Перейти до змісту

Росія запропонувала США разом будувати літаки Антонова


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

США вивчають російську пропозицію щодо спільного виробництва транспортного літака Ан-124, заявив віце-прем`єр РФ Сергій Іванов.

"Ми обговорювали пропозицію щодо спільної роботи з виробництва літаків Ан-124 - найбільших вантажівок, - вже в новому вигляді та новій ринковій оболонці. Йдеться про можливість спільного виробництва літака, створення спільного підприємства, подальшого розподілу прав, продажу як російським покупцям, так і американським покупцям - військовим і цивільним, а також про створення схеми подальшого сервісного обслуговування, тобто повний спільний проект", - сказав Іванов у розмові з російськими журналістами у Вашингтоні.

За його словами, адміністрація США поки не ухвалила рішення про участь у проекті, проте вивчає пропозицію. Іванов зазначив, що цей проект також розглядається в Пентагоні.

"Міноборони США зафрахтував парк наявних в РФ цих літаків до 2016 року. Зараз наші російські Ан-124, зроблені ще в Радянському Союзі, експлуатуються в хвіст і в гриву на користь американських споживачів. Ми пропонуємо не фрахт, а повний проект", - наводить слова віце-прем`єра

оригінал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Хіба Антонов не Український?"

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%91_%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2

Еще один пример того, что бывает, когда "резать по живому"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то здорова метода ведення бізнесу, що при розумній політиці приведе до припинення протистояння між РФ і США (та їх вимушеними союзниками).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то здорова метода ведення бізнесу, що при розумній політиці приведе до припинення протистояння між РФ і США (та їх вимушеними союзниками).

метода то правильна, але яке то відношення Руські мають до Антонова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

метода то правильна, але яке то відношення Руські мають до Антонова?

Темку за галузь авіабудування пам'ятаємо?

З іншого боку щось мені підказує, що усіма нами так любима Америка, з подібною пропозицією з нашого боку послала б Україну :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не послала б, якби в нас був порядок і стабільність. А так хто захоче мати справу з країною в якої майже щороку міняється влада і політика. Атак як говориться - маємо те що маємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просвітіть мене будь ласка яке право має Росія будувати та продавати наші літаки?

Вони мають ліцензію на будівництво Ан-124, чи можливо в них патент на цю модель є?

Бо я не можу врубатись, контора наша а виготовляти хоче чужа держава та й ще третю тяне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там мабуть не все так просто, цей літак було розроблено ще в радянському союзі. І наскільки я знаю вироблялись вони Росії, Україна здається їх не випускала. Тому мабуть, як і багато розробок того часу, Росія і змогла залишити за собою право їх виробляти.

Мені от більше цікавить чому АН 148 росіяни виробляють, цей літак було розроблено вже при незалежній Україні, хоча в розробці і брали участь російські компанії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там мабуть не все так просто, цей літак було розроблено ще в радянському союзі. І наскільки я знаю вироблялись вони Росії, Україна здається їх не випускала. Тому мабуть, як і багато розробок того часу, Росія і змогла залишити за собою право їх виробляти.

Мені от більше цікавить чому АН 148 росіяни виробляють, цей літак було розроблено вже при незалежній Україні, хоча в розробці і брали участь російські компанії.

Здрасьте!

Мой брат работал на КБ Антонова и делали "Русланы" на Украине. И только на Украине есть бассейн для проверки герметичности фюзеляжа таких самолетов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не послала б, якби в нас був порядок і стабільність. А так хто захоче мати справу з країною в якої майже щороку міняється влада і політика. Атак як говориться - маємо те що маємо!

Якби в нас були "порядок і стабільність" (слоган нічого не нагадує?), то Україні не потрібно було б і з Росією домовлятися за тісну співпрацю в цій галузі.

Можливо я і пропустив домовленості, які були досягнуті в цьому напрямку між РФ і Україною. Озвучте хтось будь-ласка, а далі можна буде предметно розмовляти. Допоки що РФ виступила в ролі піар-менеджеру (яка б не була стабільність в них, а США має більше підстав Путіну вірити ніж нашому гаранту).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби в нас були "порядок і стабільність" (слоган нічого не нагадує?), то Україні не потрібно було б і з Росією домовлятися за тісну співпрацю в цій галузі.

Можливо я і пропустив домовленості, які були досягнуті в цьому напрямку між РФ і Україною. Озвучте хтось будь-ласка, а далі можна буде предметно розмовляти. Допоки що РФ виступила в ролі піар-менеджеру (яка б не була стабільність в них, а США має більше підстав Путіну вірити ніж нашому гаранту).

давним-давно заключили договора!

просто вони недоступні широкому колу!

ось і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давним-давно заключили договора!

просто вони недоступні широкому колу!

ось і все!

Ось це я мав на увазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...