тут флешка, якщо ці фотоапарати, наскільки мені відомо, і при включенні без флешки так само себе ведуть? Спробуйте його взагалі без флешки включити. Нормально буде, чи теж скаже, що акумулятори розряджені ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 pay19. Те що акумулятори свіжозаряджені, зовсім не значить, що вони такі, як були рік тому. А ці двох акумуляторні фотіки, при старті струм споживають суттєво більший, ніж 4-х акумуляторні. (Закон Ома ще ніхто не відмінив поки). Відповідно, короткочасне просідання напруги хоча б на одному акумуляторі, може викликати саме таку поведінку фотоапарата. А взагалі то, швидше за все проблема зовсім в іншому, і думаю, що її можна спробувати вирішити. Покажи його мені, якщо така робота фотіка не влаштовує. Гірше точно не зроблю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Але виробники фотоапаратів чомусь рекомендують використовувати саме акумулятори. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, причина в тому, що фотоапарат не вірно визначає параметри елементів живлення. Виробником передбачена можливість його роботи як від звичайних батарейок, так і від NiMh акумуляторів. Тільки чомусь в деяких випадках це працює не досить коректно.

Зв'язок з напругою живлення карти пам'яті, про що пише GreyHaris не очевидний. Сильно сумніваюся, що вона живиться напряму. По аналогії до мобільних телефонів має стояти перетворювач, який забезпечує стабільне живлення з заданими параметрами.

GreyHaris, по вашому спалах також живиться від 2х1,5=3В ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, там нічого не живиться напряму від АКБ, крім самого контролера живлення. Але ж, як кажуть в Одесі, "каждый индивидум имеет право на свое собственное заблуждение".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-моєму, причина в тому, що фотоапарат не вірно визначає параметри елементів живлення. Виробником передбачена можливість його роботи як від звичайних батарейок, так і від NiMh акумуляторів. Тільки чомусь в деяких випадках це працює не досить коректно.

Зв'язок з напругою живлення карти пам'яті, про що пише GreyHaris не очевидний. Сильно сумніваюся, що вона живиться напряму. По аналогії до мобільних телефонів має стояти перетворювач, який забезпечує стабільне живлення з заданими параметрами.

GreyHaris, по вашому спалах також живиться від 2х1,5=3В ;)

Ребята вы читаете, что я пишу.

Где у меня сказано что что-то запитывается напрямую?

2Саня:

Кто "не вірно визначає параметри елементів живлення", кто "забезпечує стабільне живлення з заданими параметрами"? :)

Как говорит вышe Andruha_gp28 не учите меня законам Ома и не расказывайте мне о повышение или понижении напряжения до необходимых параметров я не гуманитарий. :)

Тема для меня закрыта.

Кто захочет воспользуется выложенными ссылками и информацией.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...